konie małopolskie

Arroch Gratuluję nowego konia! 😉 Sama jestem bardzo ciekawa co wyrośnie z malucha  🏇

i mój kucykowaty małopolak
[quote author=galopada_ link=topic=98.msg1962592#msg1962592 date=1388255595]
a ten kasztan to co to za papier?
[/quote]

To koń właściciela stajni w której trzymam młodego, więc nie jestem pewna, ale to chyba konik po Sadamie

sei dziękuję  :kwiatek:

esperado dzięki 😉 na razie jedyne co mogę stwierdzić to to, że jest zupełnie inny niż Badzio, więc utemperował moje dziwne zachowania przy koniach bardzo szybko  😁 A z Esperado zrobił się już całkiem dorosły koń! Kiedy to się stało?  👀
Arroch Ten czas tak szybko leci, ani się obejrzysz a i Twój maluch urośnie  🤣
galopada_   małoPolskie ;)
29 grudnia 2013 17:34
Arroch Sadam po Askarze? Jeśli tak, to nic dziwnego, że mocno malowany 😉

Nasze Sadamki:






Możliwe, że będzie możliwość pobierania nasienia Justusa 🙂
galopada_ najprawdopodobniej tak, dopytam jak będę w stajni 🙂

esperado nie strasz mnie 😉 specjalnie takiego małego kupiłam, żebym jeździć nie musiała  😁 Przyjedź do nas kiedyś w odwiedziny  :kwiatek:
Arroch a gdzie was teraz wywiało?  😉

jeszcze jedno kucysława, a żeby nie było of  😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 grudnia 2013 19:42
esperado, szałowy jest chłopak  💘 przypomnij ile ma w kłębie?

wrzucam mojego szczerbola 😉
156cm

a Twoje zrobiło ładny uśmiech do zdjęcia 😀
Hej 😉 wie ktoś cos może o małopolskim wałachu Huragan m. Hawajska Noc po Etat, o. Emetyt 😉 Będe bardzo wdzięczna informacje 😉
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
30 grudnia 2013 08:11
Hej, chciałabym się Was zapytać czy ktoś  kojarzy gniadego ogiera młp Bakarata z 1998 roku ( po klaczy Branka i ogierze Modern)? - stał przez kilka lat pod Wieliczką.
Pamiętam go jako naprawdę zrównoważonego konia, bardzo fajnego w obsłudze, myślącego na jazdach. Charakter - jak na ogiera - rewelacyjny. Wiem, ze dawał dużo świetnych źrebaków.  Może ktoś z Was wie co się z nim stało? Ja straciłam z nim jakikolwiek kontakt około 5 lat temu.
galopada_   małoPolskie ;)
30 grudnia 2013 08:29
-bibi22-

ja tej dużej ilości rewelacyjnych koni nie widzę:

http://www.bazakoni.pl/database.php?tube=1388391830&op=show_offspring&horse=1310
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
30 grudnia 2013 08:32
galopada_ widziałam kilka źrebaków po Bakim i wszystkie były naprawdę piękne, zdrowe i z fajnymi charakterami.
galopada_   małoPolskie ;)
30 grudnia 2013 08:34
źrebaki zazwyczaj są piękne i urocze 😉 Ale co z nich wyrośnie, to już inna historia  🤣
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
30 grudnia 2013 08:49
Mnie raczej chodziło o przekazywanie charakteru, miałam kontakt z kilkoma źrebakami po nim i żaden nie był popieprzony, fajnie się z nimi współpracowało.
Czy ktoś wie coś o samym Bakaracie?
galopada_   małoPolskie ;)
30 grudnia 2013 08:49
słowo ,,rewelacyjne" mnie zmyliło  😉
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
30 grudnia 2013 08:52
słowo "rewelacyjne" sama dopisałaś  🤣
ja to słowo użyłam dla podkreślenia charakteru konia a nie do opisu źrebaków
galopada_   małoPolskie ;)
30 grudnia 2013 08:53
o przepraszam, chodziło o ,,świetnych"  😉
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
30 grudnia 2013 08:54
może faktycznie przesadziłam z opisem natomiast źrebaki po nim naprawdę były fajne nie tylko z charakteru ale też w budowie (przynajmniej dla mnie)
-bibi22- - czy ja wiem czy takie świetne te źrebaki po nim. znałam jednego, ogólny opis konia - średni. a charakterem w ogóle nie zachwycał.
Dodaję zdjęcia owego kopytnego i pozdrawiam wątek  :kwiatek:
Bakarat to moja pierwsza końska miłość, pierwsze starty itd. Jednego znam źrebaka po nim i szczerze mówiąc bardzo średni. A Bakarat z tego co wiem ma się dobrze, stacjonuje niedaleko krakowa i nie robi nic konkretnego 🙂
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim małopolakom! Samych sukcesów, wielu progresów i pociechy z ogonów  :kwiatek:  🥂
I taki sobie o Jack  😀
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
02 stycznia 2014 14:32
eloise. właśnie ja też go bardzo lubiłam a nie wiesz dokładnie gdzie stoi i czy można go odwiedzić?

Również życzę wszystkim wielu sukcesów i szczęścia w Nowym Roku!!!
To i my się przywitamy w Nowym Roku 😉
Pisałam tu raz czy dwa w poszukiwaniu stadniny, z której pochodzi nasz emeryt, ale konia nie przedstawiałam 😉
Niestety konisko ma bardzo zaawansowaną rozedmę płuc, która wcześniej nigdy nie była leczona, u nas ma dożywocie ze względu na sentyment (moja mama go zajeżdżała te kilkanaście lat temu). Walczymy z jego chudością, ale jakiekolwiek efekty pojawią się pewnie na wiosnę - tylko trawa go tuczy, taki typ..
Ogólnie ponad połowę życia spędził w fatalnych warunkach, ale teraz będzie miał tylko lepiej 😉
(Wybaczcie stopień usyfienia, ale on śpi na leżąco)

LOG ur. 1994
o. Dansing młp po Rahman xo
m. Locja młp po Elsing oo




Mozii   "Spełnić własną legendę..."
04 stycznia 2014 19:49
Siwy pozdrawia z nowego domku  🙂 Zmiana wyszła nam na dobre, nawet bardzo. Koń wyluzowany, codziennie na padoku z kolegą za płotem(ogier, więc z końmi nie pójdzie). Teraz jest Pan na włościach  😀
Mozii siwy szczęśliwy i jak zwykle piękny .

Mój dawno tu nie gościł , Bajdar
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
06 stycznia 2014 17:14
monia   :kwiatek: Piękny gniady  😉 I kudłaty jak nasz arab  😁

Dzisiaj Siw był w salonie piękności  😎 Grzywa obcięta, ogonek uprany  😉
No i testowaliśmy nowe ogłowie i wytok, które było naszym prezentem choinkowym  🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 stycznia 2014 17:44
Mozii, siwy wygląda kwitnąco 🙂 przypomnij jaki to papier? on ma licencje na krycie?

mój przeszło 3,5 latek w pełnej krasie 😉
sei, śliczny! Jaki ma rodowód? Pytam z ciekawości 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 stycznia 2014 17:54
Top Gun AA / Toledo xx / Blagier młp - link 😉
sei, właśnie stawiałam na Top Guna 😀 Jak wygram w totka, to sobie sprawię konia z Walewic 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się