Samolot z prezydentem rozbił się!!!

Bischa, nigdy nie bedzie spokoju bo chocby Ci wszyscy tlumaczyli z czyjej winy ekshumacje odwlekly sie tak w czasie, chocby przedstawiali najbardziej rzeczowe argumenty, Ty i tak pojawisz sie co pare miesiecy w tym watku ze swoimi fanatycznymi postami i bedziesz rozdmuchiwac 😉
Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2012 14:53
Mam nie komentować tego, co wszyscy widzą w necie? Mam się nie wypowiadać? Ja rozdmuchuję? Nie, nie ja, ciągle PISuary rozdmuchują, bo nie są pewni czy ten to był ten, czy tamtemu to czy tamto zabrali/dołożyli. Moje teorie to pikuś przy tym co robią Ci z PIS-u. I nie mówię tu o nagłaśnianiu przyczyn katastrofy.
Ja się rzadko wypowiadam tutaj, a na pewno rzadko temat wyciągam z czeluści volty. Więc to nie ja rozdmuchuję.

I nie, nie jestem zwolennikiem już PO. Nie jestem niczyim zwolennikiem.
Bischa, nigdy nie bedzie spokoju bo chocby Ci wszyscy tlumaczyli z czyjej winy ekshumacje odwlekly sie tak w czasie, chocby przedstawiali najbardziej rzeczowe argumenty, Ty i tak pojawisz sie co pare miesiecy w tym watku ze swoimi fanatycznymi postami i bedziesz rozdmuchiwac 😉
wychodzi na to, że Bischa jest jakimś kryptopisiorem  😁
Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2012 15:37
Ja? 😁 A w życiu 🤬 Pod ziemię bym się zapaść musiała przed samą sobą 😡
Fanatyczne teorie? Gdzie, kiedy? Rozdmuchiwane jest w to w prasie, w tv, a ja tylko komentuję jak ja widzę, chyba mam prawo swoje zdanie wyrazić, a może nie? Bo nie jestem po czyjejś stronie, kto ma rację (co nie znaczy, że ja ją mam, nikt nie musi się zgadzać z tym co piszę, na ten czy inny temat, bo każdy ma prawo do swojegfo zdania, ja lubię pofilozofować)?
Tylko pojawia się pytanie , czy coś jest już rozdmuchiwaniem , czy zwyczajnym , potrzebnym zwracaniem uwagi , zadawaniem pytań , by nie zamiatać ważnych rzeczy pod dywan .
Moim zdaniem rząd trochę liczył na efekty upływu czasu , opadnięcie emocji . Liczy na to , że społeczeństwu zajętemu bieżącymi problemami będzie już wszystko jedno kto , jak i dlaczego przyczynił się do tej katastrofy.
Mam tylko nadzieję  , że spora część Polaków nie wykaże się słabą pamięcią ( jak to onegdaj bywało ) i nie będzie troszczyć się tylko o własny portfel i własne potrzeby . Bo , choć czasy ciężkie , to tego typu  sprawy , jak ta katastrofa , są ponadczasowe i nie wolno spychać ich w otchłań niepamięci . I trudno , po sposobie prowadzenia śledztwa , nie wysnuć wniosku , że przeciwnicy polityczni PO już zawsze będą mieli dodatkową kartę przetargową i to niekoniecznie ze złej woli . Ot , fakt . Atmosfera nie oczyści się sama . Najlepszą rzeczą w tym kierunku byłoby poznanie prawdy i uderzenie się w piersi przez PO-wców  , ale jak poznać prawdę , gdy pojawiło się tyle przekłamań , nieścisłości i złej woli . Plus fakt , że tyle dowodów wciąż jest w posiadaniu ruskich . To tak jakby rozwiązywać zadanie matematyczne w kierunku konkretnego wyniku .  Mając jednak złe dane , czy używając niewłaściwych wzorów ,  będzie niemożliwe uzyskanie tego wyniku . Tyle , że zadanie można rozwiązywać jeszcze raz od początku , a w przypadku tego śledztwa niestety jest to niewykonalne .
I muszę zgodzić się z bobek , bo dla mnie posty Bischy też tchną fanatyzmem .
A zabawne jest to , że zazwyczaj o fanatyzm posądza się zwolenników PiS-u .... 😉
Najlepszą rzeczą w tym kierunku byłoby poznanie prawdy i uderzenie się w piersi przez PO-wców  , ale jak poznać prawdę , gdy pojawiło się tyle przekłamań , nieścisłości i złej woli .

Chyba z góry zakładasz, jaka jest ta prawda, skoro wiesz, kto powinien się uderzyć w piersi? Jakoś nie bardzo mi to pasuje do wołania o poznanie prawdy. 
Hmm , fakt , trochę pojechałam skrótem myślowym . To , że przede wszystkim rząd powinien bić się w piersi jest raczej pewnikiem , bo to on miał w obowiązku prowadzić to śledztwo zgodnie z narodowym interesem Polaków , a nie interesem Putina . Tego niestety nie zrobił i przez to pojawiły się różne teorie spiskowe , rzekłabym usprawiedliwione . Kilkukrotnie słyszałam pytanie , dlaczego , jeśli nie ma winy po stronie Rosji , nie przekazano - z dobrej woli i uwzględniając naszą wspólną , nieciekawą historię - śledztwa od razu Polakom . Wystarczyło powiedzieć ''bierzcie i badajcie , żeby nie było na nas '' . A jeśli już to nie padło , to w podobnym duchu miał to powiedzieć nasz rząd.  Mi najbardziej tego zabrakło . I to rodzi podejrzenia . Ale zakładając nawet , że było tak jak mniej więcej się to przedstawia , to ci od teorii spiskowych nie musieliby zbyt mocno bić się w piersi , bo mieli wiele powodów , by myśleć tak , a nie inaczej .
Niejasne sytuacje z reguły rodzą chaos . A kto jest temu winny ?  Ci , którzy do tych niejasnych sytuacji doprowadzają .
Bischa   TAFC Polska :)
20 marca 2012 21:26
Fanatyzm? Jaki fanatyzm, konkretne fragmenty poproszę. No tak, zapominam, że nie można się wypowiadać, bo mam dziwne teorie na pewne sprawy, inne niż całe forum, więc jestem ZUO wrodzone.
FANATYZM
Przykro mi, nie jestem fanatykiem. Nie wierzę w jedną, jedyną słuszną wg pewnych polityków"prawdę". Mam swoje poglądy i w nosie mam, co inni na ich temat sądzą. Nie uważam jej za jedyną słuszną, czytam co inni piszą i wszytsko biorę pod uwagę. Więcej w tym temacie się nie wypowiem, szkoda moich nerwów.
I jeszcze raz ktoś porówna mnie do tych debili z PIS-u...
No właśnie udowadniasz noooo , jeśli nie fanatyzm , to bardzo skrajną emocjonalnie postawę . Bez urazy .
Z takimi emocjami poszedł gościu do siedziby PiS i zabił człowieka , więc wyluzuj .
I nie chodzi o to , czy masz dziwne teorie ( sama mam na wiele spraw odosobnione poglądy) , tylko w jaki sposób się z nimi obnosisz , i ile negatywnych emocji bije z Twoich wypowiedzi . Normalnie jad się sączy .... Ale , jak powyżej , bez urazy . Mnie to nie boli .
Bischa ma poglady fanatyczne, bo kompletnie bezrefleksyjne...kompletnie!
Bischa   TAFC Polska :)
20 marca 2012 22:26
Jad nienawiści do tych idiotów z PIS-u. Tylko i wyłącznie. Do nikogo poza tym z życia publicznego, czy tu na forum nienawiści nie czuję. Ponownie nie trafione.
wrotki, Ty i te Twoje kretyńskie osądy. I wrzucanie wszystkiego i wszystkich do jednego worka z napisem "reszta świata nie mająca racji". Bezrefleksyjne, bo są inne niż Twoja i tylko Twoja racja, jak wszystko co nie jest skokami/WKKW. Zawsze tylko Ty masz rację, nikt inny. Żałosne.
Znikam stąd, więc macie co świętować.
Znikam stąd, więc macie co świętować.
Jak już się obudzisz obejrzyj sobie filmik, jak Twoi pupile traktują obywateli:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=39V0ZFXYI-M#!

Miłego oglądania.
[quote author=Bischa link=topic=20738.msg1344810#msg1344810 date=1332282405]
Jad nienawiści do tych idiotów z PIS-u. Tylko i wyłącznie. Do nikogo poza tym z życia publicznego, czy tu na forum nienawiści nie czuję. Ponownie nie trafione.

Jak nie trafione .... przecież ja właśnie to miałam na myśli .
A zresztą nienawidż kogo tam sobie chcesz i jak chcesz , sama sobie świadectwo wystawiasz i jeszcze się dziwisz , że ludzie reagują tak , a nie inaczej  .
Zasada jest taka , że jak sama plujesz jadem , to sama zostaniesz opluta .... Nie wiem na co innego liczysz  🤔wirek:
Kurde coś pokręciłam z cytatem i dziwnie mi wyszło . Nie wiem jak to zmienić  😡 
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 kwietnia 2012 22:01
Znikam stąd, więc macie co świętować.


:pijacy: :winko: :piwo: :allcoholic: :emota200609316:

eee? nie no? serio??
,
[quote author=Tomek_J link=topic=20738.msg1364919#msg1364919 date=1333868636]
[quote author=horseman]Zatem POczytajcie co ustaliła komisja  Maciarewicza:[/quote]

To ja se też zwołam komisję w sprawie Smoleńska i tez opublikuję włąsny raport. Będzie dla oceny wydarzeń równie "ważny"co twór spłodzony przez  Macierewicza i jego pieski. Za to na pewno będzie zawierał mniej bdzur i konfabulacji.
[/quote]
Będę ci dopingował jesli stworzysz  taka  komisje  ekspertów!!jak narazie nikt  nie pokusił sie  aby obalic ustalenia owych "piesków" jak ich nazwałeś!

Żarty żartami, ale podoba wam się to co robią nasi na arenie międzynarodowej? Ja mam wrażenie, że pięknie wydają nas na tacy...

Nie  podoba sie i to bardzo!!
Trzeba konie kulbaczyć 🏇

edytuj posty!!!
,
m.indira   508... kucyków
10 kwietnia 2012 08:28
oglądałam właśnie apel poległych z pod pałacu prezydenckiego i czegoś takiego się nie spodziewałam, podział na tych jedynych PIS-owców i resztę, przy jednych celebra i chwila ciszy, przy tych drugich seria z karabinu...
wymienienie jako pierwszych członków jedynej słusznej partii wywołało u mnie tak wielki niesmak że zrobiło mi sie ogromnie żal rodzin tych wszystkich którzy okazali sie gorszą kategorią tylko dlatego, że nie należeli do pis-u... co za brak taktu, uczciwości i wyrozumiałości, kultury... z drugiej strony czego mozna było się spodziewać prócz manifestacji wielkości pis-u nad resztą ...
i to tuz po świetach, takich świętach....
normalnie brak mi słów
[quote author=Tomek_J link=topic=20738.msg1365296#msg1365296 date=1333901717]
[quote author=horseman]Jak narazie nikt  nie pokusił sie  aby obalic ustalenia[/quote]
Ano, tak, ustalenia... Te "ustalenia" polegają na tym, że Antek z Jarkiem ustalili między sobą, co mówić przed kamerami.
Jaki byłby sens w marnowaniu czasu i energii na rozpatrywanie na poważnie tych bzdur ?
[/quote]
Może nikt nie będzie rozpatrywał na poważnie ''tych bzdur'' jak piszesz , ale być może nie z powodu stopnia zgodności z prawdą (?) , ale dlatego , że ignorowanie czy wyśmiewanie opinii innych (niepoprawnych politycznie) stało się już jakiś czas temu nową formą walki z niewygodnymi ludżmi czy poglądami . Tak było za życia Lecha Kaczyńskiego , a że to się (niestety) sprawdziło , to rząd ciągnie to dalej . Z Komorowskiego to by można się dopiero pośmiać , ale cóż , nie wolno , dziennikarze cicho sza . Cenzura ma się dobrze !  A jeśli komuś się wydaje , że żyje w wolnym i demokratycznym kraju to się baaardzo myli .
Wczoraj z racji świąt spotkaliśmy się w rodzinnym gronie z moim wujkiem , wiekowym , prostym góralem i oboje doszliśmy do wniosku , że łatwiej było walczyć z komuną , niż z tą ''nowoczesną'' formą walki politycznej , i nie tylko politycznej . Taka pozornie inteligentna ściema nieżle ludziom w głowach namieszała . Mało kto stanie po stronie powszechnie wyśmiewanych , czy ignorowanych . m.indira niestety ten podział ''my i wy'' to nie PiS wprowadził . Choć trwa w nim , ale nie dlatego ,że to takie fajne , ale dlatego , że rząd (i nie tylko) go do tego poniekąd zmusza , mówiąc ''albo z nami , albo spier.....jcie''. Jedna pzpr już była . Starczy!!!
I niestety już od dawna można powiedzieć , jak za komuny , że telewizja kłamie. Tyle , że w bardziej zawoalowany sposób . Kto nie umie czytać między wierszami , faktycznie może się kiedyś obudzić z ręką w nocniku .Tak jak się budzili  np. dziennikarze (niektórzy przynajmniej) po katastrofie w Smoleńsku , jeśli chodzi o osobę Lecha Kaczyńskiego . Boże , jakie to było przykre ....
Horseman , dobrze prawisz , pora kulbaczyć konie !
Sory za troche chaotyczną wypowiedż  , ale nakręcona dziś jestem ...
dempsey   fiat voluntas Tua
11 kwietnia 2012 10:39
W oczekiwaniu na reportaż o horse_art miałam nieszczescie wysłuchać relacji z sejmu.
O uchwale w sprawie oddania wraku. I tak myślę, że nasi wschodni sąsiedzi muszą się bardzo cieszyć.
🙁
,
W roku panskim 2012 modne sie stalo mowienie: "nie jestem zwolennikiem PO". Zwrot taki nie wystepowal w poprzedniej kandencji. "Wajcha" sie powoli przestawia. Kim bedzie nasz nastepny "umilowany przywodca"? Strach sie bac 😉
Tomek J , trzeba też być idiotą  , żeby nie widzieć jak media manipulują opinią publiczną i jeśli akurat chodzi o teorię zamachu , to szeroko dostępne media raczej wykorzystują ją , żeby dowalić Kaczyńskiemu i PiSowi .
Osobiście nie mogę skłonić się do żadnej teorii (zamach/nie zamach) , no ew. do teorii chaosu , który to chaos spowodował rząd podchodząc do śledztwa tak żałośnie i strasznie niepatriotycznie .
Mnie tylko smuci ogromnie , że na wiele pytań dot. katastrofy nie ma odpowiedzi . A wcale nie musiało tak być .
A co do podziału , to jak uzasadnisz swój pogląd , że to PiSowcy są jego autorami ? Pytam z czystej ciekawości .
Nie rozumiem do końca co masz na myśli pisząc ''pierdu-pierdu'' na moją wypowiedż o Komorowskim  🤔wirek:
Czyli jak ośmieszano L. Kaczyńskiego , to było ok. Twoim zdaniem ??
Bo jak sobie to przypominam  , to nasuwa mi się myśl , że była to największa kompromitacja większości mediów po 90 roku . A lekceważenie i naśmiewanie się z prezydenta przez członków rządu ośmieszało Polskę na arenie międzynarodowej . I wcale się nie dziwię , że wielu ludzi ciągnie do mediów , powiedzmy , alternatywnych  . I to nie tylko tych z gatunku - użyję tego dziwacznego sformułowania - moherowych beretów .
bobek , też na to zwróciłam uwagę . Faktycznie strach się bać  😉 , choć ciekawość jest ogromna .
Powiem tylko tak , byle nie ktoś z lewej .....  Choć z umiejętnością wyboru Polacy mają coraz większe problemy  IMO  🙁
dempsey   fiat voluntas Tua
01 lipca 2012 16:31
[url=https://wwws.whitehouse.gov/petitions/#!/petition/support-polish-nation-appeal-international-investigation-smolensk-2010-air-crash/tDSMBfXr]Petycja[/url] do Białego Domu w sprawie międzynarodowego śledztwa.
Do wymaganych  25 tysięcy brakuje 3939, ważna do 5 lipca.
Trzeba stworzyć konto podając imię, nazwisko, adres mailowy i kod pocztowy.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 lipca 2012 18:47
A co Biały Dom ma do katastrofy smoleńskiej?
Chyba chodzi o wsparcie dyplomatyczne?
Do wymaganych  25 tysięcy brakuje 3939, ważna do 5 lipca.


już tylko 1500, nieźle idą
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
27 września 2012 13:38
tak sobie pacze i myślę, i teraz wiem ze głupia chyba byłam.... albo nie ogarnialam skali skurw...
ale dzialania naszego rzadu dowodza ze ta katastrofa była im bardzo potrzebna



a tu polecam przeczytac : http://smolenskzespol.sejm.gov.pl/28.pdf

moze ktos juz wstawial wczesniej? nie wiem, jesli tak było to ja tylko przypominam

ech pozajmowali nas jakimis pierdołami, zawracali głowy, mydlili oczy
banda morderców  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się