Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
29 września 2011 09:07
Czy któraś z Was używała takich naklejek na obcasy http://www.weltbild.pl/naklejki-na-obcasy_p10740744.html
Działa to w ogóle? Będzie widać?
sei pierwsze są super!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 września 2011 13:37
dzięki 🙂 też mi się strasznie podobają. do tego wydają się wygodne. mam nadzieję że na jesień/początek zimy się sprawdzą.
Buszowalam dzisiaj w sieci i znalazlam2 fajne pary butow. Na jedne mam chrapke:

http://www.zalando.de/tamaris-ankle-boot-mocca-ta111c02d-702.html

a drugie sa fajnym polaczeniem typowo casualowych butow i takich pancernych kozakow, ktore wstawialyscie (nie pamietam nazwy..chyba sorel?). Moze sie ktorejs spodobaja:

http://www.zalando.de/tamaris-stiefel-offwhite-comb-ta111c02a-003.html

Rzadko zaglądam do tego wątku, ale dziś kupiłam swoje pierwsze "szpilki" i muszę się nimi pochwalić 😀
Oczywiście chodzić w nich nie umiem, nogi mi się uginają 😁 Jednak prawie nie czuć, że jest tak wysoko, a na dodatek podeszwa jest jak u glana przez co nareszcie nie muszę uważać, że się poślizgnę 🙂
Były drogie, mam nadzieję, że będę mogła w nich chodzić.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 września 2011 18:56
jasnowata, bardzo modny fason 🙂 botki są lepsze na początek od czółenek. miłego chodzenia/biegania 😉
noen   A story of a fighter of our human race
29 września 2011 20:00
Lita shoes 🙂


Wiecej postaram sie dodac w wolnej chwili, teraz uciekam sie uczyc, bo wrocilam po pracy a jutro sprawdzian na ktory nic nie umiem :kwiatek:
noen...
o maj god...
znaczy hmmm fajne, odlotowe, szalone
noen jesteś piękna !  😀 buty też, ale Ty ładniejsza  😁
noen   A story of a fighter of our human race
29 września 2011 20:08
Dodofon, rozumiem, ze sama bys takich na nogi nie wlozyla? 😁 No ale rozumiem, sa to buty dosc kontrowersyjne i wzbudzajace rozne emocje u ludzi 😁
Mona, dziekuje 😡 :kwiatek:
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 września 2011 20:13
noen, jak kontrowersyjne to dobrze 😀 mnie się bardzo podobają, sama jakieś czas temu zastanawiałam się nad takimi 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
29 września 2011 20:14
Ada, sa mega wygodne, wiec polecam :kwiatek:
z dwa lata temu jak takie buty było "on top" włożyłabym - a jak  🏇- teraz są już chlebem powszednim
a ja zmieniam orientację butową z mega obcasów na mega wygodę  😀
Dodofon, no co Ty?! To co teraz będziesz nosić? 😁
noen   A story of a fighter of our human race
29 września 2011 20:56
jakos nie chce mi sie uczyc, wiec korzystam z okazji i dorzucam reszte zdjec. Wszystkim ktorzy mysla nad Lita od Jeffreya, bardzo polecam, buty MEGA wygodne, ale trzeba wziac pod uwage ze sa troche wieksze w rozmiarowce, ja nosze 40/41 (ale czesciel 41, np. cd szpilek) i 40 jest idealna 🙂






:kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
29 września 2011 21:15
noen, zaczyna się z Ciebie norweżka robić 😉

fajnie te buty wyglądają z boku na kimś, ale sama bym takich nie założyła (przy moich łydach wyglądałyby jak kopyta). Z przodu kojarzą mi się z ciężkimi glanami- okropność 😉
noen   A story of a fighter of our human race
29 września 2011 21:24
Scottie, no mi wlasnie najbardziej z przodu sie podobaja, ale to normalne ze komus do gustu nie przypasuja. Doceniam opinie, i w sumie podzielam ja, bo sa okropne, ale az tak bardzo okropne, ze az piekne i jedyne w swoim rodzaju 😁 😍
noen są piękne, nietypowe, ale piękne. Jak dla mnie obcas za wysoki - nie umiałabym w nich chodzić..

Ja też zakupiłam buty, na razie jeszcze za ciepło na nie, ale będą mi pasować do kurtki w tym samym kolorze. Zamek jest z tyłu 😉




EDIT: zdjęcie

noen   A story of a fighter of our human race
30 września 2011 09:22
aien, wlasnie o dziwo chodzi sie w nich mega latwo 🙂
A oficerki swietne, mialam podobne z diverse, ale czarne i uwielbialam w nich chodzic 🙂
noen Zastanawiałam się nad czarnymi, ale mam już jedne czarne kozaki - więc jednak brąz. Ja w ogóle jestem bezobcasowa, zabijam się już na 5-6cm obcasach 😉 ale rozumiem, że optycznie ten obcas wygląda na duży? Bo widzę, że jest też koturn z przodu, więc pewnie tak w rzeczywistości noga nie jest pod dużym kątem?



Pursat   Абсолют чистой крови
30 września 2011 09:34
noen, pasują ci te butki. 😀

aien, sorry, że się czepiam, ale wpisz sobie w google "koturn". Z tym koturnem, to jak ze słowem "bynajmniej" - ludzie używają, a nie znają znaczenia. 😉
Pursat wiem co oznacza słowo koturn, jak więc nazwać podwyższoną podeszwę z przodu? Jestem butowym laikiem, nie znam się 🙂 użyłam słowa, jakie było najbardziej zbliżone 😉 kotrun wiem, że po całości buta idzie.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 września 2011 09:44
aien, gdzie te kozaki kupiłaś? bardzo fajne. i mówisz że były czarne? w jakiej cenie? bardzo fajne. czegoś takiego szukam! brązowe już mam 🙂
sei w TopBucie (czy jak to się piszę), ale są to buty firmy Venezia, więc pewnie w ich sklepie też można takie kupić.
Pursat   Абсолют чистой крови
30 września 2011 09:48
Z przodu - platforma. 🙂 Oficerki ładne, lubię taki kolor i dzięki Bogu, że nie są przeładowane "ozdóbkami". 😉
noen, bardzo mi się podoba w tym konkretnym modelu połączenie tej czarnej skóry z brązem 🙂 I bardzo ładnie wyglądasz, pasują Ci!
noen   A story of a fighter of our human race
30 września 2011 10:00
aien, , tutaj masz inne zdjecie gdzie widac platforme 🙂
Pursat, dzia :kwiatek:
Mia, No wlasnie mnie tez ten model zauroczyl, dziekuje bardzo! :kwiatek:
Pursat aaa, dzięki 🙂 teraz już będę wiedzieć, dobrze, że mi zwróciłaś uwagę bo bym rzucała takim "fachowym" słownictwem  :kwiatek: A co do butów właśnie ja szukałam takich gładkich, żeby móc do nich wszystko dobrać i na prawdę wcale nie było łatwo takie znaleźć.

noen hmm stopa pewnie nie jest pod dużym kątem. Buty są bardzo odważne, ale Ci doskonale pasują do Twojej szczupłej sylwetki. Najważniejsze, że są wygodne, bo nie ma nic gorszego, niż buty w których się trzeba męczyć.
noen   A story of a fighter of our human race
30 września 2011 10:17
aien, dokladnie, najwazniejsze ze wygodne 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 września 2011 10:36
aien świetne i kolor też super 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się