Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Zairka, będzie dobrze, jednego od niej już masz i cały i zdrowy, to z tym też będzie w porządku 🙂 Nie ma co się stresować na zapas :kwiatek:
anai, wiem co czujesz 😀 Całą masz powiekę? Bo coś pisałaś gdzie indziej, że ci rozorał sprzączką.
Mój mi tylko przywalił przodem tuż nad okiem, aż raz jacyś rowerzyści mnie zatrzymali, czy wszystko w porządku 🤣
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
17 kwietnia 2015 08:50
Averis, rozumiem, spokojnie 😉
Averis jak poszukiwania Karsono-siodla?🙂
budyń, piąteczka! Tak to wygląda dziś, najgorsze jest to, że nie mogę oka bardziej otworzyc:
Edit: link: http://re-volta.pl/galeria/foto/136258
Zairka to tak jak ja- z jednej strony dobrze, że mi Ruda nie zaskoczyła, bo chyba bym osiwiała... Z drugiej - przygotowywałabym już powoli do zajazdki  😀  Jak się rozpakuje w moje urodziny to kupuję źrebola od Ciebie  😁
Anai  :kwiatek: jeszcze bardzo długa droga przed nami. Dzisiaj mam dla niej niespodziankę jak wszystko wypali- mam nadzieję, że dopiero zacznie fruwać  😜  Szarak to dopiero lata  😀 jakie wysokości jutro jedziecie? Nie chcą mi się te listy otworzyć :/

Coś ktoś o podbitym oku mówił?  😁 ja w pakiecie miałam pół twarzy spuchnięte
http://re-volta.pl/galeria/img/136259
Averis   Czarny charakter
17 kwietnia 2015 09:30
Jezuuuu, dziewczyny, weźcie dajcie do linków...
Klub śliwkowego makijażu 🙂
baffinka, jaką masz  niespodziankę? A jedziemy L, L z podmurówkami i L1. Wyżej nie ma, bo byłoby to niezgodne z przepisami 😉
Ładne makijaże , fiolet jest modny w tym sezonie widać 😀
Ulalala, mój makijaż zeszłosezonowy, widocznie wyznaczam trendy 😁
baffinka, anai, dobra, moje limo przy waszych to bułka z masłem. Ale widzę, że nie tylko ja dokumentowałam dojrzewanie 🤣

💃 Po dwóch dniach kompulsywnego klikania "odśwież" na śledzeniu paczki, w końcu dziś dojdzie do mnie siodło. Znaczy, mam nadzieję, że to siodło będzie, a nie kamienie w kartonie  😂
Budyn - co fajnego zamowilas i czemu kamienie?😉 ziemniaki bylyby pozyteczniejsze :P a tak serio - jak sciagalam z holandii kiedys luxora - tez mialam taka faze 😀
faith, wymieniłam się z pewną panią siodłami, bo ja szukałam skokówki (winteca pro jump), a ona wszechstronnego i się idealnie złożyło z rozmiarami i typami siodeł  😜 Mam umowę i tak dalej, ale to i tak jest obca osoba z neta. Fazę mam przez trenera, bo coś naopowiadał o cegłach 😁

edit: dotarło  💃 W końcu mogę na koniu pojeździć! Trochę mnie boli jego stan, bo moje było prawie nowe, no ale podreperuję te pierdółki i będzie ok. Dobrze, że mam sprawdzonego szewca.
Averis   Czarny charakter
17 kwietnia 2015 14:19
Dziękuję :kwiatek:
faith, nadal szukam, ale już wiem czego. Zostaję przy Izabeli.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 kwietnia 2015 19:09
A my się meldujemy już w siodle na rozruchu 😅 co prawda Młody ma bardzo słabe wizje artystyczne na nasze spokojne kręcenie się w kółko wspinając się czy brykając, ale tak łatwo nie dam się już ściągnąć 😎


Pozdrawiamy!
Ładne makijaże , fiolet jest modny w tym sezonie widać 😀

[quote author=budyń link=topic=96726.msg2338438#msg2338438 date=1429262622]
Ulalala, mój makijaż zeszłosezonowy, widocznie wyznaczam trendy 😁
[/quote]

sorki, ale mój jest z 2010  🤣 to ja wyznaczam trendy haha

Anai jutro trzymam kciuki  :kwiatek: i czekam na foty i relację

Mój koń dziś mi nie narobił siary  😀 120 skakała bez zająknięcia  😍





I w nagrodę dostała różowy kantarek jak na laleczkę przystało 😀
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/1538710_819251948111039_8500962642419831123_n.jpg?oh=f2226aa34d050833a86be963fec28279&oe=55A3BB0E[/img]
edit: a wracając do stajni tak mi przyłożył głową (i ogłowiem) w twarz, że siedzę w pracy w okularach przeciwsłonecznych  🙇


Moja znajoma miała podobną akcje, aż mi się przypomniało i nie moge się powstrzymać:
-co ci się stało? -koń mnie uderzył głową - ale jak to? tak twarzą w twarz?  😂

baffinka brawo!  🙂
baffinka Nie wiedziałam, że Twoja kobyłka tak lata 😀 (PS: Ty masz swoją stajnię? czy źle kojarzę?  👀 )

Averis, Fajny Karson 😀

annet, I jak tam RWYM? 🙂

Ufff..... czuję się jak na wielkiej karuzeli ostatnio i nie ogarniam, więc dopiero teraz udało mi się jakieś aktualniejsze foty wrzucić.... autorstwa nieocenionej Livii :kwiatek: :



robakt   Liczy się jutro.
18 kwietnia 2015 16:44
baffinka jak oglądam takie zdjęcia ze skoków to trochę mi się chce, ale po chwili sobie przypominam, że trochę strach mnie paraliżuję i skaczę kiedy muszę  😡
Hermes gratuluję powrotu do jazd  😉

Balzac wczoraj poszalał

Później jeździłam i było nawet ok. Narodził się szalony pomysł zawodów za tydzień, bo dzięki temu może uda się nam pojechać jako amatorzy na AMP-y. Trzymajcie kciuki, żeby Rudy czegoś nie wymyślił i wszedł jakimś cudem do przyczepy  :kwiatek:
A mnie dzisiaj baffinka odwiedziła 🙂 Zrobiła ogromną górę zdjęć. Oczywiście mam depresję po ich obejrzeniu, ale z tysiąca wybrałam takie, które sama oglądam bez bólu... Uwaga, zarzucam! Zaczynam od Atei, bo cieszę się, że się zaczyna ogarniać, a Cayenne się dzisiaj sfoszyła i chodziła kiepściuchno...

Zaciesz, że stępujemy:





I making-off  😂




Baffinka Jeszcze raz dziękuję za fotki, pomoc i odwiedziny!
Anai, zdrówka  😉

atea, padłem przy zdjęciu z mężem  🤣


Pochwalę się, dzieciakiem prosto z Holandii- ujeżdżeniowiec ( wg papieru) 😉


Sankaritarina, jaki puchateczek 🙂 co robicie jak żyjecie? 🙂

korysindex4, ah oh ale się będzie działo 😀

Atea, zdjęcie męża miażdży 😀
Atea, hahaha, pozdrów męża! 😀
korysindex4, łooo jaki piękny!! mega ciacho 🙂
Haha, widzę, że totalnie nas przyćmił  😂

P.s. Jutro jedziemy z Cayenne na trening do Poznania. Cała moja pewność siebie wyparowała z dzisiejszym treningiem. No ale nic, jedziemy się kształcić w końcu  😁
Burza,  :kwiatek: Usiłujemy podskakiwać. 😁 W czwartek przepadł mi trening 🙁 ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już dojadę.
Jeszcze dzisiaj zaliczyłam "wysokie loty" prosto w piasek (nie z Pallasa) i już się zdążyłam 5 razy zdołować (i "od-dołować" na szczęscie też). Koszmarne jest to jeździectwo - drogie, trudne, wymagające jak nie wiem co..... ale TAKA satysfakcja.  💘

Atea, Boskie zdjęcia 😀 Dołączam się do pozdrowień dla męża! 😀
baffinka, lotna Twoja baba 🙂 Świetnie się spisała!
Atea, ale fajne zdjęcia, widać, jaką masz frajdę 🙂
korysindex4, dzięki, opuchlizna schodzi, ale kolory objęły też dolną część oczodołu. Cudnie się prezentuję 😉 Napisz coś więcej o młodym! Dresażysta mówisz? Wygląda miło.

My po parkurach otwartych. W sumie jestem zadowolona. W porównaniu do ostatniego PO u  nas, jesiennego, szarak bardzo dobrze się prowadził, był uważny, nie "dziwił" się, co też na naszym placu stoi. Widać powoli otrzaskanie się z parkurami. Zrobiliśmy zrzutki na przeszkodzie, na której większość koni miała błąd, trudna pod względem usytuowania: stacjonata lekko pod górę pod płotem prosto na las i baner reklamowy. Raz mi zwiał z płotka (ale tu akurat nie bał się, raczej wykorzystał sprytnie mój błąd w najeździe), więcej nie próbował nawet. Będę mieć kiedyś zdjęcia i filmiki, to wstawię. Na plus: jak się trochę zmęczył, skakał rewelacyjnie, otwierał zad, ładnie baskilował. 
Hermes-ale on jest piękny! 🙂
[Baffinka-super hopsacie, ale tą cenzurę mogłaś oszczędzić 🤣
Atea-ładne rude!
korysindex4-opowiedz coś więcej!
A my dzisiaj pracowaliśmy na czambonie, chłopak w końcu się ogarnął. Jutro drągi na podwyższeniu, poniedziałek lonża, we wtorek zaczynamy skakać. Zdjęć z treningu brak, więc zostaje chwalić mi się tym, co sama cyknę 🙂
korysindex super wygląda! Zdradź coś więcej  🙂
Dżastin  :kwiatek: nooo brawo dla konia i dla jeźdźca, który ją tak szybko ogarnął  😁
Sankaritarina ja też nie wiedziałam  😀 znaczy... przypuszczałam, że może tak latać i postanowiłam sprawdzić  😀 jak na pierwszy raz to wyżej jej nie cisnęliśmy. Może następnym razem. Nie mam swojej stajni, ale stoję w przydomowej w której są tylko moje dwa konie + kucyk.
Robakt eee nie marudź. To serio może być wielki fun  😀 tylko trzeba się troszkę naskakać i oswoić.
Atea spoko loko  :kwiatek: jeszcze Was wypchnę na to LL... z Ateą oczywiście  😁  Cayenne odpuścimy :P i już nie przesadzaj 🙂
Windziakowa  :kwiatek:  nie mogłam oszczędzić, bo to nie ja skacze. Może jeździec sobie nie życzy  😁
Anai noo  :kwiatek: chwilowo na spokojnie 120. Może następnym razem coś tam wyżej jej postawimy na koniec  😀 Super, gratuluje fajnych przejazdów i czekam na foteczki  😀
anai Mam, mam. Lubię te moje humorzaste baby 🙂
baffinka Wypychaj nas gdzie się da, bo ja tchórz jestem i sama się nie ogarnę  😁

Małżu ma trochę focha, a trochę się puszy, że taką furorę robi  😁

Wrzucam jeszcze sfoszoną Caykę i jadę zaraz na trening.




I dlaczego Cayenne nie jest urodzonym skoczkiem  😂
maliniaq   Just do your job.
19 kwietnia 2015 07:00
Przychodzę pochwalić się moją JUŻ prawie 13 miesięczną sierotką  😉 A dopiero co była takim małym pluszowym kucyczkiem 🙁

Atea Każdy ma swój styl skakania, on wybrała taki  😁
maliniaq, pamiętam, ile nerwów było na początku. Cieszę się, że Wam się udało i dziewczynka rośnie 🙂
Atea, a czemu ma focha? Zdjęcie wyszło jedyne w swoim rodzaju 🙂 A Cayenne faktycznie nielot czy tylko tak jej się zdarza 😉 ? Bo poza tym jednym zdjęciem stanowicie przyjemny obrazek.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się