Rzeczy, które dla mnie mogłyby nie istnieć. (Nietypowe.)

1.Kawa.
2. Słodycze.
3. Facebook.
4. Gry komputerowe.

Kto mnie przebije? 😀iabeł:
Telewizja
Tofu
Puzzle
Woda gazowana
🤣
Jeszcze sporo bym wymyśliła...
Proszę raczej o nietypowe. Takie bez których większość ludzi nie wyobraża sobie życia.
1. Telewizja
2. Kino
3. kosmetyki do makijażu
No, to już coś. Życie bez tofu to żadna anomalia. 😉
Ja bez TV spokojnie też mogłabym żyć, a bez makijażu byłoby mi już gorzej. Pełną tapetę stosuję sporadycznie, ale szybka korekta mankamentów, czyli puder matujący i korektor do zamalowania syfów + tusz do rzęs i kredka do brwi poprawiają mi samopoczucie.
Ja doskonale zdaję sobie sprawę, że z moją facjatą powinnam się malować, ale wisi mi to :P Może za piętnaście lat 'zmądrzeję'
1. Telewizja
2. Kosmetyki do makijażu
3. Salony fryzjerskie
4. Wszelkie jadłodajnie typu fast food
5. Kawa
6. Samochód
1. TV
2. komórka
3. McDonalds
4. internet w komórce
Pomidory  😁
wanna i prysznic
(bo wszystko da się załatwić w zlewie  😀iabeł🙂
-Kawa - cieszę się, że tyle z Was może żyć bez niej bo gdziekolwiek jestem wszyscy patrzą na mnie jak na dziwadło
- alkohol
-biżuteria
-kosmetyki do makijażu
-moda, ciuchy-w takim sensie, że mogę chodzić ubrana obojętnie w czym, byle całe,schludne i czyste
-fryzjer
-papierosy
1.Mój mąż  😂 ( nie no, dobra, to był głupi żart  😎 )

Z całą pewnością telefon komórkowy.
1. Ryby (jako pokarm)
2. szminka
3. Obcasy (już nie)
4.lakier do włosów
5. gry komputerowe
Telewizja.
Kawa.
Alkohol.
Papierosy.
Kosmetyki do makijażu.
Modne ciuchy i buty.

Hmmm, czyżby wyłaniał nam się swego rodzaju profil statystycznego koniarza płci żeńskiej? Wszystkie piszemy to samo.  😁
TV,
Lakier do włosów
gry komputerowe
mikrofalówka
bidet

i wiele wiele innych
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 grudnia 2014 08:06
Papierosy ! 😉
Masło i mleko
1. ALKOHOL (smakowałam, kilka razy się upiłam - nie kumam o co w tym cho)
2. Papierosy (próbowałam, j.w.)
3. Kino (większość ludzkości jest przygłucha, albo ja mam nadsłuch, bo ja nie jestem w stanie wytrzymać poziomu głośności w kinie, poza tym krępuje mnie taka ilość ludzi koło mnie)
4. Papryka pod każdą postacią.
5. Spacery (nie potrafię zrozumieć idei spaceru, chodzenie samo w sobie nie jest dla mnie relaksem, mogę iść gdzieś, ale PO COŚ)
6. Balsamy do ciała (może gdybym miała kupę wolnego czasu i nie wiedziała, co z nim zrobić...?).
7. Owoce (zjadam średnio 1 jabłko na tydzień i to i tak z przymusu), reszta owoców albo z rozsądku, albo wcale.
Właśnie, jabłka! Nienawidzę ich. Sok wypiję, w cieście ( chociaż jak mam wybór to nie, najczęściej u kogoś - z uprzejmości ) ale żeby samo wziąć do ręki i zacząć gryźć - aż mi się niedobrze robi.
Alkohol
Papierosy
Telewizja
Kosmetyki do malowania
Na pewno do końca życia już fryzjer!
Makijaż o tak! Dla mnie to tylko niepotrzebne brudzenie twarzy 😀 Nie lubię i stosuję tylko na "wyjścia" 😉
Słodycze
Kawa

Do fryzjera chodzę farbować, bo nie lubię sama się babrać. Cierpienie co Ci fryzjer zrobił strasznego? 😉
-farba do włosów
- wszelkie napoje gazowane, chipsy itp.

Na pewno do końca życia już fryzjer!



Hahaha, Cierp1enie, poka poka! 😉 😉  (ja tak mam po każdej wizycie u fryzjera)
1. fajki
2. kawa - wokół mnie sami kawosze
3. szpilki, w sensie obcasy
4. niektóre potrawy, np. zupy mleczne, pulpety w sosie pomidorowym, białe sosy
5. dania gotowe
1. pomidory w wersji surowej i sok z pomidorów
2. truskawki  😀iabeł:
3. żółty ser
5. buty na obcasie
6. gry komputerowe
7. sukienki i spódnice  😉
Haha, nie będę oryginalna.
1.Papierosy
2.Alkohol
3.Fryzjer
4.Chleb, ziemniaki, ryż
5.Telewizja
Ciekawe czy tylko "końscy" ludzie tacy podobni, czy reszta również.  😉
vanisek   K może znieść dla miłości dużo, ale nie wszystko.
19 grudnia 2014 10:13
6. Samochód


Czemu nie? 😀 gdyby nie on nie miałabym jak dojechać do Stajni, Pracy na daną godzinę- lub byłabym 2 godz wcześniej, nie mogłabym studiować zaocznie, bo ostatni wraca do mnie do wioski o 15, a zajęcia do 18 mam...

1. Internet w komórce- nie mam i żyję.
2. TV
Ja bym wolała sobie koniem do pracy jeździć, a nie samochodem. Po coś go w końcu mam  😁
vanisek   K może znieść dla miłości dużo, ale nie wszystko.
19 grudnia 2014 10:25
Milla
Myślisz, że jak go postawię w centrum w miejscu płatnego parkowania, wykupię parkometr i wrócę po 8 godzinach to nadal będzie tam stał? 😀
No ładnie póki co to ja chyba mam wszystko na odwrót :P
Alkohol lubię i często piję ;P Papierosy paliłam, bez makijażu się z domu nie ruszę, kawę, mięso, mleko, pomidory czy inne owoce i warzywa namiętnie jadam. Do kina chodzę regularnie 😀

Obyłabym się bez:
-Telewizora (wszystko jest w internecie)
- brukselki (chyba jedyne warzywo, którego nie jadam)
-fryzjera (szkoda mi kasy jak zafarbować czy podciąć włosy mogę sama)
-gier online (jedyne co w życiu grałam to Simsy ale i tak nudziły mi się po zbudowaniu i umeblowaniu domu  😁 i nie rozumiem jak można każdą wolną chwilę przeznaczać na bieganie jakimś potworkiem i zabijaniu innych, żeby sobie nabić level. O tym, że siedząc w pracy cały dzień przed kompem z utęsknieniem się wraca do domu, żeby ten komputer odpalić i zacząć grać tym bardziej nie mówię  🤔wirek: )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się