Ogłowia

Ten naczółek jakoś dziwnie się układa, ale to chyba wina takiego, a nie innego kształtu końskiej głowy ?
epk
Full to raczej spory cob, mały jest nachrapnik.
.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 kwietnia 2012 20:34
Burza, dziękujemy  🙂

epk, rudzisław ma dwójkę i ta wypadają jak w wiekszości dwójek ale nachrapnik rzeczywiście jest dośc mały.

patyczaq, a ja właśnie przez ten naczółek kupiłam to ogłowie, po prostu nie mogłam go nie kupić  😉, w letniej sierści na pewno będzie wyglądać lepiej, zawsze zimą mamy mamucią sierść.

Ja za to mam wątpliwości czy nachrapnik nie jest za szeroki na tak małą głowę gdzie jeszcze szeroka odmiana nam ja optycznie skraca.
Jak byś chciała się pozbyć jednak tego nachrapnika to daj znać, ja czegoś takiego szukam 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 kwietnia 2012 20:40
Wstawię jeszcze zdjecie z profilu gdzie lepiej widać jaki kształt ma ta fala:

Muchozol, mogłabyś dać jakieś namiary na tego pana i powiedzieć jak mniej więcej cenowo? może być PW :kwiatek: swoją drogą nie wiedziałam, że w naszym województwie jakiś rymarz jest 😀
Zastanawiam sie nad jakims fajnym oglowiem dla mojego chlopaka. Od pewnego czasu marzy mi sie rurkowe z bialym szwedem i swiecacym naczolkiem, ale nie wiem, czy to dobry pomysl - czy dobrze bedzie w nim wygladal. Co myslicie?





.
podoba podoba 🙂 fajnie, że mamy w okolicy rymarza. dziękuję za wiadomość :kwiatek:
.
Brzask faktycznie lepiej widać z profilu i wydaje mi się ,że nachrapnik jak najbardziej pasuje !  😀
ikarina wydaje mi się, że rurkowe nie wyglądałoby ładnie na masywnej głowie Twojego konia. Ale szwed podszywany na biało mógłby być fajny  😀
Brzask jak dla mnie super w tym ogłowiu  😀
a samo ogłowie znacznie lepiej wygląda na Twoich zdjęciach niż katalogowym
No to się też pochwalę  😀 ogłowie sprowadziłam z USA
Mam do Was pytanie, kiedyś na re-volcie ogłaszała się dziewczyna która robiła naczółki bling bling na zamówienie. Czy ktoś kojarzy nazwę tej użytkowniczki?  :kwiatek:
Muchozol,  szczerze mówiąc dla mnie to ogłowie jest koszmarne😀 wyglada jak stare ogłowie z targu, przez te szerokie paski, nachrapnik tylko luzny kawałek skórki, a kon mi przypomina zimnokrwistego przez to. nie mój gust totalnie i mi sie bardzo nie podoba, ale jesli takie chcialas i Ci się podoba to dobrze🙂
Może Marta Anna W
No jak je kupiłam to raczej mi się podoba  😀
delta   Truth begins in lies.
02 kwietnia 2012 21:24
Nowe ogłowie ^^. Mam nadzieję, że cyrkonie po pierwszym noszeniu nie poodpadają ; D.
Kocham te opadające naczółki.


Stałam się i ja właścicielką tego Yorka. Zdjęcia przed moczeniem jeszcze:



Jak za taka cenę to warto. Do ciorania akurat, a i jak się zadba to i na zawody nie wstyd jechać. 
asds   Life goes on...
02 kwietnia 2012 22:53
Kurczę byłam dzis przymierzyc na grubego kantar skórznay ozdobny od zen i dupa blada....Mega za duzy, To nawet xfull nie jest jak na grubego...Ech kurczę miałam radochę ze bedize pasował a tu d.pa. Ech no nic..Pisze pw i mam nadzieję ze uda mi sie kantar zwrócić 🙁
Anettt ale Isabelle mówiła na temat ogłowia muhozol a nie Twojego

Twoje jest super, ile za nie dałaś?
.
A myślałam że chodzi o moje  😡 te rajdowe ogłowia są bardzo  praktyczne , ja za swoje dałam 500 $ no i jeszcze musiałam cło zapłacić  🙁 
.
A myślałam że chodzi o moje  😡 te rajdowe ogłowia są bardzo  praktyczne , ja za swoje dałam 500 $ no i jeszcze musiałam cło zapłacić  🙁 


mówisz?

Muchozol, jasne, kazdemu sie moze podobac co innego, mi się własnie takie grube i szerokie paski kojarzą z uzdami chłopskimi na konie zimnokrwiste🙂 dlatego kazdy ma swój gust i moze wybrać wycyckane cieniutko-malutkie, rajdowe, westernowe czy wlasnie takie jak Twoje🙂
Anettt to nieźle przepłaciłaś ale jest bardzo ładne.
.
Muchozol,  wydawalo mi sie zasze ze rajdowe są wlasnie takie cieniuchne i czesto kolorowe. wiedza moja w tej materii zerowa 😉

poka konia w innym 🙂
.
Muchozol według mnie pasuje jej 🙂 Czy w rajdowych nie chodzi o to że jest to 2 w 1 kantar i ogłowie i w sumie wtedy wskazane jest żeby paski były grube?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się