Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

A to mój ukochany czternastoletni "folblucik bałamucik" Czefalo (po ponad miesięcznym areszcie boksowym i po wstępnym rozruchu). Niezniszczalne stworzenie... W dużym skrócie : miał złamane dwie przednie nogi, jest trochę niesymetryczny, bo mama go nadepnęła po urodzeniu. Ostatnio, na łace, zmajstrował sobie dziurę w tylnej nodze ( taką do kości). Zagoił się juz prawie w całości, żadnej infekcji nie było. Czesiu nie znaczy, czuje się dobrze ( wesolutki jak zwykle) i wszystko wskazuje na to, że na rentę się nie wybiera  🙂.
Twardziel jest z niego, ale już bym chciała żeby w końcu bardziej spoważniał  🤣.
czeggra1 Przepiękny twardziel! Pecha w życiu miał nie mało z tymi wydarzeniami i tak wszystko bardzo dobrze się toczy! Życzę całkowitego powrotu do zdrowia!  😅
Vendettka, nie boisz się puszczać na padok konia w sznurkowym kantarze? Może jestem przewrażliwiona, ale zawsze przypomina mi się ten obrazek klik, tylko trochę drastyczne 😉
Vendettka, nie boisz się puszczać na padok konia w sznurkowym kantarze? Może jestem przewrażliwiona, ale zawsze przypomina mi się ten obrazek klik, tylko trochę drastyczne 😉


To jest od kantara ?!  😲
Libeerte spokojnie zostala wypuszczona tylko na chwilę do mojego konia (To brzydkie Siwe :p )  aby mi pokazać ich reakcje na siebie bo Klacz jest u nas 2 dzień,  a kantar sznurkowy dlatego właścicielka brala ja do pracy z ziemi 🙂 Ja ogólnie jestem przeciwna padokowania w jakich kolwiek kantarach w naszej stajni bo to u nas zbędne 😀
Ale to zdjęcie przerażające jest  😲
Ech, tak bym chciała już wiedzieć, czy będzie z niego pociecha 🤔





Na razie pierwsze 110 w jego życiu:
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
21 marca 2015 10:20
Ja dziś jadę do mojego Siwca. Jutro ma urodziny, ale już dziś dostanie wór prezentów  😜  ogromna siata chlebka, smakołyki z Cavaliady, szczotkę MagicBrush (zobaczymy jak się spiszę na Siwcu), odżywkę do grzywy i ogona od You&Your Horse i uwiąz 🙂😉) Będzie dzisiaj spa ^^

A tutaj focia jeszcze z zimy 🙂

świetny siwek 🙂 Zdrówka.

p.s ubóstwiam każdy produkt y&uhorse
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 marca 2015 11:11
Libeerte spokojnie zostala wypuszczona tylko na chwilę do mojego konia (To brzydkie Siwe :p )  aby mi pokazać ich reakcje na siebie bo Klacz jest u nas 2 dzień,  a kantar sznurkowy dlatego właścicielka brala ja do pracy z ziemi 🙂 Ja ogólnie jestem przeciwna padokowania w jakich kolwiek kantarach w naszej stajni bo to u nas zbędne 😀
Ale to zdjęcie przerażające jest   😲


Mnóstwo wypadków wydarza się bo "ktoś, coś, na chwilę"  🙁

mbalicka cudowny!  😍
smarcik ja wiem dlaczego mój nigdy ni  chwilowo nie kest bo bym zabila chyba 🙂
Bo za dużo chwilowych sytuacji właśnie widzialam 🙁
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
21 marca 2015 12:04
świetny siwek 🙂 Zdrówka.

p.s ubóstwiam każdy produkt y&uhorse


właśnie kupiłam pierwszy raz i zamierzam testować  😅
Liściu, z tego co wyczytałam na fb i blogu quanty, to tak 🤔 Wydaje mi się, że to jest możliwe, ten sznurkowy kantar przecież nie pęknie, jak koń będzie się szarpał.

mbalicka, ja używałam y&yh na siwym, małym ogonie, podobnym do Twojego i niestety cudów nie było. 🙁 MB na tą porę roku też najlepsze chyba nie jest, bo się ciągle zapycha sierścią 🤣 ale konio piękny! 😉
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
21 marca 2015 13:54
mbalicka, ja używałam y&yh na siwym, małym ogonie, podobnym do Twojego i niestety cudów nie było. 🙁 MB na tą porę roku też najlepsze chyba nie jest, bo się ciągle zapycha sierścią 🤣 ale konio piękny! 😉


MB kupiłam ogólnie, tym bardziej, że mój Siwy to straszny brudas  😂 zobaczymy co pokażą te specyfiki  😁
mbalicka cudowny siwunio!

My dziś z Blood pojechałyśmy wspólne 3 zawody. 🙂 Szału nie było, 2 x po 4 pkt karne, ale stres zrobił swoje i siedziałam bardzo słabo. Do tego przyjechał mój były trener, czyli typowy człowiek skur**** i aż mnie sparaliżowało. 😤 Do plusów zaliczam to, że po pierwszym wyłamaniu na pijanym okserze pomalowanym w kolor czarny łączony z oczodajnym różem udało nam się go pokonać. 😎 Mimo wszystko i tak jestem najszczęśliwsza na świecie po dzisiejszym dniu, bo Blood Live z moją trenerką pojechały śpiewająco Lke na czysto! 😍 Fotki podrzucę jak tylko mi podeślą. 🙂
mbalicka, wszystkie siwki to brudasy 😁 Ten, którym się zajmuję jest w tym specjalistą i robi to codziennie 😎 ale MB działa na panierke! 😉
Mała zapowiedź dzisiejszych LL'kowych fotek. 💃



Liberte, mistrz paniery  😉

Srokate   jak poszło ?  😉 


Tutaj Aspiracja z dzisiaj pod Karolą.



A tutaj moja miłość. ( kopyta wołają o kowala, ale ze względów zdrowotnych konia  musiałem przełożyć  jedno werkowanie )









Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
21 marca 2015 19:20
Mam dwa latku już - Marco Polo (Mylord Carthago - Esteban xx) - a dla przyjaciuł Maczupiczu 🙂



Korysindex4 fajne masz te dziewuchy  😍 
srokate super wyglądacie! 😉 i wgl jakie ładne przeszkody w zielu! fajnie, że masz okazję się tak rozwijać! 😉
Condina  😍 😍 😍 ależ piękny! 😉 chyba się zakochałam!  💘 mój typ! 
mbalicka piękne zdjęcie! 😉
Condina, ciacho  😍
korysindex4, ale piękny naczółek  😜

A u nas wiosna nieodwołalnie. Dziś było tak ciepło, że pierwszy raz w tym roku jeździłam w samej polówce  😉


srokate, fajne zdjęcia  🙂- widać, że macie frajdę i na drugim zdjęciu Twój uśmiech 😍.
brzezinka, Wy jak zwykle urocze 🙂. No i ta pooogooodaaa  😜
Condina, Maczupiczu to przystojny młodzieniec z bukietem - macha nózkami, ze hoho. Fajne, energetyczne foty 🙂.
Korysindex4 , Ty to masz fajne dziewuchy ( łącznie z Karolą ofc 🙂😉. Kasztanka bardzo zeńska, urodziwa i ma prześliczny profil głowy. Gniadej urodę, zdaje się, już kiedyś też zachwalałam 🙂. Dodam jeszcze, że ma pięknie malowaną głowę i ładnie jej w tym naczółku.

U nas grunt trochę obsechł i jutro wybieramy się nasz pierwszy, wspólny z Vimto trening krosowy. Już przebieram nóżkami 😀. Mój Michał obiecał zabrać aparat, więc pewnie zaleję wątek naszymi podskokami 😉. A tymczasem wstawiam fotę Vimto z jego pierwszego i do tej pory jedynego podejścia do krosówek.  Jeszcze z zeszłego sezonu i od poprzedniego właściciela ( stajnia handlowa).
Potem to fotki Vimto jeszcze z  początku lutego - z jednego z pierwszych naszych parkurków treningówych ( poziom coś jak nasze LL) i portecik gada 😉.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 marca 2015 06:15
mbalicka zdecydowanie mocno przereklamowane te Y&YH.
korysindex4 piękne obie, ale Arena 💘
Condina fajny młodzieniec
Brzezinka o rety, jak u Was cudnie wiosennie
czeggra1 ekonomia nie jest jego najmocniejszą stroną 😂
korysindex4 w pierwszym przejeździe wyłamanie, w drugim wyjechałam z szeregu 🤬 ale wyłamanie naprawione, szereg też więc nie narzekam. Blood zaliczyła wczoraj swoje pierwsze L od 3-4 lat pod moją trenerką i latała cudownie, przejechały na czysto! 🙂 Aaa i jeszcze zgadzam się z lusia722, obie cudowne ... ale Arena to dopiero chwyta za oko. 😍
Condina cudeńko!
gryglodor przeszkody pomalowali 3 dni temu, niektóre kolory bardzo szałowe. 😁 Mega się cieszę, że w końcu mogę startować na swoim koniu. 💘
czeggra1 ogromną frajdą są starty na swoim koniu, mimo stresu i wszystkiego wokół - swój to swój! 💘

Chciałam podrzucić jeszcze kilka zdjęć, ale wszystko rozmazane. Jak dostanę coś lepszego to od razu się podzielę z Wami. :kwiatek:
Baffinka, Dziękuję  :kwiatek:
Brzezinka, naczółek to przypadek,kupiłem takie ogłowie i był tylko dodatkiem  😉 Choć nie przepadam za takimi błyskotkami   👀 Ogolnie nie lubię błyskotek na koniu malowanym, bo na głowie jest za dużo ( IMO)  😉 Ale taki kruczo kary ze świecidełkiem wygląda  jak gwiazda  😉
Lusia również Dziękuję, Arr to moja żona  😍 Mimo, że dość "niepokorna"
Srokate  :kwiatek: Następnym razem będziecie miały bezbłędny przejazd. Świetnie, że Blood ruszyła do przodu  🙂 Trzymam za Was kciuki
Czaggra1 Coś Ty 🙂 Kasztanka to mało urodziwa klacz- oprócz głowy   😁 Wyszło po prostu dobre zdjęcie  jedne z niewielu  😜 


Lusia, dlaczego Y&YH przereklamowane ?Wg mnie mają bardzo dobre odżywki, Ruda na zdjęciu ma jest po tygodniowej ' kuracji" i naprawie ogona,a ma serio ubogi.

Ja też uważam że Y&YH jest super, u mojego konia który był praktycznie pozbawiony ogona, teraz jest piękna czupryna 😉
czeggra1, coraz bardziej mi się Twój Vimto podoba! Udało Ci się konisko!
korysindex4, fajne baby 😀
brzezinka, u Was wiosna, a ja dziś z synkiem ulepiłam małego bałwana 😉 Pięknie się prezentujecie, jak zwykle zresztą.
Condina, już dwa lata? Czas leci. Ładny młodzieniec.
srokate, sympatycznie 🙂 Ile metrów ma ta hala? Bo przeszkody zawsze na niej wyglądają jak bierki 😉

Moje z zawodów:



[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11079617_832205236840638_7633288744687136013_n.jpg?oh=7aef60428e5fe44ac73469ede9dc1d0a&oe=55B39C33[/img]

I spragniony konik:
[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/v/t1.0-9/11075193_832136593514169_1635815604567174616_n.jpg?oh=a17c5486331d8f4ae44e21668a1ac763&oe=5570BE09&__gda__=1437788630_f1e494ff8701e392635f220e50c19892[/img]
korysindex4 dziękuję, miło mi :kwiatek: kolejne zawody w sobotę więc kciuki się przydadzą! 🙂
anai o i to jest dobre pytanie, bo niestety w mojej okolicy wszystkie hale małe. 🙁 Myślę, że ta nie ma więcej jak 20x40. 🙇

Podrzucam fatalnej jakości fotkę z najbardziej nieszczęsnej przeszkody, wszystkie gleby po niej, wszystkie wyłamania na niej. 😵 Pierwszy raz w życiu skakałam takie cudo i do tego w takim kolorze. 😁
tarzan44 a czego dokładnie używałaś? 🙂 Ja dla swojej chętnie zwiększyłabym objętość ogona.

Księżniczka z wczoraj 🙂


@Haffek ja stosowałam odżywkę High Shine tej firmy. Polecam bardzo do odżywienia, nabłyszczenia i poprawy stanu aktualnego włosia, ale jeżeli jesteś zainteresowana wzrostem nowych włosów to dla mnie zdecydowanym hitem jest BioOil. Wiem, że to jest produkt reklamowany na blizny, rozstępy itp. jednakowoż jego działanie polega na nabudowie nowych komórek. Sprawdza się rewelacyjnie na porost włosów 🙂
Załączam zdjęcia sprzed stosowania jakichkolwiek odżywek i po 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się