Ankieta praca licencjacka

Witam wszystkich🙂 Chciała bym Was prosić o drobną pomoc a mianowicie wypełnienie krótkiej ankiety do mojej pracy licencjackiej "Jazda konna jako forma rekreacji". Z góry dziękuję za pomoc 🙂

http://www.interankiety.pl/interankieta/2be88cfe85ccb406f72489e64dde3b54.xml
O rety! Masz UJEŻDŻANIE! Popraw, chyba, że o to chodzi? Rodeo?
Wypełnione, szkoda tylko, że w niektórych pytaniach nie było możliwości zaznaczenia kilku odpowiedzi. Mam np swoje konie, ale jeżdżę również na innych, jeżdżę z trenerem jak również bez. Dodatkowo nie skupiam się tylko na jednej dyscyplinie jeździeckiej. Ankieta dość ograniczająca
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 lipca 2013 11:40
wypełnione. Tania ma rację. Zmień UJEŻDŻANIE  🍴
W pytaniu o częstotliwość jazdy konnej powinno być (moim zdaniem oczywiście  😉 ) więcej opcji odpowiedzi. Przecież sporo osób jeździ nawet codziennie, a u Ciebie najwięcej, to 3-4 razy w tygodniu.

Poza tym, zgadzam się z tym, co napisała Martolina
Ujeżdżanie poprawione 🙂 Zwykła literówka. Co do reszty to są wszystko wymogi promotora  🙁
To chyba promotor średnio się zna na jeździectwie 😉
Owszem średnio. Ja bym kilka pytań wywaliła i niektórym zmieniła formę no ale siła wyższa ...
Wypełniona
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
30 lipca 2013 20:59
wypełnione 🙂
Najlepsze jest pytanie Łódzki Szlak Ko....rupcyjny.
Poszło
UP !
wypełniona 🙂
ja też wypełniłam 🙂 ale można było ją bardziej rozbudować- np. dużo osób jeździ więcej niż 4 razy w tygodniu, a takiej opcji do zaznaczenia nie było..
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 lipca 2013 21:41
wypełniona. Powodzenia 🙂
Wypełniono 🙂
Dziękuję Wam bardzo ! Potrzebuję jeszcze około 40 ankiet. Podzielę się z Wami pewna ciekawostką a mianowicie mam już 155 ankiet z  czego TYLKO 8 wypełnili mężczyźni 🙂
Wypełniona 😉
Wypełniona, choć tak jak poprzedniczki uważam, że jest parę niedomówień, głównie z częstością jazdy, dyscyplinami, no  tym jeżdżeniem z kimś. Koszt też wychodzi nieco przekłamany - jak np. mam więcej niż 1 konia to i koszt rośnie, ale sama kiedyś pisałam pracę związaną z jeździectwem i wiem jaki to ból jak osoba oceniająca/związana z tym nie jest w temacie 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się