Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia   ...z innego świata
03 marca 2015 09:59
faith, do wątku "galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików" 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 marca 2015 10:03
faith, ggrrrranat!!!! Będzie szał!  😍
wątek zamknięty
wpadam z fotami mojego capri setu, przy okazji ustrzeliłam dodatkowo niebieską myśl kolorystyczną ale chyba jednak nie będę jej całościowo wstawiać  😁 cottony wrzucałam już kiedyś wcześniej 🙂
capri/iceblue, szukam cały czas brillanta iceblue DL (może ktoś widział?  👀 )
w weekend będą dzidziofoty  🏇






wątek zamknięty
Precelek piękne, ah jak zazdraszczam!
wątek zamknięty
Precelek również zazdraszczam! baaardzo zazdraszczam. 💘
ta kolekcja jest cudowna, chętnie przygarnęłabym jeszcze jakieś milion szmat z niej, z brillantami ice blue i light nougat na czele  😍
wątek zamknięty
Precelek , dobiłaś mnie  😵.... mój szmatocholizm przy Tobie nie ma szans... Genialna kolekcja  😍
wątek zamknięty
A ja poszukuję Eskadronowych owijek iceblue. Już nie mam pojęcia gdzie mam szukać  🙄 🙁
wątek zamknięty
Rudaska8) mam ten problem z navy.. ja zacznę szukać w okolicznych stacjonarnych..
edit: znalazłam na arpav.pl. ice blue i navy też  😅
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 marca 2015 15:54
Precelek , przez Ciebie mam ochotę na capri, dla Fuerte  😜 piękny jest!

brać takiego brillanta dla Knurka?  👀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 marca 2015 17:04
Precelek, łał, ale kolekcja! Świetnie będzie do karego pasować 🙂

juliadna, brałabym tego Capri dla Fuerte 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny, co myślicie o czekoladowych brązach na klasycznym, średnim gniadym? Chyba mi się podoba, ale nie jestem pewna.  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 marca 2015 17:09
lenalena, dopóki ta czekolada będzie ciemniejsza od maści konia, to będzie szał. Gorzej, jakby się te kolory miały zlewać 🙂
wątek zamknięty
A ja kupiłam sobie brillianta lighnougat i przyznam, że na karym jest bardzo bardzo średnio. 🙁 Zobaczę jak na rudym jeszcze, mam nadzieję że lepiej.
wątek zamknięty
Livia, no właśnie, chyba kwestia trafienia w ciemny ładny odcień.
wątek zamknięty
Precelek Cudna kolekcja  😜 Jak dobrze, że taki niebieski nie widzi mi się na siwym  😁
Ja natomiast zastanawiam się nad kupnem jersey'a z nowej kolekcji tego czarnego/ granatowego i szmaragdowego kompletu dla Eda, co sądzicie? 😀
wątek zamknięty
Olson wrzuć zdjęcie! szukałam wszędzie, a fotki na koniu nigdzie nie ma 🙁
wątek zamknięty
Precelek, kocham niebieskości, cudowna kolekcja - na twoim Dzidziu będzie robić furorę 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, szmaragdy na nie do końca wysiwiałych siwych (ale nie za ciemnych) wyglądają super 🙂
wątek zamknięty
Precelek, Capri jest śliczny  😍

Ja dorzucę zdjęcia mint i iceblue  😀


wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 marca 2015 18:40
protoniasta, dzieki!
Zalowalam ze nie kupilam minta ale jednak iceblue mi sie bardziej podoba 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 marca 2015 18:44
i co z tego ze kolory tych brillantow takie piekne skoro materiał mi nie lezy 🙁
wątek zamknięty
milkiwaj, szasta, protoniasta :kwiatek:
brzezinka dzięki, tak celowałam te kolory pod czarne futro  😍
juliadna dzięki, oczywiście że brać  😁
Livia dziękuję także mam taką nadzieję
dairoxro może warto przymierzyć  😀iabeł:
Harja  :kwiatek: dziękuje, po cichu na to liczę,  :kwiatek:
całego zestawienia kolorystycznego mojej niebieskiej myśli kolorystycznej chyba tu wrzucać nie będę  😁  ale dorzucę jeszcze dwie foty  capri i caballa

wątek zamknięty
Zairka, o właśnie, właśnie - tak samo uważam :/
Precelek, jakie podobne kolory z tym Caballem 🙂
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
03 marca 2015 18:53
i co z tego ze kolory tych brillantow takie piekne skoro materiał mi nie lezy 🙁


A widziałaś na żywo?

Wg mnie jest wyjątkowo elegancki, na prawdę piękny.
niestety na kucyczka wszystkie czapraki eksadrona i eurostara są za duże  🙁
A nie powiem, ta najnowsza szmaragdowa zieleń eskadrona bardzo mi się podoba.


I jestem w kropce. Capri zostawiać? przerabiać u krawcowej? zostawić na okoliczność posiadania w przyszłości większego konia?

Dla przypomnienia kucyczek w szmatce


wątek zamknięty
Brzask, podejrzewam, że Zairce też chodzi bardziej o jakość 😉 Bo, że materiał jest piękny, to nie ulega wątpliwościom - kolory i to, że się mieni. Ale jeśli chodzi o użytkowanie... Przynajmniej te brillanty, które ja miałam, to nie za bardzo :/ Choć możliwe, że teraz się to zmieniło.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 marca 2015 18:59
Brzask, ja bym nic nie zmieniała, nie wygląda to źle, bo masz siodło z długą tybinką 🙂 Jakbyś miała takie mini jak moje, to wtedy bym szukała czegoś mniejszego🙂

wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
03 marca 2015 19:04
harja, a chyba że tak, o tym się nie wypowiem założyłam stwierdziłam że za duży, wyprałam nadal jak nowy  😉 i czeka na jakąś decyzję.

za to płaczę nad jakością HKM calvana marino, też z tych błyszczących, wzięłam na zawody, wrzuciłam luzem do bagażnika i rzepy od pasków zaczepiły o materiał, cały pozaciągany. W sumie nadaje się już tylko do ciurania w domu  🙁

i jeszcze rudzisław eskadronie skokowym, nawet ten jest na nim duży  😵

wątek zamknięty
Brzask, wcale nie taki duży ten capri VS - a kolor wg mnie pasuje fajnie 🙂

My za to przypomnimy się w padzie od Caball, jako, że w końcu zrobiłam jakieś lepsze zdjęcie tej "szmatki" na koniu 😉
Z moim ukochanym kaszubskim haftem:

Caballe są nie do zdarcia  💘
wątek zamknięty
Kolekcja Precelek w kolorze capri wprawia mnie w zazdrość bo spóźniłam się i nigdzie nie mogę znaleźć owijek do kompletu  🙁 Myślałam też o ochraniaczach, ale to raczej mało prawdopodobne by coś miało taki odcień niebieskiego. Widział ktoś na żywo te BR w kolorze carribean sea?
wątek zamknięty
Czy do konika pasuje Eskadron CS Wiosna/lato 2012 Mint?  👀
[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11027953_825414914200371_6129543938895685949_n.jpg?oh=b63893d602552919207aabcb94221a40&oe=5578EDDB&__gda__=1433721009_b8bfb9e6459c131aa79bbe0e84fbbc80[/img]
Ostatnio właśnie nabyłam komplecik Minta ( Czaprak + Owijki ) ale nie jestem pewna czy przypadkiem owijki nie są nie od kompletu  🙄 ale zdjęcia nie mam bo koń jeszcze z owijkami nie nosił, ale postaram się coś wrzucić, bo nie wiem czy może kolor czapraka się sprał czy coś?  🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.