Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Tulipan, cała trojka wyglada swietnie 🙂 widać ze odżyliscie w nowym miejscu
tulipan, co tak mało tych fot?  😉
Ja się muszę pochwalić, że wczoraj wróciłam w siodło  😍 po prawie 2 latach przerwy od jeździectwa. Już zapomniałam ile to frajdy i radości!

Gratulacje 😀
brzezinka, rtk  :kwiatek:
Edyta nie mam dostępu do nieobrobionych  😡 😎
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 lipca 2015 21:41
Ruda77, dzięki :kwiatek:
tulipan, chyba orange 😁 Szymek do schrupania 😍 😜
breakawayy, gratuluję! 😅


A ja wpadam się pochwalić po pierwszych zawodach z Hello 😅
Generalnie koń-anioł. Co prawda to rozwydrzony prosiak z ziemi, ale pod siodłem pokazał klasę samą w sobie. Byliśmy dzisiaj w Bobrowym, pojechaliśmy LL (w którym na prawdę stało stało wysoko). Pierwszy przejazd był świetny, ale przez moje zagapienie się trafiła się jedna zrzutka, ale czas najlepszy. Drugi przejazd Hello chciał nabić jeszcze mniejszy czas, więc do jedynki poszliśmy dość efektownie z motorkiem w tyłku 😁 Generalnie myślałam, ze mówiąc do niego mówiłam to cicho, aczkolwiek ludzie na trybunach mieli ubaw słuchając mnie 😁 Jeszcze filmik




Dawno mnie tu nie było, wrzucam moich Chłopaczków 🙂
Hermes, ale ślicznie wyglądaliście 😍 gratulacje!
Moon   #kulistyzajebisty
13 lipca 2015 08:23
Averis, mina umęczonego konia... Wstydź się! :P

faith, bije od Ciebie takie szczęście, że się napatrzeć nie mogę! ;-) Siwa chyba wyjaśniała i znowu masy nabrała... Szał!  😍

brzezinka, super wieści, gratulacje!!!  😅

rtk, aj tam będziesz kapustę deptać... ;-) W skokowej wersji bardzo Wam do twarzy!

Ruda77, śliczny bułeczek i masełkiem (czaprakiem :P)  😉

tulipan, jakby zawsze było łatwo to w jeździectwie byliby sami mistrzowie świata i sportem narodowym by było ujeżdżenie, a nie piłka nożna ;-)
Nie widać na fotach zupełnie zgrzytów, Szymko wygląda jak milion dolców!

Hermes, gratulacje startów! Fajno to wygląda

Przychodzę znów porzygać tęczą, bowiem... wczoraj Syn raczył mnie taką jazdą, że miałam ochotę nosić go na ręcach  😜
No i drążunie i kawaletkę w galopie machaliśmy! Bossskie uczucie!
A poza tym, na poważnie, to coraz lepiej Syn przez Ciocię Ponię urzeźbion, więc i mi jest o wiele łatwiej, można powiedzieć że burżujsko wsiadam na gotowe  😎








Wyciągamy szkity (na garba nie paczymy...  😵 )








Wypuszczenia w dół w galopie też coraz lepiej idą, fotograf jednak wolał się odwrócić i kontemplować widoczki  😁


A to nie wymaga komentarza... :P
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 lipca 2015 09:35
Hilunka, ciemny gniadosz piękny 😍
Burza, dziękujemy :kwiatek:
Moon, dziękujemy :kwiatek: fajnie się czyta takie wpisy, że ktoś ma taką frajdę z tego jeździectwa, a Synuś wygląda bosko! 😎


A ja nadal jestem zachwycona wczorajszym dniem 😍
I z pozytywnym nastawieniem chcę kolejne zawody 😜
Hermes gratuluję udanych zawodów  🙂
Moon ja to wiem, ale zawsze w tyle w głowie ta presja jest  😉 Zresztą to motywujące jak się dąży ciągle do czegoś lepszego. Fajnie pracujecie 🙂

Ninjakoń


i Zebrakoń


😁
Lov   all my life is changin' every day.
13 lipca 2015 12:46
Hermes, zdradź mi jak zrobiłaś, że Twój siwy ma tak biały ogon? 😁 Ja swojemu prałam ostatnio 3 dni pod rząd. Nadal żółty.

Moon, nie dziwię się fotografowi że widoczki podziwiał, sama jakbym mieszkała w Trójmieście to byłabym u Badasi co 2 dzień 😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 lipca 2015 12:55
tulipan, merci :kwiatek:
Lov, magiaaaaa 😎 a tak serio, codziennie ten ogon próbuję doczyścić, bo ciągle jest żółty, ale przed zawodami psiukałam jakimś czymś na rozczesywanie i to magiczne cudo 😁
Moon, raj  🙂 bardzo  fajnie  widzieć  Was  w coraz pilniejszej robocie  🙂
breakawayy, wow,  super!
tulipan, mega sympatyczne zdjęcia!
Hermes, gratulacje!
Lov, wejdź  do wątku  o ogonie  😉 ja piorę  w occie  raz  na jakiś  czas ,  tu fajnie  widać  efekt :
Lov   all my life is changin' every day.
13 lipca 2015 14:19
anai, chyba się boję tam wchodzić 😁 Już czuję, ile mnie czeka zabawy... Btw, masz jakieś foty młodszego Siwego? Jestem ciekawa jak wyglądał jak był ciemniejszy, bo z moim są bardzo podobne 😀

Hermes, to chyba hurtowe ilości 😀
Moon   #kulistyzajebisty
13 lipca 2015 16:02
Thanks girls, normalnie banan mi z gęby nie schodzi, syn nie mógł lepiej trafić, rozważamy teraz opcję przenosin tylko i wyłącznie na sezon zimowy do Sopotu, normalnie naszą stajnią macierzystą zostanie chyba Dąbrówka, ile razy tam jestem to nie chce mi się wyjeżdżać ;-) nie mówiąc o jego samopoczuciu

Wyskakuję z lodówki jeszcze z jedną fotą z widoczkiem dąbrówkowym, filmikiem już mnie nie ma! ;-)




Moon o jaki on fajnyyyyy! bardzo fajnie sie zaczal bujac, naprawde jestem pod wrazeniem  👍 a miejsce piekne, i takie przestrzenie super 🙂😉)) i dziekuje za mile slowa, taki fajny czas teraz dla mnie - mam konia, meza, nowa prace - staram sie poukladac wszystko na nowo, jak tu sie nie cieszyc  💘
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 lipca 2015 21:05
A co tu tak dziwnie cicho? 😁

Przyszłam się pożalić, bo od kilku dni nie widziałam już Małego, bo ciągle tkwię w pracy.. Chyba po Warusiu to jest rzeczywiście nowe "szczęście", bo cholera 3 dni bez niego i tęsknię jak głupia 😁
To jeszcze taki po starcie szczęśliwy człowiek z super koniem!
breakaway świetnie że wróciłaś w siodło!
Hermes gratuluję sukcesu i super że trafiłaś na konia z którym masz fun z pracy ty tego siwka to chyba w perwollu pierzesz że taki biały
Moon ale wy jesteście piękni  😍
tulipan zebry oczywiście obłędne, ale treningowo to Szymek zachwyca  😜
anai siwy powoli przechodzi transformację w samolocik  😁, cudo!

wpadam bo chciałam się pochwalić Dzidziem 🙂 Przeżyliśmy pierwsze trzydniowe treningi wyjazdowe i Electro zdał egzamin na konia dresażowego na 6+. Całą energię i emocje związane z podróżą w nowe miejsce włożył w pracę,  😍
rewelacja po prostu pracować z koniem który jest mega reaktywny i elektryczny a przy tym niepłochliwy i skupiony na robocie.
Uwielbiam tego konia, po tym wyjeździe wogóle powinnam nosić go na rękach zamiast na nim jeździć  😁. Na dodatek pakuje się do przyczepy z marszu i jeździ idealnie, co przy sposobie w jaki załadowuje się mój Pluszek, jest dla mnie uśmiechem losu (Pluszek jest nieładowalny  😁 ) Za tydzień kolejny wyjazd   🏇
przepraszam za niekontrolowany zaciesz na twarzy, ale tak właśnie wyglądała każda z naszych trzech jazd  😁 😁 😁



Dzięki dziewczyny! Uśmiech mi z twarzy nie schodzi, choć to tylko wożenie się w kółko bez większych ambicji, dla ogólnej uciechy.


Hermes ale fajne to siwe  😍

tulipan w tej zebrze genialnie  😎

anai szarak co raz piękniejszy! niezmiennie uwielbiam Was oglądać 😉

Precelek super wieści! życzę dalszej, tak mocno owocnej pracy 😉 miło widzieć ten niekontrolowany zaciesz - wiem coś na ten temat -  ja ostatnio cały czas cieszę się tak:

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 lipca 2015 22:20
Moon, Badaszka tak działa na ludzi 😀 Ja się tam kompletnie resetuję.
Jakbym miała konia, to też by tam stał, Ponia by rzeźbiła, ja bym wsiadała na gotowe powozić się po górkach i byłabym najszczęśliwsza na świecie 😀
No to ja dorzucę jak się ze zwierzem kręcimy po placu (bo pracą to cięzko nazwać)

Co prawda poziom raczej do wątku: "Kącik wieśniaka", ale z braku laku...  😁







(żeby nie było - 15% wagi konia nie przekraczam...  :rozga🙂
Dziewierz fajnego kopytnego misiaka masz 😉
Precelek, gratuluje udanego wyjazdu 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
17 lipca 2015 08:04
Precelek, Gratulacje! Dzizas, skądś ty tego Dzidzia wytrzasnęła?!  😍
I dzięks, Lucko może i piękny (cały czas jestem zakochana w tej jego białej chrapie  😍 ) ale na mojego garba lepiej nie paczeć, bo można skoliozy dostać  🤣

Hermes no to wyobraź sobie, że ja Syna widuję raz w tygodniu... :P Ale przyzwyczaiłam się, da się żyć ;-)
Róże to nie moja bajka, ale siwemu całkiem nieźle w nim, jak reszta czarna i stonowana

Strzyga, co tydzień rozważam opcję zamieszkania w boksie obok Lucjana  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lipca 2015 10:35
Precelek, merci :kwiatek: a Dzidzia zazdroszcze, ze taki ogarniety mlodziak i tak super pracujacy, ale no Ty tez z tych spokojnych 😉
breakawayy, fajnie Cie widziec na koniu!
Dziewierz, eeeej fajny ten Twoj siersc 😍
Moon, spoko loko, zeby nie bylo, ze my tylko w rozach dzisiaj mam zdjecia w czym innym 😎 jak wroce do domu to wrzuce jak nie maja mnie tu dosyc 😁
Milla, Hermes Dzięki :kwiatek:  Taki kucyk, 174 (a może więcej, bo ludzie mówią, że chyba urósł... :zemdlal🙂

Precelek  😍  😜 (chyba się powtarzam...)
Dziewierz, serio? Nie wygląda na takiego dużego! Przeuroczy jest 😍

Hermes, gdyby miał do tego różowe ochraniacze to chyba bym nie zniosła 😁 ale tak bardzo ładnie wyglądacie, więc czekam na kolejne foty! 😀
maiiaF Serio, serio - nie wygląda, bo ma na grzbiecie lorbasa... 😂
Hermes gratuluje  😀  fajnie w tym różu. taki cukiereczek  🤣
Moon to jest niesprawiedliwe, że Wy macie Badaszkę  🙁  też bym tam mogła siedzieć i siedzieć  😜 chyba muszę zgarnąć Lov w sierpniu i wbijemy  😀
Precelek zazdro x1000  😀iabeł: masz jakiś filmik z roboty?
Moon świetnie wyglądacie!
anai nie mogę wyjść z podziwu jak z dnia na dzień Szarak jest coraz fajniejszy!
Precelek powinnaś założyć tutaj wątek "szkoła stylowej jazdy" 😀
Dziewierz co Ty opowiadasz! Twój koń dołącza do moich faworytów na tym forum (na razie i tak na pierwszym miejscu jest koń Burzy ). Uwielbiam takie konie!

To ja wepchnę się z Damaszkiem 🙂




Chyba mnie te skoki nudziły 😀





Żeby nie było, że mój koń nigdy się nie buntuje 😀






Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się