Sylwester 2010/2011

Baloniki wiszą, bigos się chłodzi, barszczyk gotowy, ziemniaki, kurczaki gotowe do wskoczenia na kuchnię. Jeszcze tylko nakryć stół i mogę ogarnąć siebie.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
31 grudnia 2010 16:11
Ja w tym roku Sylwka spędzam w domu, bo samochód tradycyjnie nawalił  😉

Życzę więc wszystkim voltowiczom szczęśliwego nowego roku (i uciekam dalej się bawić  😁 )  🥂
Mogę coś ludzkiego podać psu na uspokojenie? Raz na jakiś czas wystrzeli gdzieś fajerwerek, a ona już panikuje, lata po domu i nie może sobie miejsca znaleźć 🙄

U mnie już wszystko gotowe, czekam tylko na gości 💃
Można relanium w tabletce. Tylko nie wiem jaka dawka. Jak pies duży, to może połowa tabletki po 5 mg? Jak mniejszy to dałabym 1/4 tabletki i najwyżej dodała za ileś tam godzin.
A najlepiej to przytulić psa. ( i tulić cały wieczór 😉)
A ja spędzam Sylwestra w pracy. Nie narzekam, bo trochę sobie zarobię 😉 Zresztą, będzie mini-imprezka: moja szefowa z mężem wpadną, parę koleżanek z pracy. Fajnie, tak na spontanie 😁 (właśnie jestem w trakcie robienia spontanicznej sałatki).

Ale długo to trwać nie będzie, więc na rv pewnie wpadnę. Dzięki Bogu, Internet w pracy mam. 🙂
tunrida, pies waży 13-15kg. Chciałabym tulić cały wieczór ale mam gości, więc nie wypada 😁
Ja największe atrakcje sylwestrowe mam już za sobą - przeprowadziłam konia wierzchem do nowej stajni 🙂 I w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku mogę resztę wieczoru spędzić na kanapie.
Można tutaj?

[move][glow=red,2,300]Najlepszego w NOWYM![/glow][/move]
Ja niedawno wstałam, czuję się dalej do bani, ale twardo się zbieram  😎 nie przepuszczę, zwłaszcza noworocznego śniadania  😎
Mogę coś ludzkiego podać psu na uspokojenie? Raz na jakiś czas wystrzeli gdzieś fajerwerek, a ona już panikuje, lata po domu i nie może sobie miejsca znaleźć 🙄



A ma budę? W sensie jakąś norę, kryjówkę itp. Koniecznie z zadaszeniem i ściankami. Na mojego panikarza nic nie działało, wchodziła do szafy,skakała po meblach do czasu aż kupiłam namiot dla psów (coś jak transporter, używa się tego np. na wystawach psów) ale lekkie, z materiału. Od kiedy ma własną, ciasną kryjówkę spędza tam większość czasu gdy jest w stresie.

I przy okazji wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
A ja Nowy Rok przywitam w lesie na kuligu z pochodniami. Potem ognisko.Przedtem też.
pisze sie ktoś? Sa jeszcze dwa wolne konie. I jedno miejsce w saniach.

łaaaaa ja chce  🏇 zazdroszcze takiego sylwestra  😉

Izydorex super  😉 no to życze żeby w nowej stajni lepiej się żyło. Ja 2 lata temu przeprowadzałam, ale w Nowy Rok lekko niedomagając  😎 była to najlepsza decyzja- koń mi cudem "ozdrowiał"


A teraz czas na kąpiel i inne bzdety. I nadal nie wiem gdzie mam iść. Zanim wyjde z domu to będę ciągnąć zapałki i zobaczymy na kogo padnie hehe
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
31 grudnia 2010 17:38
Ja zostaję w domu, kto mi potowarzyszy? 🙂
tyskakonik, 🙂🙂 Witaj witaj🙂 ja się piszę

Poinformujcie mnie jak stworzycie wątek 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
31 grudnia 2010 18:29
Aaaa to chyba tutaj będziemy sobie towarzyszyć 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2010 18:37
Dobra zbliża się  20.00 meldujcie się 🙂 skoro spędzam sylwa przed kompem to chciałabym chociaz wiedzieć z kim 🙂

Zacznę pierwsza.. obecna. 😜
Trunek w tym roku? - Dźin z tonikiem 🥂.
Do żarcia sałatka warzywna smażona ryba oraz kilka przystawek  🙄
Nastrój? :  anemiczny i pozbawiony chęci na jakąkolwiek zabawy. Kompletny brak energii.  🤔 Ten rok wypompował mnie ze wszystkiego 🙂 Najwazniejsze że nie polegliśmy :P 🏇

Rzadko się udzielam, ale czytam po kilka godzin dziennie... mam nadzieję, że mogę się dołączyć, bo zostaję w domciu. Towarzyszą mi drinki z likierku kawowego, miód pitny i wino owocowe😉..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 grudnia 2010 18:53
Melduję się posłusznie. Z bólem głowy i smarkami>
A obok szklaneczka z drineczkiem i zaczynam pleść biżu, bo mnie wena naszła.
tyskakonik - ja też w chacie zostaje  💃 Ale jestem niepełnoletni i muszę zadowolić się colą .  😜 Spędźmy sylwka razem . 😀
Indril tez zadko pisze, mam nadzieje ze nas przyjmiecie w swoje re-voltowe progi  😀
U mnie tradycyjnie, wlasciwie dopiero od dwoch lat bojkot sylwestra. Podsumowanie i postanowienia zrobione m.in. lekka dieta od jutra wiec dzisiaj się obżeraaaam  😀 Człowiek stary a głupi.
Carlo Rossi czerwone na razie, korkociąg się zepsuł, musze jakos po studencku otworzyc  🙄
Evson ja też na dietę przechodzę .  🤔 Zjadłem już półmisek kotletów schabowych . Za gruby jestem  😵
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
31 grudnia 2010 18:59
Prestige a widzisz, fajnie będzie 😀 O widzę towarzystwo się zebrało! 😉 To ja mykam się kąpać, z/w, nie rozrabiajcie za bardzo! 🙂
Jestem
napoje: trzy kasztelany, szampan, picollo, drinki z biedronki, wiśnie w spirytusie 🙂
jedzenie: chipsy, sałatka warzywna, sery🙂
nastrój: skora do zabawy 🙂 wypompowana, ale wesoła, po dwóch piwach.

PS. Tu się bawimy>??

JA nie piję alkoholu, tylko sok z GUMIJAGÓD

Evson of course przyjmiemy.
Dziś re-voltowicze trzeciej świerzości więc wszystko jedno z kim piją :P
Mówiłam że mam słabą głowę jezyk mi się plącze. Nie trafiam w klawiaturę.


Prestige- zdjęcia tuszy ;p

Pedobear 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 grudnia 2010 19:02
tyskakonik, Zaleciało mi tu właśnie pedobear'em 😂 nie wiem czy skorzystasz z taaaakiej propozycj 'spędzenia razem' sylwka 😁

Sorry, ale irytuje mnie ta osoba 😤

Wpuścicie samca na imprezę?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 grudnia 2010 19:04
Zrezygnowałam z fajnej imprezy przy orkiestrze z powodów osobistych i co ? Gram w Diablo II, mam zamiar coś obejrzeć.
Baileysa mam w szafie, tylko nie chce mi się wybrać do sklepu po jakieś chipsy, bo będę musiała dzielić się z psem, albo jeść po kryjomu 😉


Wawrek! A żona!? A córa!?
Mam 175 cm wzrostu i ważę 50 kg .  😵 Jaki ja gruby jestem . A ja piję colę z biedronki - szalonakobyła Pjona . 😉
wawrek dawaj - nie będę tu jedynym chłopakiem teraz jest na sDwóch !  💃
wawrek, jeszcze pytasz? 😉

Prestige, dobrze ważysz nie wydziwiaj! Kryzys wieku dojżewania.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2010 19:07
własnie przyszedł mój luby.. ale jestem caly czas z wami 🙂
Córa zaśnie na 100%, żona zaśnie na 90%. Bliżej godziny 0 będę się meldował.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 grudnia 2010 19:09
zabeczka17, ja bym na Twoim miejscu lubym się zajęła :]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się