Kącik Rekreanta cz. IX (2016)

Na pierwszym "foch! nie bede i juz!"  😁
wątek zamknięty
budyń, mocno się poobijałaś? 😉 z własnych doświadczeń polecam brać kamizelkę na skoki, jak się poleci w drągi to przynajmniej nic nie czuć i siniaków mniej  😜
wątek zamknięty
budyń-nie wygląda to najlepiej, wszystko ok? 🙂
Libeeerte-ja sama bym sobie zakupiła kamizelkę, bo jednak wpadanie w drągi mam opanowane do perfekcji, ale boję się, że nie będzie mi wygodnie i będzie ograniczać ruchy 🙁

A ja dzisiaj wpadam się pochwalić! Zdałam srebrną odznakę, skoki 6.6, ujeżdżenie 6.0, teoria-tak jak to powiedział egzaminator-słabo, choć odczucie miałam ciut inne. No i mój koń w końcu wchodzi do przyczepy bez zawahania, po prostu idzie, gdzie wcześniej pakowanie obejmowało prośby, groźby i inne 🤣 A teraz luźny uwiąz i koń wchodzi jak do boksu 😀 Jestem z niej bardzo dumna!
wątek zamknięty
Windziakowa, dobrze dopasowana nie przeszkadza tak mocno 😉 faktycznie - dużo lepiej czuje się bez, ale jednak jak przez dwa tygodnie chodzić nie mogłam, bo tak się obiłam, to już wole na same skoki ją zakładać 😉
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
13 września 2016 22:16
Budyń - ołaa... od samego patrzenia boli! dobrze, że nic się nie stało

Windziakowa - super! Gratuluję srebra! A wchodzenia do przyczepy zazdroszczę. Ja swoją ostatnio do koniowozu pakowałam godzinę, bo pierwszy raz czymś takim jechała i oczywiście wpadła w stupor.  😵
wątek zamknięty
Spoko, spoko, nic się nie stało, nawet siniaka na zadzie za bardzo nie mam 😁 Mam tylko nadzieję, że to już koniec na 2016, bo mój koń ma chyba limit zrzucania mnie do 2 razy na rok 🤣
Windziakowa, gratulucję srebra i przede wszystkim konia jeżdżącego :P Ze swoim nie mam nawet jak poćwiczyć i w efekcie dalej nie chce wejść do bukmany, łech.
wątek zamknięty
taggi i budyń-dziękuję! Z moją było baardzo dużo problemów, każde próby załadunku kończyły się spoconym koniem, zmęczonymi ludźmi i ogólnym zniechęceniem... Gniada wypadła jako dwulatka z przyczepy, stąd ta niechęć i strach, bo do koniowozu wchodziła raczej bezproblemowo. Aż któregoś dnia kobyle coś się odblokowało w głowie jak mieliśmy wyjeżdżać na zawody. Najpierw miała wejść inna klacz, ale skończyło się na dębach i wyciąganiu ludzi, więc podeszłam z Celą, a ta na luźnym uwiązie po prostu weszła 🤣 Życzę, aby i waszym koniom się to udało! :kwiatek:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Quendi No w końcu 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 września 2016 11:41
Quendi Malachita ciężko nie poznać 😀
Fajnie, że wróciłaś.
wątek zamknięty
lusia772 nadal ciężko mi w to uwierzyć  🙂 Trafiliśmy do cudownej stajni, pomagają mi wspaniali ludzie. Teraz tylko praca i czas, efekty przyjdą same  🙂

tuch nie miałam czasu żeby się ujawnić  🤣

Dorzucam Małego w wersji pracującej pod znajomym:

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/14344825_1196681880352870_8735853786676683560_n.jpg?oh=d8b3f703f0276f1f507cd225262f5e09&oe=58764774&__gda__=1484330751_f6038503b5c0577056cfa5dd0489367a[/img]

i fun  😀
[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/14364737_1159252294140429_930664952444159552_n.jpg?oh=537b3b96d6cff67bc4e35f63120fdde8&oe=58669A7F&__gda__=1483944611_1e4df6a661dc6c403293920ec1e889a9[/img]

wątek zamknięty
Zaraz zaraz, tuch sprzedała Malachita? 👀
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 września 2016 07:06
Quendi - piękny zwierzak! 😍

Skorzystam z okazji i też się pochwalę i zadam podobne pytanie - kto poznaje?  😡  👀

[img]https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/14448986_1262536980444499_8563813373249492504_n.jpg?oh=5fd5ecbe7c5e9fdf449800b32056b5f7&oe=58761714[/img]

Takie szczęście mnie spotkało  😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 września 2016 07:14
martva, Manti! ;-)
Jaki ten świat mały!
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 września 2016 07:50
Moon - ano Manti  😍 I to wszystko dzięki najlepszej i niezastąpionej Faith  😍 :kwiatek: 😅
wątek zamknięty
A tam, po prostu zaproponowalam wlascicielce przekazanie dzierzawy w inen dobre rece 🙂 Dziewczyny sie dogaduja i radza sobie coraz lepiej z dnia na dzien 🙂 wiec powodzenia!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Quendi gratulacje 😀
Martva ooo super 😀 owocnej współpracy życzę
Faith a Ty chwilowo przerwa w jeździectwie czy co?  👀

Jak się tak tu wszyscy chwalą dobrymi wieściami to i ja się pochwalę 😀
Od piątku jestem dumną właścicielką  😍
wątek zamknięty
Baffinka ale jak to?? 🙂

A ja przerwy nie mam 😉
Jezdze u znajomej instruktorki i w koncu to ja sie ucze a nie musze uczyc konia 😉 Chcialabym sie przygotowac do srebrnej odznaki na wiosne, o ile ujezdzenie nie przewiduje jakichs szczegolnych trudnosci to skoki... uff 😉 cykor ze mnie okropny ;P ale jakos pooswajamy te strachy mam nadzieje, konia mam super do jezdzenia, wiec musze sie po prostu ogarnac 😉

Obiecuje zdjecia jak ogarne sie troche z soba i obsluga koninki 😀
wątek zamknięty
Faith a tak to 😀 8 lat była pod moją opieką tylko. Teraz już oficjalnie moja  😀
Super. To powodzenia i pokazuj się szybko z koniną 😀
wątek zamknięty
Pokaze pokaze, ale jak juz wstydu nie bedzie, bo koń wyjatkowo piekny, siara by byla ja zle pokazac ;P

To gratulacje!!! Super, ze juz tylko twoja najtwojsza 😀  😅
wątek zamknięty
Baffinka, ej serio? Nie miałam pojęcia 😀 Ale skoro tak to wielkie gratulacje! 😍

Faith
, good for you! A masz coś na oku?

Quendi, a Malachit kupiony czy w dzierżawie?

Martva łiiii ale fajnie! Powodzenia!


U nas wczoraj znów była najlepsza Pani Trener na świecie i powiedziała, że kłusy zebrane mamy już bardzo dobre i bardzo jej się podobają. Najwięcej zastrzeżeń miała do mnie - niedziałająca lewa łydka i odstawione łokcie (nie wiem, gdzie się tego nauczyłam 😲 ). Poza tym powiedziała, że konia mam bardzo dobrego, bo widać, że wdzięczny i szczery, i fajny materiał do pracy. Ech, żebym tylko ja lepsza była! 🙄 😀 Ale i tak się cieszę i mam super zajawkę!
wątek zamknięty
amnestria musze odpuscic poki co kupno = zawirowania mam pracowo-bytowe, moze byc roznie... wiec poki co nie laduje sie we wlasnego. Tzn to nastapi kiedys 😀 ale kilka-kilkanascie tygodni musze sie wstrzymac, zeby sobie nie dokladac zmartwienia finansowego. Ale trafilam naprawde fajnie w kwestii jazd, wiec nie ma tego zlego 🙂 poskupiam sie troche na sobie 😉

Eej, a podzielilasbys sie jakas fota Duszka wobec tego a nie! na pewno wygladacie zjawiskowo <3
wątek zamknięty
Nie mam fot, mam tylko stare 🙁 Ale Duszek wygląda szałowo faktycznie, sama go schwalę, bo jest ciastkiem do schrupania 😍 A będzie wyglądał lepiej, bo przez historie z moimi nogami (złamanie, skręcenie itp.) był w zasadzie roztrenowany, więc mięsa na sobie za bardzo nie ma. A będzie miał, taki jest plan 😎

A co do zakupu, jasne - rozumiem. I trzymam kciuki w takim razie, żeby życiowo się ustabilizowało. Jestem ciekawa tego konia, o którym mówisz - pokaż go szybko :kwiatek:
wątek zamknięty
Faith, Amnestria dziękuję 😀
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 września 2016 11:17
Faith - wiem, że brzmi to jak totalne słodzenie, ale bez Ciebie nic by z tego nie wyszło, zatem moja wdzięczność jest dozgonna!  💃 💃 💃

Baffinka - nie dziękuję co by nie zapeszyć!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: z Twoją to niezła historia. Jak pewnie wszyscy, byłam przekonana, że ona jest taka Twoja-Twoja-najtwojsza od zawsze 😉

Amnestria - moja radość nie zna granic  💃 Nie dziękujemy za życzenia powodzenia 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Martva najmojsza była ruda, a przez te lata udzielania się z gniadą tutaj parę razy wspominałam, że ona moja nie jest, ale traktuje ją jak swoją 😀 widocznie nikt nie zakodował hihi
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 września 2016 12:38
baffinka, ej, ja zakumałam :p Fajna historia z happy endem.

A Malachita nie poznałam, przez chwilę obstawiałam... Koraba. Brawo ja!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 września 2016 13:13
martva ale super, że Manti dalej będzie tutaj obecna. Owocnej pracy 🙂
baffinka Gratuluję 😅 i częściej wstawiaj te Twoje baby.
amnestria no nie bądź taka, pokaż Dusia
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 września 2016 16:02
Lusia722 - postaram się co jakiś czas wpadać z newsami co tam u Siwulki 😉 Podobnie jak wyżej i w tym wypadku nie dziękuję za życzenia, co by nie zapeszyć 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.