BEZCZELNI REVOLTOWICZE

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 marca 2013 08:06
Bo jeździ(ła) autem bez prawka  😁
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,148.msg1628457.html#msg1628457

Żeby nie być gołosłownym
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,34.msg1673640.html#msg1673640
kujka   new better life mode: on
18 marca 2013 08:12
jeździła, bo już nie ma dresiarskiego (ani żadnego innego) samochodu 🙁
O już pamiętam! 😁
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 08:36
Ej, no...poniedzialek jest...do roboty trzeba..nie mam czasu na popcorn 🙁
Aaaaa, nieeee, przeciez my tylko siedzimy na RV , sesese.
Rozczulilam sie, malz akurat dzis na wyjezdzie i ja sama na wlosciach, tego mi bylo trzeba na ten poranek 🙂
A niby żadnych ferii nie ma, ani nawet "sezonu ogórkowego"...

Dawno to podejrzewałem: gimbusy dorastają - ale nie wyrastają. Z bycia gimbusami...


jkobus, jesteś niestety nie na czasie.. gimbusy to przestarzałe określenie. Aktualne nazewnictwo to gimbaza 🙂
A, jakoś mi nie zależy na dotrzymywaniu kroku nowinkom...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 marca 2013 12:29
Droga eros.
Zamiast się rzucać, powinnaś - jak większość, ładnie przeprosić, zapoznać się z regulaminem forum i dopiero wtedy zakładać wątki.
To, że my znamy regulamin i najczęściej się do niego stosujemy nie świadczy o tym, że nic nie robimy całymi dniami, tylko przesiadujemy na forum.
- cytuję:
(...) Bo fajnie jest być "mądrym" siedząc dzień w dzień na re volcie nic poza tym nie robiąc. 😉

Spora część z nas pracuje, ma rodziny, domy, konie i inne obowiązki i choćbyśmy nawet bardzo chcieli, na forum nie możemy spędzać całych dni, nic nie robiąc. To, że Ciebie utrzymują rodzice i Internet masz za darmo (co niestety widać), nie znaczy, że my nie musimy sobie na to zapracować ( 😉 ).

Więc odsyłam do regulaminu, proponuję sprawdzenie w słowniku słów "bezczelność" i "pokora" i zapraszamy, jak odetchniesz.
Ale tak swoją drogą, to trzeba mieć tupet, żeby założyć ten wątek, co?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 marca 2013 12:59
.. jeszcze z takim krzykiem i rabanem jakby się paliło. 🤔
A ja ' kcem' 6 w lotka. Kurde ma być i już :-D

Ja tyz kcem🙂
Mam wrażenie, że taka - dziwna - "asertywność", to cecha pokoleniowa. W przekonaniu tych młodych - którzy i tak są, jak mi się zdaje, najlepszą jeszcze w ogóle częścią naszej współczesnej młodzieży (bo pozostałym to już kompletnie nic się nie chce...) - bezczelność, głośne domaganie się uznania dla swoich żądań (i pomijanie w ogóle prób ich uzasadniania: niektórzy dorabiają nawet do tej mentalnej słabości całą ideologię, przedstawiając się jako "relatywiści"...), krzyk - zastępuje nie tylko dobre wychowanie, ale też i rozum i wiedzę...

Co ja mam z niejaką "Kirą" u siebie na blogu! To właśnie taki przypadek jest...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 marca 2013 13:23
"Koleżanka" się pewnie na forum już nie pojawi.
Z resztą wiecie, że są takie egzemplarze, co na co dzień wstydzą się kupić bilet MZK w kiosku, ale w Internecie zachowują się, jakby wszystkie rozumy pozjadały. Ot, taka kreacja.
Ja miałam wczoraj nawet dobrą wolę, żeby odpisać merytorycznie. Obok kaprawych myśli o robieniu co chcę z Arabem .
Ale zwyczajnie - nie umiałabym. Wychodziła mi albo wielka mętna pisaniana "od pieca" albo prosta odpowiedź - nie da się .
I dobrze ktoś tam odesłał do wątku dla początkujących. Może określenie "żółtodziób" spowodowało taką obrazę ?
Może w nowomowie gimnastyków czy tam gimbęcków -żołtodziób to coś bardzo obraźliwego?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 marca 2013 13:26
Tania, ja myślę, że oni nie rozumieją już takich słów, jak "żółtodziób" 😉
Tania, ja myślę, że oni nie rozumieją już takich słów, jak "żółtodziób" 😉


No tak. I myślą, że obraźliwe jak jasny gwint.
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 15:28
Ale tak swoją drogą, to trzeba mieć tupet, żeby założyć ten wątek, co?


No.
Dawno-no, ze dwa tygodnie 😉, nic mnie tak nie wzburzylo.

A jkobus ma racje. Ta "asertywność" i postawa roszczeniowa to cecha pokolenia-nie calego oczywiscie, kochane nasze voltopirzatyka, ale jednak duzej czesci.
Odkryłam właśnie, że wątek się przyda. Tytuł i temat jest w porządku.
Drugi bezczelny dyskutant właśnie poopluwał kogo popadło. Głównie mnie, ale pokemon się też wczuła.  :kwiatek:
Nie pojmuję: po co być na forum, które w odczuciu piszącego, jest mu nieprzyjazne?
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 15:36
Tania, to sie jakos nazywa, masochizm czy cus 😉.
Tania, to sie jakos nazywa, masochizm czy cus 😉.

To się nazywa wirtualny świat. W klasie/grupie na studiach nigdy nie jest tak, że każdy bawi się z każdym. Są gwiazdy, są ci mądrzy i tacy co siedzą w kącie a po latach nikt nie pamięta jak się nazywali. I ci głupi, których pamięta się z racji ich głupoty.Tak jest i już. Czy to dobrze czy źle?
Na pewno źle byłoby, gdyby był obowiązek równać tam, gdzie się nie chce.  O tym jestem przekonana.
A w wirtualnym świecie taki niemądry może wszystko. Wirtualnie.  😉
Gillian   four letter word
18 marca 2013 15:54
Za Słownikiem Języka Polskiego:

bezczelny : nieliczący się z niczym i nikim, odznaczający się zbytnią pewnością siebie

BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 17:43
No to my jak w pysk strzelil!
No to my jak w pysk strzelil!

No właśnie stąd definicja. Pasujemy jak nic. Odrażające, zarozumiałe, bogate i stare drapieżniki. Wypatrzą jagniątko i zagryzają. A zanim zagryzą to jeszcze męczą. A ono beczy beeee, beeee.... A mógł z niego wyrosnąć taki piękny Baran.
😂
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 18:36
Tania, alez gdzie tam bogate. Bogate mialyby ciekawe zycie  realu.
Gillian, wydrjkuje sobie plakat :-) !
Droga eros.
Zamiast się rzucać, powinnaś - jak większość, ładnie przeprosić, zapoznać się z regulaminem forum i dopiero wtedy zakładać wątki.
To, że my znamy regulamin i najczęściej się do niego stosujemy nie świadczy o tym, że nic nie robimy całymi dniami, tylko przesiadujemy na forum.
- cytuję:
[quote author=eros link=topic=91014.msg1718270#msg1718270 date=1363552677]
(...) Bo fajnie jest być "mądrym" siedząc dzień w dzień na re volcie nic poza tym nie robiąc. 😉

Spora część z nas pracuje, ma rodziny, domy, konie i inne obowiązki i choćbyśmy nawet bardzo chcieli, na forum nie możemy spędzać całych dni, nic nie robiąc. To, że Ciebie utrzymują rodzice i Internet masz za darmo (co niestety widać), nie znaczy, że my nie musimy sobie na to zapracować ( 😉 ).

Więc odsyłam do regulaminu, proponuję sprawdzenie w słowniku słów "bezczelność" i "pokora" i zapraszamy, jak odetchniesz.
[/quote]

Przepraszam, ale już chyba to robiłam.. A wy chyba też powinnyście, bo "szacunek" jaki macie nie jest warty niczego. 😉 Powinno być wam wstyd, tak sądzę. 😉 Zapraszamy jak odetchniesz? Wątpię czy byśmy się dogadały.. ;____;
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 marca 2013 21:24
Jestem po Twojej stronie eros!
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
18 marca 2013 21:55
[quote author=BASZNIA link=topic=91014.msg1719187#msg1719187 date=1363628594]
No to my jak w pysk strzelil!

No właśnie stąd definicja. Pasujemy jak nic. Odrażające, zarozumiałe, bogate i stare drapieżniki. Wypatrzą jagniątko i zagryzają. A zanim zagryzą to jeszcze męczą. A ono beczy beeee, beeee.... A mógł z niego wyrosnąć taki piękny Baran.
😂
[/quote]

dlatego Tara wzięła sie za ratowanie owieczek. Ma nosa ta Scarlett  😂

edit: Eros zapraszam do watku dzieciowego, wiekowo pasujesz tam jak ulał
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2013 22:22
A tet bedzie Ci jak matka 🙂.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
18 marca 2013 22:26
🙂
do serca przytule  😜
Dziecinne dogryzanie typu "Hahaha ona na pewno ma 6 lat, nie znam jej, ale wiem, że na pewno ma 6 lat." ;________;
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się