Czaprak Eskadron prosze o pomoc!!!!

Hej 🙂 pilnie potrzebne są mi informacje na temat tego czapraka 🙂 Eskadron Next Generation jesień- zima 2014 😉 Usłyszałam o nim złe opinie , że się brudził potem nie dało się go doprać. Co wy o nim sądzicie? Pilnie proszę o pomoc ! 🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 19:58
Co za dramat!!!!!!!1111111oneonoenoenoeonoe
wątek zamknięty
a nie łaska napisać w wątku czaprakowym? za trudne?
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
04 stycznia 2016 20:00
Czapraki podobno się brudzą jak koń jest niewyczyszczony albo używa się go miesiąc stale. Ale co ja tam wiem...

A tak na poważnie: słyszałam, że dokładnie ten model, kolor i profil tak mają. Inne kolory już nie. Dziwne, nie?  👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 stycznia 2016 20:01
Jak nic black monday revolty...
wątek zamknięty
W końcu jakiś poważny temat, a nie tylko ciągle o zdrowiu, hodowli i innych pierdołach  🏇
wątek zamknięty
Eskadrony to czapraki dla elit, po jednym użyciu kupuje się nowy, jak cię nie stać, to nie kupuj!!111
wątek zamknięty
Jasne że dramat, skoro się brudzi. Czapraki nie powinny się brudzić. Eskadron to kiepska firma. Dobre firmy nie sprzedają brudzących się czapraków.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
04 stycznia 2016 20:07
Dziewczyny! Wy po prostu nie rozumiecie dramatu tej sytuacji!

Dokładnie ta kolekcja, kolor i profil. Tylko ten model się brudzi! Nawiedzony czaprak!!  😲 😲
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 20:09
Borze szumiący w głębokich dolinach! I co my teraz zrobimy?!
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
04 stycznia 2016 20:13
Strzyga jeszcze się pytasz?!

Ja wyrzucam wszystkie swoje eskadrony do śmieci! Nawet jeszcze nie używaną kolekcję premium z tego roku. Co jeśli one też są nawiedzone?!  😵
wątek zamknięty
Trzeba czekać na kolejne pokolenia. Tylko one poradzą sobie z problemem tego czapraka.
wątek zamknięty
ChemiK  pierwszy raz piszę Wątek , więc jeszcze z tym nie jestem ogarnięta.
Jak wam przeszkadza wątek to usunę.. Tylko chciałam uzyskać odpowiedź , co wy sądzicie o tym czapraku.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 20:19
wątek zamknięty
Strzyga, you made my day 😀
wątek zamknięty
ChemiK  pierwszy raz piszę Wątek , więc jeszcze z tym nie jestem ogarnięta.
Jak wam przeszkadza wątek to usunę.. Tylko chciałam uzyskać odpowiedź , co wy sądzicie o tym czapraku.


Wątek wielką literą, źeby wyrazić stan swoich uczuć? Czyżby pierwsza miłość?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 20:26
xxagaxx, czuje, że jestem dziś w formie 😀
wątek zamknięty
Borze szumiący w głębokich dolinach! I co my teraz zrobimy?!

...odkopiemy temat o praniu eskadronowych owijek w towarzystwie kaczuszki? 🤣 Chociaż to czaprak. Czapraki są większe. Będzie potrzebował jakiegoś większego ptaka do kąpieli... Myślicie, że indyk wystarczy? Czy może bardziej na miejscu będą flamingi?
Idę sprawdzić, czy czaprak Eskadrona, który wrzuciłam do pralki 1,5 h temu (w naiwności swej myśląc, że ten typ tak ma i że to normalne, że się brudzi) się doprał. W końcu do towarzystwa miał tylko ochraniacze, i to zupełnie przeciętne... Mam nadzieję, że mi od nich nie zafarbował w ramach zemsty. 👀
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 20:39
sumire, ej, rzeczywiście! był taki wątek 😀 Pragnę, abyś go odkopała <3
wątek zamknięty
[quote author=Wielki Orion link=topic=98822.msg2475319#msg2475319 date=1451938672]
ChemiK  pierwszy raz piszę Wątek , więc jeszcze z tym nie jestem ogarnięta.
Jak wam przeszkadza wątek to usunę.. Tylko chciałam uzyskać odpowiedź , co wy sądzicie o tym czapraku.


Wątek wielką literą, źeby wyrazić stan swoich uczuć? Czyżby pierwsza miłość?
[/quote]
Haha bardzo śmieszne 🙂 Widać , że komuś się nudzi 😀 , już nigdzie o nic nie można zapytać.
wątek zamknięty
ChemiK  pierwszy raz piszę Wątek , więc jeszcze z tym nie jestem ogarnięta.
Jak wam przeszkadza wątek to usunę.. Tylko chciałam uzyskać odpowiedź , co wy sądzicie o tym czapraku.


rejstrując się akceptowałaś regulamin do którego trzeba się dostosować, jak widać nie zapoznałaś się z nim
wątek zamknięty
Haha, a zdradzisz, dlaczego to jest takie pilne i z czego wynika dramatyzm całej wypowiedzi? Ten brud jest zaraźliwy? Wyścig z czasem?
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 stycznia 2016 20:54
[quote author=Wielki Orion link=topic=98822.msg2475319#msg2475319 date=1451938672]
ChemiK  pierwszy raz piszę Wątek , więc jeszcze z tym nie jestem ogarnięta.
Jak wam przeszkadza wątek to usunę.. Tylko chciałam uzyskać odpowiedź , co wy sądzicie o tym czapraku.


rejstrując się akceptowałaś regulamin do którego trzeba się dostosować, jak widać nie zapoznałaś się z nim
[/quote]

A tak wyglądają konsekwencje nie zapoznania się i nie stosowania się przy czym to wersja mocno light 😉
wątek zamknięty
Strzyga, świetne 😀

Ja mam tylko Eskadrony i wszystkie się brudzą, więc to chyba nie klątwa tego konkretnego, a całej marki 🙁
wątek zamknięty
a moje się nie brudzą.Ich blask zajebistości skutecznie odpiera brud
wątek zamknięty
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
04 stycznia 2016 21:13
Strzyga zrobiłaś mi dzień  😂 🤣
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 21:19
sumire, dobrze mi teraz 😀
wątek zamknięty
Wróciłam do kaczuszek i znowu się  popłakałam.
wątek zamknięty
To ciekawe, że akurat Eskadron prowokuje do zakładania takich durnych wątków.  Może na tym polega klątwa tej marki?  🙄

Ja nie mam ani czapraka ani owijek eskadrona, ale mam dwie eskadronowe torby na sprzęt. Z nimi jest jeszcze gorzej niż z brudnym czaprakiem – rwą się i mają dziury w kieszonkach. To jest dopiero dramat. Przez jedną dziurę kopystka mi wyleciała i już nie wróciła na swoje miejsce. Czy kaczuszka pomoże odnaleźć kopystkę czy raczej tylko Harry Potter mi pozostał? W końcu kopystka to prawie jak różdżka. Nie wiem niestety z jakiej kolekcji jest zagubiona kopystka, ale podejrzewam, że mogła to być Previous Generation. 

Hej! Pilnie proszę o pomoc! 
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.