Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Dzięki dziewczyny  :kwiatek: 😀
Cieszę się, że Proton się podoba  😀

Minosia, super w blackberry  😍
Precelek, masz jakieś zdjęcia tego cytrynowego zestawu?  👀  😀
wątek zamknięty
Minosia Super 😀
protoniasta Nie sprzedawaj! Jest czad

Ja wpadam z fioletowym Canter Club OLYMP, mój ukochany czaprak do ciurania  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 kwietnia 2015 14:07
Minosia, super Szronce w tym big square! 🙂

Dziewczyny, a jest już więcej zdjeć nowych Jarpoli? Mignęło mi tylko zdjęcie Szaraka (świetnie mu w tej niebieskiej derze!) i to na tyle...
wątek zamknięty
A ja potrzebuje czegoś do codziennego ciorania, bo aktualnie w tym celu używam br-a i trochę mi go szkoda, bo jest mój ulubiony 😉
Polecacie coś konkretnego?

protoniasta ten mint jak najbardziej mu pasuje 😀

wątek zamknięty
TheWunia, Caballe, albo Eskadrony 😉
wątek zamknięty
Jeszcze żadnego Caballa nie miałam, może tym razem się skuszę 😀
wątek zamknięty
Ja bardzo polecam horze spirit jakość i cena moim zdaniem sa bardzo fajne.  🙂
wątek zamknięty
TheWunia ja tak samo, kilka razy podchodziłam do wyboru, ale jeszcze sie nie zdecydowałam 😉
wątek zamknięty
Livia, Deb wstawiała tutaj jeszcze jedną fotkę grupową czapraków 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 kwietnia 2015 16:43
harja, tą fotkę widziałam - liczyłam ze może wreszcie się coś pojawiło więcej, a nie takie "ścinki" 😜 Już nie mogę się doczekać wyjścia tej kolekcji 🙂

edit: właśnie deb wrzuciła na facebooka zdjęcia nowej kolekcji, są super!
wątek zamknięty
Ja wpadam z Młodym w padzie Yorka  😉
zdecydowanie mój ulubiony padzik, który zawsze się sprawdza, pomimo kilku lat użytkowania wciąż wygląda świetnie  😀
Można uznać, że to pierwsza szmatofota Gniadego, mam nadzieję, że niedługo doczekamy się zdjęć w zestawie Blue !
wątek zamknięty
Livia, rzeczywiście, jest! Szał 🙂  KLIK
wątek zamknięty
wątek zamknięty
anai, ten fiolet szał!
wątek zamknięty
anai, są przepiękne i na szaraku to jakiś obłęd!!! Zazdroszczę (mogłam wpaść tam i wam wszystkie po cichaczu wywieźć 😁 )!!! I czekam, kiedy kolekcja pokaże się w sklepie 😀
wątek zamknięty
anai, fiolet zdecydowanie najlepszy  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 kwietnia 2015 19:19
anai, ten ciemny fiolet to jest bajka! Przepiękny 💘
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 kwietnia 2015 19:33
anai, super ten niebieski i fiolet! Mniam. 🙂 Zielony mi się średnio podoba. One mają jakąś błyskotkę w lamówce?
wątek zamknięty
anai oszalałam - boski fiolet! A Szarak jaki model piękny! :kwiatek:
wątek zamknięty
anai Ja bym brała ten ostatni, bardzo mi się podoba na szaraku.
wątek zamknięty
Oszalałam i już zamówiłam jeden  😵 Chyba zbankrutuję :-P
wątek zamknięty
harja, uwierz mi, że wzięłabym wszystko oprócz brązów 🙂 Ale że finanse ograniczają, trzeba było cos wybrać.

Atea,  nad tym zielonym ciągle myślę. Pewnie wezmę, tylko przy kolejnej wypłacie 🙂

emptyline, moje mają srebrny błyszczący sznur (fioletowy dwa, niebieski jeden).

Muszę powiedzieć, że kolekcja na żywo jest obłędna. A niebieski czaprak miał wczoraj crash testy, trochę go umęczyłam podczas wczorajszych parkurów otwartych, spisał się na medal.
(a szarak nie umie pozować, ciągle się kręcił i łaził w kółko, tylko refleksowi fotograf zawdzięczam, że jakoś wygląda 😉)


wątek zamknięty
anai, zdecydowanie wierzę ci na słowo 😀
wątek zamknięty
Tak oglądam te zdjęcia kolekcji i mam pytanko - czy one nie idą trochę za bardzo do góry dolną lamówką? Nie wiem jak to określić, ale wygląda jakby dolna część czapraka nie była do końca równoległa do podłoża - wydaje mi się tylko czy wy też to widzicie 🙂?

Mi się chyba najbardziej podoba ten:
[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11150198_892833427473680_2280926994418341924_n.jpg?oh=3c4d0c41b38c7dcf2a2d67b31d4ac15e&oe=55A87D99&__gda__=1440626977_7e674624642fe7c32090d70bf3d00c8e[/img]

i ten:
[img]https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11138119_892833550807001_7054303782600738802_n.jpg?oh=31c3e792f1c530049f012bd18f174154&oe=5599F3CC[/img]

który ładniejszy na Dzionka 🙂?
wątek zamknięty
Dzionka, powiem szczerze, że tak szybko przebieraliśmy konie, że mogą być tego typu wrażenia. Zwróć też uwagę na perspektywę, większość koni nie stoi równolegle.  Do tego konie okrągłe 😉
Na Dzionka oba byłyby super. Kolor zbliżony. Dla mnie ten z koroną 🙂
wątek zamknięty
anai, tak myślałam. Wezmę ten z koroną, ma naprawdę piękny kolor. Tylko coś owijek do niego nie widzę na stronie :/ A przynajmniej nie z promocyjną ceną 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 kwietnia 2015 21:21
Dzionka, mi też się ten model chyba najbardziej podoba. 🙂
wątek zamknięty
Dżulietta bardzo elegancki Twój pan! 🙂 też bardzo lubię swój czekoladowy pad yorka. Jak się zrobi na tyle ciepło, że bez problemu uda mi się wyprać Hrabi to aż obfocę co mam 🙂
anai dla mnie szał robi niebieski 🙂 ten ostatni ma przepiękny kolor, ale dla mnie lepiej wyglądałby z czarną lamówką - to dopiero byłoby przeszał IMO 😀
Dzionka no ja właśnie ukochałam sobie ten drugi co wstawiłaś 😁
wątek zamknięty
Jak dla mnie banan z jarpola jest piękny! 😉 Kolejny czaprak w tym kolorze z pewnością jest mi bardzo potrzebny 😁
wątek zamknięty
xymena dziękuje 😉 czekoladowy ? Brzmi kusząco ! 😀 mój bardziej przypomina ciemny berz, chętnie zobaczę czekoladę, więc czekam na focie :3
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.