prośba o wypełnienie ankiety-rola imprez jezdzieckich w promocji sportu w Polsce

Moja znajoma prosi o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety potrzebnej jej do pracy magisterskiej.

Rola imprez jeździeckich w promocji ośrodków sportu jeździeckiego w Polsce.

http://moje-ankiety.pl/respond-24314.html


:kwiatek:

będę bardzo wdzięczna za poświęcenie chwili na jej wypełnienie!
Sialalala  💃 Się robi! Uwielbiam ankiety  😁
Dworcika dzięki! im więcej tym lepiej bo mam za to, że roześlę tą ankietę zarobić coś pysznego  😁  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 kwietnia 2012 21:46
Może to dziwne ale ja też lubię ankiety 🤔wirek: Już wypełniam 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 kwietnia 2012 21:58
szkoda że są tam pytania o zawody które JA organizowałam i nie mam jak odpowiedzieć bo nie organizowałam. No i jak napiszę że nie angażowałam sponsorów to jak mam odpowiedzieć na pytanie "Co zwykle było główną korzyścią dla sponsora?" 👀
ściemniaj  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 kwietnia 2012 22:01
Tak tez zrobiłam w tym wypadku 😁
szkoda że są tam pytania o zawody które JA organizowałam i nie mam jak odpowiedzieć bo nie organizowałam. No i jak napiszę że nie angażowałam sponsorów to jak mam odpowiedzieć na pytanie "Co zwykle było główną korzyścią dla sponsora?" 👀


Ja napisałam dokładnie to, co powiedziałaś w tej rameczce obok 😉
a ja nie lubie uzupelniac ankiet bo zawsze mi coś nie pasuje..  w tej tez brakuje ladu i skladu.. raz o imprezach raz o zawodach... a impreza to tez zawody, ale zawody to nie zamiennik slowa impreza - impreza to szersze pojecie..., raz ogolnie do koniarzy a raz jakby tylko do organizatorow... pytanie jaka pelnisz funkcje w osrodku (a nei jest skierowana do pracownikow/wlascieli, a odp "klient" brak...) a potem ile os. zatrudniasz.... no jak pracownik ma zatrudniac? chyba powino byc "ilu pracuje w "twoim" osrodku..."
i co to za ankieta gdzie jest "obowiazkowa jest odp. X" no kurcze...

ale uzupelniilam... kilka poprawek i bylaby naprawde jedna z lepszych jakie widzialam 🙂
dzięki!  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
26 kwietnia 2012 01:27
Się robi 🙂
poszło! ankieta faktycznie rozstrzelona i brakuje odpowiedzi typu "nie organizuję imprez jeździeckich" ,  ale dało radę.
A ja nie rozumiem tego:
Jak ocenia Pan/Pani funkcjonowanie ówczesnego rynku przemysłu konnego?
Czyli z dawnych lat?


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się