Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

harja, na siwku faktycznie wygląda fajnie! W sklepie jakoś mnie nie przekonał ten kolor 😉
wątek zamknięty
Haffek o rety rety! To serio kolor mojego życia, przepiękny. 😍 Super wygląda na twoim maluchu.
kidczekaj apricot i cooper bardzo w moim guście, świetnie leżą na Libii. 💘
harja bardzo fajny ten smaragd green, pasowałby mi na zawody. Chociaż nie wiem czy na gniadej robiłby takie wrażenie jak na siwym! 😎 Tak jak wcześniej wspomniałaś pewnie znowu obudzę się jak już nie będzie go w sklepach, tak jak z iceblue było. 🙄
wątek zamknięty
kidczekaj wszystkie leżą bardzo fajnie  💘
harja na siwym wygląda obłędnie  😍 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 marca 2015 07:36
kidczekaj, poszalałyście z sesją 🙂 Najładniej w Winterredzie 🙂

harja, jak zwykle pięknie! Choć niebieskie dla mnie na Kubie wygrywają 🙂

wątek zamknięty
Wie ktoś może gdzie dostane jeszcze Owijki polarowe Eskadron Next Generation deep pink full?  👀



Equishop
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 marca 2015 10:00
Zamówiłam zestaw smaragd green 😵 ah te promocje...
wątek zamknięty
harja, piękny kolor! Przez Twoje zdjęcie mam ochotę go sobie sprawić  🤣
kidczekaj, apricot i cobalt super!  💘
wątek zamknięty
Moona, nie mogę się z tym nie zgodzić 😉 :kwiatek:
Libeerte, dzięki! 🙂
srokate, wg mnie gniademu też w nim bardzo ładnie. Zarzuciłam na chwilę go na gniadka znajomej, wyglądało bardzo ładnie 🙂
Haffek, dziękuję 🙂
Livia, też pozostanę fanką niebieskości, ale ten odcień zieleni bardzo do mnie przemówił 😉
huzarova, raz się żyje 😁
wątek zamknięty
harja, bardzo  ładnie  wygląda na Kubie  🙂
wątek zamknięty
harja, pięknie Kubie w takiej ciemnej zieleni 🙂
A my z Malawią po długiej nieobecności przypominamy się z kantarem eskadrona navy-nugat 🙂
wątek zamknięty
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=96724.msg2320056#msg2320056 date=1427018438]
Zamówiłam zestaw smaragd green 😵 ah te promocje...
[/quote]

Promocje? Hmmm ... gdzie? Chętnie też coś zamówię! 😁

kittajka o rety rety, jak ja uwielbiam wszelkie futerka! Siwej bardzo do pyska! 🙂
wątek zamknięty
Harja no wiesz co... Jak zobaczyłam tego smaragd green na Cavaliadzie to się z niego wyleczyłam a teraz przez Twoje zdjęcie się zastanawiam, czy to nie była kwestia światła w korytarzu... 😉

Ma ktoś może zdjęcie tego smaragda na gniadym?  🤣
wątek zamknięty
a ja szukam zdjęcia smaragdgreena na karym  :P gdyby komuś się rzucilo w oczy będę wdzięczna za podlinkowanie 🙂
tymczasem mój Electro Black w eurostarze basil 🙂


wątek zamknięty
anai, kittajka, dzięki dziewczyny :kwiatek:
kittajka, na Malawii nie ma chyba rzeczy, która wyglądałaby źle 🙂 super!
Libella, mogła być kwestia światła  😁 jest naprawdę bardzo ładny, wcale nie smutny, ale też nie oczodajny. Idealny taki 😉
Dwie strony wcześniej Q. wstawiała zdjęcia na gniadym. Zaręczam, że na żywo na tej maści też wygląda dobrze, ale zdjęć nie mam :-P
Precelek, wyglądacie mega, obydwoje pod kolor 🙂
wątek zamknięty
lalasatan, Lejcik cudnie wygląda!
kidczekaj, bardzo ładnie w navy-royal i taupe-winterred 🙂
Precelek, uroczy ten kary, genialnie się prezentujecie w basilu!
harja, Kubuś jak zwykle szałowo :P

Hamlecisko w polopadzie Eskadron navy-green 🙂
wątek zamknięty

Libella, mogła być kwestia światła  😁 jest naprawdę bardzo ładny, wcale nie smutny, ale też nie oczodajny. Idealny taki 😉
Dwie strony wcześniej Q. wstawiała zdjęcia na gniadym. Zaręczam, że na żywo na tej maści też wygląda dobrze, ale zdjęć nie mam :-P

No dobra, zajrzałam tam i wraca mi faza na ten czaprak... Także teraz pozostaje mi tylko odkuć się po ostatnich szmatowych zakupach i liczyć, że jeszcze go wtedy dostanę  😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 marca 2015 07:23
srokate do wczoraj było -30% na wszystko zielone w końskim świecie, więc skorzystałam  😉 Powinno dojść na dniach
wątek zamknięty
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=96724.msg2320643#msg2320643 date=1427095396]
srokate do wczoraj było -30% na wszystko zielone w końskim świecie, więc skorzystałam  😉 Powinno dojść na dniach
[/quote]

Do wczoraj, no nie wierzę ... ale mam pecha! 😕
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 marca 2015 08:23
nie zaglądasz do wątku o promocjach? Pisałam tam o tej promocji 😉
wątek zamknięty
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=96724.msg2320671#msg2320671 date=1427099002]
nie zaglądasz do wątku o promocjach? Pisałam tam o tej promocji 😉
[/quote]

Oj zaglądam, tylko jakoś ostatnie 3 dni mnie tam nie było, co za pech. 😕 😤
wątek zamknięty
harja, mniam mniam! 😀 Ślicznie!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 marca 2015 11:35
kittajka, bardzo ładnie w tym kantarze! I jak was tu dawno nie było 🙂

Precelek, pięknie w takiej zieleni karemu 🙂

Nocte, masz konia mistrza pozowania 😁

wątek zamknięty
Precelek, nie sądziłam, że ten kolor mnie tak zachwyci, Dzidź wygląda super!

harja, ten kolor zyskuje chyba na żywo, co? Bo na zdjęciach katalogowych wyjątkowo mi się nie podobał, a na Kubie wow!

A ja kliknęłam dark navy, uwielbiam połączenie ciemnych kolorów z pomarańczem, więc nie sposób było nie kupić, ciekawa jestem jaki będzie na żywo 😉
wątek zamknięty
Precelek, super wyglądacie! Piękny komplet

Aramis w brillancie royal 🙂
wątek zamknięty
Nocte, dzięki :kwiatek:
Ładny polopad na Hamlecie, ale jaką minę zrobił! 🤣
Libella, lepiej się wcześniej zaopatrzyć w miarę możliwości, bo poźniej będziesz latać jak ja za Iceblue, którego już nigdzie nie ma 😁
Burza, dziękujemy 🙂 🙂
gabb., zdecydowanie zyskuje, to naprawdę fajny kolor. Nie lubiłam na Suchym zieleni, bardzo od niej stroniłam, ale ten odcień się wstrzelił idealnie, więc chyba zostanie na dłużej 🙂 Dziękuję :kwiatek:
huzarova, super wygląda!

wątek zamknięty
Harja w ostatnim czasie popełniłam tyle szmat, że niestety - szmaragd musi poczekać 😉
Za to czeka już na mnie Nici Burgund i mam podejrzenia, że teraz to będzie moja szmata nr 1  😀iabeł:
wątek zamknięty
Livia, harja, dziękujemy!  :kwiatek: Niestety zrobienie mu jakiegokolwiek zdjęcia w terenie graniczy z niemożliwością, ja krok do tyłu, on za mną  😵 A próby zjedzenia komórki to inna sprawa :P

huzarova bardzo ładnie 🙂

Oglądał już ktoś na żywo pomarańczowego cottona z najnowszej kolekcji Eskadrona? Bardzo różni się od mango?
wątek zamknięty
huzarova co to za siodło? :kwiatek:
wątek zamknięty
A ja kliknęłam dark navy, uwielbiam połączenie ciemnych kolorów z pomarańczem, więc nie sposób było nie kupić, ciekawa jestem jaki będzie na żywo 😉

Na żywo jest baardzo ciemny z intensywnie pomarańczową lamówką.
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
23 marca 2015 21:21
Obiecany kucyk w cottonoie anthra z dobranymi pod kolor lamówki owijkami HKM (przepraszam za jakość ale nie wzięłam ze sobą nic poza kalkulatorem )


oraz także zakupionym na cavaliadzie ogłowiem ( niestety zdjęcie tylko z profilu , en face wyszło rozmazane 🙁 )
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.