Końska rewia mody cz. VIII (2014)

To my jeszcze z czapraczkiem SCHNEEPFERD
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 grudnia 2014 22:39
😵  😍 <= nie umiem tego wyrazić słowami.

ps. do kompletu z Obcym by mi taki pasował  😍
wątek zamknięty
hihi mam jeszcze nauszniki i owijasy  😜
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2014 07:37
anai, zdecydowanie pierwszy, jest piękny! 🙂

kitty, aa, boski! Tak bardzo w moim stylu 😍

Nirv, bardzo fajnie ten zestaw wygląda 🙂
wątek zamknięty
heroinx, hehe dzięki 🙂
wątek zamknięty
gdzie można znaleźć big squer w wersji vs?
wątek zamknięty
Czy ktoś z was widział na zywo czaprak HKM Cassandra Softice w kolorze niebieskim? Czy przypomina chabrowy czy tą oczopląsną zyletę która wyświetla się po najchaniu na czaprak? https://pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Czaprak-Cassandra-Softice/3434 Ma ktos zdjecie live?
wątek zamknięty
Czy ktoś z was widział na zywo czaprak HKM Cassandra Softice w kolorze niebieskim? Czy przypomina chabrowy czy tą oczopląsną zyletę która wyświetla się po najchaniu na czaprak? https://pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Czaprak-Cassandra-Softice/3434 Ma ktos zdjecie live?


Kocham takie zdjecia, ja tak kupiłam czaprak w BR. Na zdjeciu na stronie jaśniutki błękit, a na żywo.. ciemny turkus 😉
wątek zamknięty
Może zmylić ciemne światło, ale przysięgam, że w słońcu niczym się nie różnią. Jakby zupełnie inny materiał, taa magia reklamy 😀D
wątek zamknięty
TheWunia, skąd  ja to  znam.  Jak dotarł  do mnie  ten czaprak  br,  to dzwoniłam  spytać,  czy  się  w sklepie  nie pomylili.  Dowiedziałam  się,  że  na pewno  mam źle  skalibrowany monitor 😉
wątek zamknięty
Ja go tylko Twojemu zdjeciu kupiłam, bo szukałam turkusu, a ten ze zdjęcia, no ni w ząb do turkusu niepodobny. A na Twoim koniu szał  😀
wątek zamknięty
Nadaje sie do szmatoholikow? 😁

wątek zamknięty
Zdjęcia zdjęciami bo prezentują dwa różne kolory I interesuje mnie ktory jest tym prawdziwym bo jeszcze sie zastanawiam nad niebieskim hkm gently
wątek zamknięty
heroinx też mam tą dereczkę i u mnie jest... bardziej jaskrawa nawet w cieniu niż Twoje 😁 w słońcu byłaby taka sama jak ze zdjęcia katalogowego.

koń zawstydzony doborem kolorów  😁
wątek zamknięty
Naturalsi, a co to za derka w ogóle? Faaajna!
wątek zamknięty
To ja się wcisnę ze swoimi 🙂

Equiline Philadelphia



Eskadron Choco-Petrol



Euro-star Move

wątek zamknięty
harja to Horze "Spirit", niby 200g ale leżąc obok 150g również Horze- jeszcze cieńsza. 🙂
wątek zamknięty
Naturalsi, dzięki 🙂 Kurczę, nie, nie .. nie jest mi potrzebna 😁  😵
episode, super wygląda w tej kraciastej 🙂
wątek zamknięty
episode, jak rozmiarówka derki move?
wątek zamknięty
harja derka zawsze się przyda  😁.
wątek zamknięty
anai hmm.. w sumie normalna/może troszeczkę ponad standard - ale generalnie taka sama jak euro-stary stajenne te z kołnierzem polarowym
wątek zamknięty
tak wracając:
drabcio, natknęłam się na stronce facebookowej Lord Efendi na zdjęcie tego czapraka na koniu w świetle dziennym: KLIK
Naturalsi, no ba 😁 tak samo jak kantarów, czapraków... 😉
PS. Właściwie do nas leci nieco spóźniony prezent świąteczny w postaci kantara... Jak dojdzie, to się pochwalimy 😉
wątek zamknięty
Tak na koniec roku przeglądam sobie foty  🙂 Koń Recital w Caballowym komplecie Recital  🏇 i ogłowie Premiera
wątek zamknięty
tak wracając:
drabcio, natknęłam się na stronce facebookowej Lord Efendi na zdjęcie tego czapraka na koniu w świetle dziennym: KLIK

Dziękuję :kwiatek: już mi się śniło ze do nich dzwonilam I pan też nie wiedział w jakim jest kolorze 🙁
Jest o niebo ładniejszy niż sie spodziewalam
wątek zamknięty
Naturalsi może w słońcu nawet przypomina odcień owszem, ale na katalogowym wydaje się być taka śliska a w rzeczywistości naprawdę taka nie jest, być może dlatego światła nie odbija
wątek zamknięty
My na szybko z kluseczką pokażemy się w kantarze euro star stripe hotpink/navy póki jest jeszcze czysty  😁


episode  zazdroszczę derki z choco/petrol  💘  a ta move es fajnie się spisuje ? bo sama się nad nią długo zastanawiałam 😉
wątek zamknięty
Move dopiero przymierzona 😉 odnośnie choco-petrol wysyłam pw  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2015 08:16
Dziewczyny, przenieście się do wątku na 2015 rok! 😉

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,96724.0.html
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.