pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

ja mam dość długie włosy, ale chciałabym coś z nimi zrobić, może jakoś pocieniować bo ścinać to mi żal, codziennie to samo uczesanie doprowadza mnie do gorączki.
Teraz aktualnie mam ciemne włosy to ostatnie zdjęcie to akurat przez z moimi okropnymi słonecznym refleksami :/
Scottie   Cicha obserwatorka
24 lutego 2012 20:57
Babi, a jaki jest koszt strzyżenia oraz/lub koloru u tej pani?
Do rudzielców.. 😉
Jestem zrozpaczona. Muszę do poniedziałku pofarbować włosy. Byłam wczoraj w Rossmannie i okazało się, że moja dotychczasowa farba została wycofana.. Objechałam całe miasto i nic, nigdzie nie dostałam. Czy kojarzycie może jaki kolor wychodził podobnie do GARNIERA 100% COLOR - 743 ZŁOCISTO MIEDZIANY BLOND? Ozłocę za jakąkolwiek podpowiedź! Cały problem polega na tym, że nie może mi wyjść nic dziwnego na włosach, boję się efektu czerwieni po farbowaniu. Chciałabym żeby wyszedł rudy/miedziany/ew.marchewkowy.

Moja dotychczasowa farba:



Koniecznie ma wyjść taki efekt koloru, czyli taki jak zawsze po mojej farbie:

[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRARN_YehXbKwSPjb0lMa3Fd9cy3E1W4DoqNOn9yiiwTgHutzpHqsqDBFRfcg[/img]
zdjęcie wyplute przez google
Time nie cieniuj włosów potem będziesz żałować przynajmniej ja tak mam...byłam młodsza i głupsza poszłam sobie pocieniować włosy,a teraz? żałuje  tego ,chciałabym mieć równe proste nie cieniowane włosy...może ja wstawię zdjęcie swoich włosów co prawda kamerkowe i było w innym wątku,ale chyba nic nie szkodzi 🙄.Polecam wszystkim dziewczynom,które mają suche,rozdwojone,matowe włosy olejowanie  ! na prawdę widać efekty po kilku olejowaniach. Istnieją różnego typu oleje specjalne do włosów jednak najlepszy (według mnie) jest zwykły olej kuchenny słonecznikowy. 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 lutego 2012 11:33
Jiska, ale przecież w końcu włosy odrosną jak będziesz zapuszczać i możesz się pozbyć cieniowana.
Ja uważam że jak ktoś ma gęste włosy to bardzo fajnie to wygląda, sama miałam przez długi czas cieniowane włosy. Teraz również mam ale zapuszczam więc widać je coraz mniej 😉
Ada tak ale żeby pozbyć sie cieniowanych włosów trzeba obciąć wszystkie włosy,równając je do najkrócej ścieniowanych włosów.
Jiska a co to jest to olejowanie? Instrukcję obsługi poproszę 🙂
Przed umyciem głowy najlepiej na noc wziąć trochę oleju (może być spelcjalny do włosów jednak ja polecam bardziej zwykły kuchenny np.słonecznikowy nie zawiera silikonu i różnego typu chemikali) rozprowadzić go na włosy zaczynając od końcówek,nie polecam smarować włosów przy skórze i w okolicach ponieważ wtedy włosy bardzo sie przetłuszczają,ja nakładam olej troche wyżej niż na połowe włosów. Zostawiamy olej na całą noc i rano myjemy normalnie głowę,jeśli jednak ktoś nie ma takiej możliwości (tak jak ja) po prostu wieczorem przed myciem głowy nałożyć go jak najdłużej się da i zmyć. Na prawdę pomaga 🙂 trzeba stosować przez pewien czas,ale efekty ja widziałam juz po pierwszym olejowaniu. Włosy nie są tak suche,lśnią i wyglądają na zdrowsze.Metoda ta także pomaga na rozdwajające się końcówki.  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 lutego 2012 12:44
rzepakowy (np Kujawski) też się nadaje?  😁
Tak 🙂...włosy dzięki olejowaniu rosną szybciej i są zdrowsze,jeśli nie ma oleju można zwykłą oliwą z oliwek 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 lutego 2012 13:44
Jiska, tak, jednak ta najkrótsza warstwa też rośnie.
Dla mnie osobiście to żaden problem, może dlatego że w miarę szybko mi włosy rosną.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
25 lutego 2012 13:55
olek, z loreal preference są dwa odcienie rudego: bardzo intensywna miedź- wychodzi jak marchewka i intensywna miedź wychodzi normalny rudy, ciut jaśniejszy niż na twoich włosach.
olek jak to wycofana? 😵 chyba pójde do rossmana wykupić wszystkie jakie zostały 😁
whitemoon071 pięknie Ci w rudych!!! Jak osiągnęłaś taki kolor?  🤣
Scottie, farbowanie+strzyżenie 170 zł
Solina, tak też zrobiłam, kupiłam Loreala Mango Intensywną Miedź, mam nadzieję że otrzymam pożądany efekt  😉
fruity_jelly , takiej informacji udzieliła mi pani w Rossmanie. Również jestem załamana, od X czasu niezmiennie to była moja farba.
PS. I wątpię, że coś dostaniesz, obleciałam wszystkie Rossmany w mieście i okolicach - nigdzie już nie ma. Była wyprzedaż bodajże po 6 zł, schodziły jak świeże bułeczki..  😤
byłam wczoraj w rossmanie z koleżanką na dziale z farbami akurat i jeszcze były 😉 ale to było wczoraj 😁
pokaż jak wyjdzie ten kolor mango, też się nad nim zastanawiałam tylko powala mnie cena loreali, ja mam długie i gęste włosy więc pewnie musiałabym kupić dwa opakowania 🙄
Fakt, cena nie należy do najprzyjemniejszych. Ciekawe jak z wrażeniem po farbowaniu będzie..
chociaż mi się wydaje, że tych farb loreal typu casting czy feria 'objętościowo' wypada jakoś więcej. jakoś czas temu malowałam koleżance castingiem, kupiła dwa opakowania bo jakoś w promocji były i oba te opakowania wcisnęłyśmy do miseczki. ma bardzo długie, średnio gęste włosy i jedno opakowanie spokojnie by wystarczyło, ciapałam już pod koniec tej farby ile wlazło żeby się nie zmarnowało ale i tak jeszcze sporo zostało

edit: jakby to mango Ci podeszło to ponoć farba z Joanny kolor płomienna iskra jest praktycznie identyczny ale cena duuuużo przyjemniejsza.
Jiska - pocieniowałam sobie ale bardzo delikatnie, miałam już dość prostych włosów i tego samego uczesania, chciałam cos zmienić, pocieniowałam delikatnie grzywkę na bok i tak od brody w dół ale bardzo subtelnie 🙂
Kiedyś miałam włosy do ramion i mocno pocieniowane i fakt, żałowałam później bo związać nawet ich nie można było bo wszystko wyłaziło, ale teraz wszystko da się ładnie w kitkę czy warkocza wpleść, także polecam cieniowanie ale z głową 🙂
Time tez mialam ten problem ścięłam się na cebulke ( na czubku głowy włosy krótkie na maxa i stawiane na żelu) a całą reszte ścieniowałam na maksa i potem nawet spiąć ich nie mogłam a teraz jak wiążę włosy w kitke to przy gumce te najkrótsze włosy tak śmiesznie stercza 😀
olalala Dziękuję!:P  Aczkolwiek nie jestem w stanie powiedzieć jaką farbe/jaki kolor wtedy miałam :P Bo wypróbowałam baaaaaardzo dużo rudych kolorów 😀
Ale chcę coś zmienić we fryzurze i nie wiem co 🙁
[quote author=fruity_jelly link=topic=1358.msg1317286#msg1317286 date=1330188896]
jakby to mango Ci podeszło to ponoć farba z Joanny kolor płomienna iskra jest praktycznie identyczny ale cena duuuużo przyjemniejsza.
[/quote]

Tak, ja tym kolorem raz farbowałam i miałam marchewkowy kolor 😉 A cena - ok 5 zł 😉
Potrzebuję waszej pomocy bo nie mogę się zdecydować. Robić grzywkę? Jak tak to prostą czy raczej na bok? Z reguły chodzę w kitce 😉

bianca   At first I'm shy but then comes wine.
26 lutego 2012 15:17
olek Moją 746 garniera 100% tez wycofali, ale się połapałam szybko i wykupiłam z 6 po 8 zł. Z racji tego, że co 2 miesiace farbuje, powinno starczyc na ok 1,5 roku. :P Potem sie zaczne martwic.
ash   Sukces jest koloru blond....
26 lutego 2012 19:58
Scottie, farbowanie+strzyżenie 170 zł




Mogę prosić o namiary na ten salon i p. Izę?
Ja też poproszę o namiary na P. Izę,a jak oceniasz talent do strzyżenia?
Tesorka, leci PW  🙂
Jeśli chodzi o bardziej zmyślne strzyżenie to nie wiem, ja ścinam zawsze na prosto i tylko końcówki, moja siostra i znajome, które chodza też raczej bez szaleństw, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć
ash   Sukces jest koloru blond....
29 lutego 2012 13:13
Babi w marcu idę do P. Izy. Mam nadzieję, że będzie dobrze 😡
Ash, też mam nadzieję, bo jak coś to będzie na mnie  😁  pochwal się koniecznie!
Tez muszę sie do niej przejść, ale narazie mam jeszcze kupon na farbowanie za 120zł do Look studio, więc pewnie dopiero za jakieś 3 miesiące. Chciałabym strasznie kolorowe końcówki włosów ale nie wiem czy się podejmie, i nie wiem czy na niecieniowanych będzie to dobrze wyglądało 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się