Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

gajkowa a jeszcze nie dawno płakałaś że nie jeździsz w porządnej stajni? a nagle masz zajebistą instruktorkę, która pozwala ci jeździć bez kasku? aj aj aj. a czemu zablokowałaś pb? proszę cię ostatni raz - oceniaj jeśli naprawdę wiesz o czym mówisz bo robisz z siebie głupka na całe te forum.
wątek zamknięty
Dworcika, proszę paree zdjęć z fbl : ( w tym roku )






To było robione rok temu w wakację:

http://wd6.photoblog.pl/np3/201011/9B/79131435.jpg 


Wiem, ze znajdziecie pare błędów, ale kazdy się uczy przez całe życie. Nawet zawodowi jeźdźcy je popełniają 😉

unicorna, wybacz, ale teraz to ty się ośmieszasz. Mówię, że masz dobrą instruktorkę i kto twierdzi, że jeżdżę tam BEZ kasku czy toczku ?! Ja nic takiego nie mówiłam! Jeżdżę w kasku/toczku w każdej stajni publicznej. W stajni prywatnej nie.
[edit] zresztą widać, na załączonych powyżej zdjęciach 😉 i zablokowałam fbl tylko dlatego, że nie pozwalam na publikowanie moich zdjęć. Moje zdjęcia, moja sprawa. Jakies prawa autorskie w końcu sa 😉 A poza tym, pisałam, że mam koleżankę z koni, której przeszkadza mój blog, więc nie pozwolę żeby przy okazji go czytała ; ) Ah, i hasło jest po to, żeby chronić przed niektorymi osobami, więc po to je mam. Wyłaczam hasło na pare godzin i z powrotem blokuję. Zresztą co ja się będę Wam tłumaczyc i tak znajdziecie i będziecie gadac po swojemu, bo przeciez ja swoimi tłumaczeeniami się tylko osmieszam.

edytuj posty!!!
wątek zamknięty
a to co, kask to stanik? publicznie wypada nosic, a prywatnie hulaj dusza piekła nie ma, w domu zębów cycem nie powybijam? skończ waśc, wstydu oszczędź, tyle mam do powiedzenia 🙂
wątek zamknięty
gajkowa- bardzo nie rozsądne jest skakanie bez kasku  🤬
wątek zamknięty
Cierp1enie, dobrze, dobrze. Teraz już (jak pisałam wczesniej ) będę nosić, a wtedy to w sumie nie zdawałam sobie sprawy z tego.
wątek zamknięty
No wiec tak:
Nie wiem która to ty. Pierwsze zdjecie to konia bez oglowia gdzie przytrzymujesz go z jednej strony bacikiem, a z drugiej sciana wiec za pewno to juz jest z tego naturala twojego: to to jest chyba gra w przeciskanie ;/.
Daj zdjecia z klusa, galopu, skoku, ale tak by bylo  😤mozna ocenic, bo a tym skoku wyglada jakbys klada sie na konia zaburzajac jego rownowage.
A co do instruktora co nie wytyka bledow to :o moze ja bede twoim instruktorem? Bede ci mowic co masz robic i nie wytykajac ci bledow i zbierac za to kase.
PS: sorry za brak polskich znakow, pisze na ang tel.
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
21 lipca 2011 20:05
Dajcie już dziewczynie spokój. Dorośnie, to może i tok myślenia i podejście trochę zmieni. A jak nie to i tak nic na to nie poradzicie, a pozbędziemy się offtopa.
wątek zamknięty
Anetkis, pierwsze zdjęcie:
koń jest na cordeo, początki- więc musze jakoś nim kierować, bo nie jest dobrze odczulona to dotyk cordeo; od tyłu, więc dobrze nie widać czy się kładę czy nie.
Postaram się poszukac jakiś zdjęć, ale nie znajdzie się pewnie duzo, bo przez ostanie jazdy nie miałam fotografa i jeszcze niedawno usunęły mi się wszystkie zdjęcia, programy etc- bodajże wirus.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
21 lipca 2011 20:15
[edit] zresztą widać, na załączonych powyżej zdjęciach 😉 i zablokowałam fbl tylko dlatego, że nie pozwalam na publikowanie moich zdjęć. Moje zdjęcia, moja sprawa. Jakies prawa autorskie w końcu sa 😉 A poza tym, pisałam, że mam koleżankę z koni, której przeszkadza mój blog, więc nie pozwolę żeby przy okazji go czytała ; ) Ah, i hasło jest po to, żeby chronić przed niektorymi osobami, więc po to je mam. Wyłaczam hasło na pare godzin i z powrotem blokuję. Zresztą co ja się będę Wam tłumaczyc i tak znajdziecie i będziecie gadac po swojemu, bo przeciez ja swoimi tłumaczeeniami się tylko osmieszam.


Prawa autoskie? 🤣 Ma je osobaktóra te zdjęcia robiła 😎
Wstawiając takie zdjęcia do internetu sama je publikujesz, a nie my!
wątek zamknięty
Bischa L, robią moi rodzice, znajomi, więc ich tez się to tyczy. No, ale zreszta mnie tez, bo ja jestem na nich i może sobie nie życzę ? : ) Publikuje bo chce i dlatego tez mam haslo, żeby byle kto nie oglądał ich.


[edit]:
Anetkis, zresztą mówisz o mnie, że się kłade i zakłócam "równowage" konia, przepraszam, ale sama tez nie pokazujesz dobrej pozycji na koniu, co widac na ostanim zdjęciu  🙄
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
21 lipca 2011 20:25
Mysza, nie wstydze się jazdy konnej, tylko tego że później będą rozgadywać i bede pośmiewiskiem wśród znajomych. Niektórzy usuwają mnie ze znajomych z fbl, bo nie wiem, albo się mnie wstydzą albo nie wiem 🙁 I to jeszcze osoby z mojej klasy!

A czy to nie wychodzi na jedno? Dziewczyno, co Cię obchodzi zdanie innych! Jak już pisałaś niejednokrotnie, Twoje życie, Twoja sprawa... Więc dlaczego tak bardzo chcesz je podporządkować innym?
unicorna, Jeżdżę w kasku/toczku w każdej stajni publicznej. W stajni prywatnej nie.

Otóż ja jeżdżę w stajni prywatno-publicznej (niczym toaleta u Kiepskich  :hihi🙂 i po prostu nie ma dla mnie opcji, żeby wsiąść bez kasku, a już na pewno nie w teren. Gówniara jeszcze jestem i nie jestem sama za siebie odpowiedzialna, a nie chcę spadać komuś na głowę w razie ewentualnego wypadku. Co nie oznacza, że jak przekroczę 18-stkę, będę jeździć bez. Ja wszystko rozumiem. W lato za gorąco i lepiej założyć czapkę z daszkiem, a w zimę za zimno i cieplej w bawełnianej czapce. No cóż, ja osobiście w lato wolę się trochę pogotować i być sprawna przez resztę życia. A jeśli komuś w zimę tak strasznie zimno to można włożyć kominiarkę pod kask (sprawdzony patent  😉).
Nie ma co wymyślać ośmieszających tłumaczeń. DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO.
A co do zdjęć, słyszałaś, że co raz wstawione do sieci, jest tam na zawsze? Internet jest miejscem publicznym, kto będzie chciał to i tak te Twoje zdjęcia obejrzy. Zdecyduj się, czy chcesz je publikować czy nie, a nie kombinuj z hasłami, bo wobec hackerów są niczym.

edit:
Anetkis, zresztą mówisz o mnie, że się kłade i zakłócam "równowage" konia, przepraszam, ale sama tez nie pokazujesz dobrej pozycji na koniu, co widac na ostanim zdjęciu

Hmm, no tak, tylko Anetkis w przeciwieństwie do Ciebie zdobyła się na odrobinę samokrytyki i sama wstawiła swoje zdjęcie, a nie śmiała się z innych, udając niewinną.
wątek zamknięty
Bischa L, robią moi rodzice, znajomi, więc ich tez się to tyczy. No, ale zreszta mnie tez, bo ja jestem na nich i może sobie nie życzę ? : ) Publikuje bo chce i dlatego tez mam haslo, żeby byle kto nie oglądał ich.


o ile wiem, to osoby znajdujące się na zdjęciach (poza tobą) też powinny wyrazić zgodę na publikację fotografii z ich wizerunkami. Więc może nie tylko ty ,,sobie nie życzysz'', ale twoje koleżanki także? dobra, nvm. już mi się nie chce z tobą dyskutować.

Wiem, ze znajdziecie pare błędów, ale kazdy się uczy przez całe życie. Nawet zawodowi jeźdźcy je popełniają
A jeszcze niedawno pisałaś, że rzekomo trenerka nie ma na co zwracać ci uwagi, bo nie popełniasz błędów.
Najpierw dojrzej, potem się wypowiadaj na takie tematy. Bo jak na razie to sama się gubisz we własnych słowach.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
21 lipca 2011 20:35
Poza tym są "trenerzy" i TRENERZY 😎
wątek zamknięty
kodusiowata, pisaliśmy już dosyć dużo o toczku; Niech haker próbuje, zobaczymy 😉

Mary Army, ludzie,no ja! Wy naprawdę szukacie choćby najmniejszej "pomyłki" z mojej strony, żeby mi później dokopać ? Jeden zacznie, drugi i się jeszcze trzeci i czwarty znajdzie. Zdjęcie to ułamek sekundy- więc nawet gdyby mi coś nie poszło w jeździe- zostaje poprawione, bo gdy na chwilę strace równowage, np. w kłusie- co się zdarza, zostaje uwiecznione na zdjęciu- choćby nawet tego nie bylo widać na żywo- na zdjęciu jest.


Piszemy już na moj temat chyba z 3 strony, nie wystarczy Wam już ? Nadal będziecie łapac mnie za słowka ? Ludzie, zlitujcie się!
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Katija, dołączam się : )

Tyle w tym temacie.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
21 lipca 2011 20:40
gajkowa a czego się spodziewałaś mówiąc, że nie popełniasz błędów itd? Że ludzie będą Cię traktować poważnie?
wątek zamknięty
Może lepiej założyć wątek "Zbiorowe nadawanie na innych"  🤔
Proszę was skończcie temat gajkowej i kontynuujcie bądź może zamknijcie ten wątek  😵
wątek zamknięty
Jeny, dziewczyny. Zapełniłyście chyba z 5 stron totalnym OFFem ! -.-
Zejdźcie z gajkowej, robi źle, powiedziałyście jej to raz i starczy. Skoro ma "dobrą instruktorke" no nie wy, a instroktorka jest od wytykania błędów 🙂
wątek zamknięty
Gajkowa SKOŃCZ! 👿 👿
wątek zamknięty


Dobranoc!  😀
wątek zamknięty
To może ja przerwę off-topa kwiatkiem? Starałam się przestać odwiedzać ten wątek, bo każdy się kiedyś uczył i tak dalej, ale czuję się usprawiedliwiona w tym momencie, ponieważ delikwentka razem ze swoją koleżanką bezczelnie wstawiają na fotobloga robione przeze mnie fotki i dopisują jakieś dziwne rzeczy na temat koni z mojej stajni (w której nigdy nie były).


zdjęcie tego konia (jest po ogierze selle francais, z matki chyba sp) i podpis:
za czasów ogierstwa wygląda na tym zdjęciu jak Arab  potęrzny ale ładny

No jak powszechnie wiadomo araby potęRZne, ale ładne. 😁
wątek zamknięty
Anetkis, zresztą mówisz o mnie, że się kłade i zakłócam "równowage" konia, przepraszam, ale sama tez nie pokazujesz dobrej pozycji na koniu, co widac na ostanim zdjęciu  🙄


Ja wiem, że mieliśmy już skończyć, ale na to, to ja muszę odpowiedzieć! Ostatnie zdjęcie, to to zdjęcie co tutaj wklejałam jako mój własny kwiatek i moja własna porażka. Koń mnie próbował wywieść, a ja odratowując sytuacje sprostowałam go na przeszkodę i byłam tak zszokowana, że mi się udało, że uniosłam się w laurach jak to widać na zdjęciu, że jestem nad siodłem i dalej przytrzymuję konia "na prostej". To są skoki konia 5letniego, który jeszcze dwa tygodnie temu każdą przeszkodę omijał, każde zagalopowanie oznaczało próbę zbrykania jeźdźca, a teraz? Teraz ten koń z nastawionymi uszami leci na przeszkodę, galopuje jak szalony, ale czasem woli sprawdzić jeźdźca czy na pewno musi skakać czy cokolwiek robić i tak było w tym przypadku. Chociaż konia ściągnęłam, to nic mu się nie stało, największą porażką w tym skoku było to, że go obiłam (bo jak podskoczyłam to i musiałam wrócić do siodła), ale nic mu się nie stało. Powróciliśmy na przeszkodę i było super.
Ja przynajmniej swój kwiatek od razu zgłosiłam i nawet będę wstawiać tu swoje zdjęcia jako podręcznik jak jeździć NIE wolno.. A ty? Ty potrafisz tłumaczyć się, że to już dawno było, teraz już tak nie robisz, człowiek uczy się na błędach itd. Owszem, człowiek uczy się na błędach, ale u Ciebie zabrakło pokory.


Part 2
Kwiatki znalezione u gajkowej - nie macie gasła, więc będę wstawiać tylko zdjęcia, pod linkiem opis właścicielki fbl.

ja i Gajka, 19.06
"kto postawił tu te jebane widły ?!?!", po chwili- "a no tak, ja ! -,- zapomniałam."


z dzisiaj - 26 kwiecień 2011
ja & Gajka - dębowanie <333

- i tu mój dopisek, jeśli ta obok to Twoja trenerka, to ją pozdrów!

Na razie, tylko, bo już o tej porze szukać mi się nie chce ;]
z wyrazami szacunku, Aneta  😂
wątek zamknięty
Hmmm... na moje oczko, to coś jest nie tak ;]
wątek zamknięty
Again, o matko  😲
wątek zamknięty
O matko, o matko... Dziewczynka jeszcze się upiera, że kuce to tak bardzo wytrzymałe konie, i to siodło wcale nie będzie go obcierać.
Mało tego. Chwali się jeszcze, że ten konik uwielbia cwałować i bardzo ciągnie do przodu. Jakoś mnie to nie dziwi...  😵
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/hipodrom
eeeee??
"Nie odpowiednie poniżej 18 lat."
Nie wiem czy to żart ale przecież na pb tez są nieletni..
wątek zamknięty
[img]http://ktos123[/img] ostrzegaj przed takimi obrazkami, bo ja w pracy siedzę  😜
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lipca 2011 09:02
Again, omg! wyobraziłam sobie teraz siodło ujeżdżeniowe w tym rozmiarze... tybinką po ziemi...

ktos123, weź ostrzeż, że to nie dla dzieci jest...  🤔
wątek zamknięty
co to ma być  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.