Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

tulipan aż chce się Was oglądać! Świetnie Szymek wygląda!
Moon to rozumiem, że niedługo się na zawodach jakiś widzimy?  🏇
Brzask  🚫 co to za kantar?  💘
Dżastin fajnie wyglądacie 🙂
brzezinka  😜 a tak ten Twój koń niepozornie wyglądał! Gratulacje 🙂
Libella konio całkiem sympatycznie wygląda 🙂
Averis w życiu bym nie powiedziała, że to Karson!  😲
little_girl drugie zdjęcie bombeczka! Bardzo klimatyczne  😍
Kastorkowa zakochałam się w tym Twoim koniu  😍
faith to pokazuj się teraz jak najczęściej 🙂😉
kicciak gratulacje! 😉


A my coś tam ćwiczymy na zawody 🙂
Tylko jeszcze muszę mocno popracować nad mimiką 😀






ooo pisiont groszy


Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 lipca 2015 18:09
behemotowa, Eurostar


to korzystając z okazji wrzucę jeszcze jedno zdjęcie od Libelli
Moon   #kulistyzajebisty
26 lipca 2015 19:16
Behemotowa, buhahaha, to żeś dowaliła :P Nie no, jakieś bardzo ostrożne plany są na sezon zimowy, ale nie chcę zapeszać, nie planuję, bo ostatnio jak się jarałam, planowałam... no to wyszło pół roku rozwoju i trenowania w plecy. Więc nie zapeszam.

Hermes, ja zupełnie nie terenowa, ale z okazji stania w Dąbrówce to chyba byłby grzech ciężki nie karnąć się gdzieś... Więc planuję w następnym tygodniu jakoś pojechać, oby wyszło i obym pozostała po tym żywa :P

faith, te fajne konie chyba tak mają :P u Lucka to za rzadko jestem, ale jak u Barbóra byłam w Owczarni dzień w dzień, to mając paskudny dzień, on podczas czyszczenia, kładł mi łeb na ramię i tak stał i paczył paczałami. <3 Jak miałam naprawdę kiepski okres, to siadałam w niego w boksie w rogu, potrafiłam wyć, a on podchodził i niuchał mnie niuchem, jakby mówił "Matka, daj spokój, będzie dobrze..." Kosmos, tego się nie da opisać, ile wtedy w człowieku jest emocji.

Kastorkowa ale fajny Bułeczek!

Averis a why tak mało fot? Zwłaszcza w Tobie widać postęp (ostatnio Twe foto na koniu widziałam e... dawno, dawno) oby tak dalej!

little_girl śliczne łaciate foty! ;-)

znów wyskakuję z lodówki z cotygodniową relacją od Lucjana  😉
Paskudna pogoda - raz lało, raz słońce świeciło, wiało jakby się żyd powiesił i jadąc do Dąbrówki, połowę drogi jechałam 40km/h, bo... usiłowałam minąć peleton rowerzystów na treningu kolarskim  😵

Ale dziś tak zobaczyłam, że Syn ma coraz więcej mięska na szyi i dupce na której wyszły mu jabłuszka...  😍
Ciągle sobie powtarzam, że muszę mu cyknąć foty zootechniczne, żeby móc porównać, ale ciągle czasu nie ma...







Averis   Czarny charakter
26 lipca 2015 19:38
faith, w sumie dwa razy w tygodniu, tylko że raz ja, raz współdzierżawczyni. A łącznie chodzi 4-5 razy w tygodniu 🙂 Progresuje bardzo szybko i to mnie cieszy. Trzymam kciuki za organizację pomocy z dołu dla Was. To baaaardzo dużo daje, a szkoda, by się Wasz talent marnował 😉

kicciak, witamy w Kąciku 🙂! Zdawaj relacje na bieżąco.
Behemotowa,  to znaczy, że będzie bogaty 😁
Moon, musi być widać postęp, bo gorzej być nie mogło. I nie kokietuje, w sumie na nowo uczę się jeździć. A mój doskonały koń mi w tym bardzo pomaga. Widzę, że i Was progres! Uwielbiam wypatrywać nowych mięśni u mojego konia, więc wiem jak to cieszy 🙂 Zdjęć mało, bo są z filmiku i ich jakość woła o pomstę do nieba.
W sumie do publikacji nadaje się jedynie to 🙂 Najbardziej cieszę się z tego coraz bardziej podkasanego brzucha  😁


🤣 Witam wszystkich serdecznie 🙂 Może pora i na nas pokazać się w wątku?  🤣 Ostatnio z kucykiem trenujemy regularnie, kilka dni temu wróciłyśmy z wyjazdu treningowego 🙂
Brzask faktycznie, dziękuję  :kwiatek:
Moon to trenujcie i do zobaczenia  :kwiatek:
Averis [...] bogaty w czapraki  😁
Haffek ale fajnie skaczecie! Co to za konik? Pokazujcie się jak najczęściej 🙂
Behemotowa Hucuł, 6 letnia wredotka 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lipca 2015 20:08
Faith dziękujemy  😀
Behemotowa dziękujemy, a wy jak fajnie hopsacie  😀
Moon :kwiatek: Jestem zakochana w nim przez tą chrapkę  😍

My dziś za to tak

Moon Lucjan jest jednym z moich faworytów, ta chrapka  💘  , a co do puchnięcia to nie mogę się doczekać aż mój zacznie puchnąć jak odwiedzi Dąbrówkę  😍
Kastorkowa fajnie się młodziak rozwija  😀
anai gratulacje  :kwiatek: jak patrzę na Wasze fotki to nie mogę wyjść z podziwu, a pamiętam go jak ledwo co go kupiłaś i się takie niewinne stworzenie wydawało 😀
Mistrzostwa Amatorów to są same Lki, jadą tam tylko osoby bez licencji - ja dopiero za rok będę zdawać 🙂😉
Przeszkody spisują się rewelacyjnie, no i konie są przyzwyczajone do różnych udziwnień 🙂 Jedyny minus to ich waga.
anai Gratulacje! 🙂

Libella, ile ja bym dała, zeby Hello był dżentelmenem 😁 a to z ziemi cham niewychowany i rozpieszczony 😁 a co do skoków to przyjedź nas odwiedzić to Hello Ci pokaże jak się skacze 😎

Czuję się zaproszona  😉
Anai gratulacje!
Kastorkowa jaka maść! 😜
Hermes, Nirv, faith, Behemotowa, dziękuję  :kwiatek:
anai, gratuluję bardzo udanych startów  🙂

brzezinka, wyskoczyło mi właśnie to foto na fb, tak myślałam, że to Twoja ruda, piękna ona 💘 gratulacje! Będziecie w Wierzawicach w przyszły tydzień?

Nirv, planujemy być aczkolwiek ja nie lubię jeździć tam z koniem na zawody bo to strasznie klaustrofobiczne i ciasne miejsce.

brzezinka  😜 a tak ten Twój koń niepozornie wyglądał! Gratulacje 🙂

Behemotowa, masz rację to jest koń specjalnej troski. Niepozorna, w hierarchii stadnej prawie na samym końcu, zero złośliwości w obejściu. Przy tym starasznie wrażliwy, na zawodach czasami nie chce jeść.
Ale potrafi być dzielna i wtedy daje z siebie wszystko.





Kastorkowa   Szałas na hałas
27 lipca 2015 11:57
Fokusowa, Anai młody jak na kabanosa jest dość ambitny  😀 Drugi raz tak naprawdę skakał coś co nie było cavaletką i starał się mocno, nawet mu się spodobało.
Libella nie wiem co, ale jednak izabele mają coś w sobie bo wielu ludzi za serca łapią  🙂

Wrzucam jeszcze jedną latającą świnkę i uciekam  :kwiatek: Fajnie tak patrzeć jak koń którego ludzie spisali na straty stara się z dnia na dzień coraz bardziej i wychodzi na prostą, albo w sumie już wyszedł
Moon ciągłe zazdro...  😤
Anai gratuluje zawodów i zazdroszczę  😀 ja to już nawet na krzyżaka nie umiem najechać i czuje lekki niepokój  😁
Brzezinka gratulacje! Dzielna baba z niej  😀

A my się zaczynamy bujać znów  😀
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/s720x720/11751435_862784077091159_2894628196325952014_n.jpg?oh=c238a37417b5a15ff3b5b640494cbc84&oe=564D745A[/img]
Dziewierz rewelacyjny misiek z niego, pokażesz go w całości nie pod siodłem? Jest piękny, coś chyba narzekasz, tworzycie razem fajny obrazek 🙂 Domagam się zatem więcej zdjęć
Behemetowa miałam taki mały epizod na kursie instruktorskim X lat temu że przejechałam z jedną zrzutką parkur 120, nie boję się skakać, Dzidzio uwielbia, jest to naprawdę to fajne więc czemu by nie spróbować 🙂 (oczywiście w ramach dodatkowej gimnastyki dla konia ujeżdżeniowego 😀) Wy za to pełna profeska 🙂
Brzask gratulacje i powodzenia w pracy
tulipan jaki piękny, okrąglutki Szymek  😍
Moon genialnie razem wyglądacie i zazdroszczę tej przestrzeni!!!!!!! Jest gdzie jeździć  😜
Dżastin super wyglądacie!
brzezinka rude w wersji skokowej wygląda imponująco, pakuj się na grzbiet i sama zacznij podbijać parkury 😀
Kastorkowa a ty znowu z moim koniem 🤬  😁  👀 😁 (mój następny będzie izabelem, nie ma innej opcji)
anai gratulacje!!!!
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 lipca 2015 09:23
Precelek liczyłam, widząc Twój post, że i dzidzia wrzucisz  😀 Nie mogę się doczekać by zobaczyć go w wersji skaczącej  🙂 A konia nie oddam  😉
Averis   Czarny charakter
28 lipca 2015 19:12
Mój koń w nowym siodle zarzucał nogi za uszy. Mogę powiedzieć, że miałam jazdę dekady 🙂! Ależ fantastycznie jest!
Averis, a zdradzisz co na niego włożyłaś? 🙂
Averis pod tym meteorem?😀 mow co z tym lekiem!😀
Averis   Czarny charakter
28 lipca 2015 20:46
xymena, był to Sommer Meteor 🙂
faith, łęk 35 aktualnie. Poszerzanie jednak u siodlarza 😉 Ale obecnie pasuje, więc poszukiwania obecnie uznaję za zakończone! Ufffffffff!
Averis, to super, że w końcu znalazłaś "to" siodło 😀 życzę Ci aby taka tendencja zwyżkowa utrzymała się już na stałę :kwiatek:
Wpadam na chwilę, bo wreszcie mój koń zaczyna się nadawać do pokazania w kąciku  😉


Moon   #kulistyzajebisty
29 lipca 2015 11:32
TheWunia, powiem jedno... WOW!  😲
Jest git, oby tak dalej! 😀

Averis pod tym meteorem?😀 mow co z tym lekiem!😀


Czytam co z tym LEKIEM (w sensie nie łękiem :P) i e... już myślałam że Averis wynalazła jakiś LEK na nie pasujące siodła  😜
Averis   Czarny charakter
29 lipca 2015 11:40
Moon, lekiem na niepasujące siodło jest...pasujące siodło 😁
xymena, dziękujemy, oby - tfu tfu! Chociaż na te pół roku 😁
Moon   #kulistyzajebisty
29 lipca 2015 11:57
Averis, wydawane na receptę... :P
TheWunia Super! 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 lipca 2015 15:21
TheWunia, nareszcie!
A jak tam z jego buntami?
Gillian   four letter word
29 lipca 2015 15:22
TheWunia, super super i jeszcze raz super! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się