Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 maja 2012 15:49
to trza było tak od razu że z siodłem to stare. to w takim razie powinno nowi zdjęcie też z siodłem byc i watkiej samej pozie. 😉
cieciorka   kocioł bałkański
01 maja 2012 15:52
przecież napisane jest, które zdjęcie jest które...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 maja 2012 15:56
no niby jest...ale jest upał. 😡
No ale faktycznie można pomyśleć że to pierwsze stare bo 'od lewej do prawej' 😉
Ale patrząc po zmianie i że mieliśmy kwiecień jeszcze wczoraj to myśle że lewe jest nowe. I bardzo fajne 🙂
Anka, świetnie wypełnione plecy, okrągły zad, wypełniona szyja, rewelka!
Hejka mam prośbę oceńcie czy coś się zmieniło bo ja już nie wiem  🤔 Gwiazda byłą kupiona ze służewca we wrześniu  😍
jak możecie klikniecie w zdjęcie Oki  🙇

edytuj posty
My star daj lepsze foty, bo jak dla mnie to na starszych zdjęciach wygląda lepiej niż na młodszych, ale to pewnie kwestia zdjęć 😀
czy tych nowszych przypadkiem nie rozciągnęłaś?
lekko  tak ale jak  tu nie widać wejdzie na fotobloga http://www.photoblog.pl/heya14/122006682/tak-bylo-a-tak-jest.html o tu dzięki
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
03 maja 2012 21:17
Katija doczytałam w poście Anki, które zdjęcie jest nowe, więc różnicę nie ciężko było zaważyć. 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 maja 2012 22:25
Myślę, źe dorosłyśmy z Rudą do tego wątku

Sierpień 2011:

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg151/scaled.php?server=151&filename=legendadawno.jpg&res=landing[/img]

3. maja 2012:


Torszkę mi się nabudowała kobyła chyba 💃

chyba pobilas rekord wielkosci

wstawiam mniejsza fotke  😡
Nigna   Warto mieć marzenia...
03 maja 2012 22:33
arivle: wygląda dużo lepiej,szczególnie szyja ; ) Spróbuj dać oba zdjęcia jako obrazki będzie łatwiej
sie moze nabudowala ale zwalona na przodzie jest dalej  😀
lostak   raagaguję tylko na Domi
04 maja 2012 06:07
sie moze nabudowala ale zwalona na przodzie jest dalej  😀

zaraz, zaraz....  przepraszam 🚫  czy ja dobrze widzę?  ner?????  to TY????? 😲 😍 😍 😍
No to pojawiam się ponownie, mam nadzieję, że tym razem lepiej dobrałam zdjęcia🙂 Efekt kilku miesięcy naszej pracy.

26 luty 2012 - 4 maja 2012


8 stycznia 2012 - 28 kwietnia 2012


W razie co, czekam na odsyłkę do koniokrytyki 😡
Hej, moge prosic o ocene? Wg mnie jest troche lepiej ale jeszcze duzo pracy przed nami (grzbiet i zad)



lostak   raagaguję tylko na Domi
05 maja 2012 20:52
TRENING!!!! TRENING!!!! TRENING!!!!

a gdzie we dwóch ostatnich wpisach jest trening 🤬?

edit:
to już w kąciku rekreanta wstawiane są konie, które maja coś wspólnego z treningiem....
Czy możecie coś powiedzieć na nasz temat? Myślę, że zmiana jest duża. Ze spiętego, usztywnionego, zrobił się luźny i chętny do przodu koń 😉
huzarova, na moje laickie oko, to naprawdę lepiej, luźniej chodzi. Szczególnie szyjka się zmieniła na lepsze, podoba mi się to ustawienie. Ogólnie miły obrazek tworzycie  👀
AAAAAAAA!!!!! husarova jak ja uwielbiam takie wysokie, kare chudzielce, super konisko!
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
05 maja 2012 22:57
Czy tylko mnie wydaje się, że koń Papi w ogóle się nie zmienił, ewentualnie zmienił się na gorsze? Oprócz nowego czapraka, siodła i stroju jeźdźca nie widzę wpływu żadnego treningu.
Pomojajac kwestie rzedu to wg mnie jest jak juz pisalam TROCHE lepiej 🙂 ale moze jestem w bledzie. dlatego chcialabym sie dowiedziec czemu uwazasz ze jest gorzej.

Wrzuce jeszcze dwa zdjecia w tym samym ruchu i prosilabym o uzasadnienie czemu jest gorzej wg Ciebie 🙂



ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
06 maja 2012 00:07
papi na moje oko koń lepiej nosi głowę, ale mam niestety okropne wrażenie, że jest chudszy?  👀 poza tym nie widzę żadnych zmian na lepsze ..

popracujcie m.in. nad pracą zadu bo jest źle..  🤔

ogólnie jeszcze nie ten wątek 😉 ale trochę pracy i napewno tu wrócicie 🙂
chcialabym sie dowiedziec czemu uwazasz ze jest gorzej.

Papi, bo kon jest koszmarnie chudy, bez miesni, zwalony na przodzie i z zadem w chmurach?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
06 maja 2012 00:17
Poszło pw ode mnie. Pisałyśmy z Katiją w tym samym momencie.
Nie jest chudszy ale jest wciaz b chudy, dzieki za opinie 🙂
Czas na nas 🙂 Na pierwszym zdjęciu jako czterolatek, na pewno na zmianę miało duży wpływ dorastanie, ale trening też 😉
Kwiecień 2011:


Maj 2012:

Nie jest chudszy ale jest wciaz b chudy, dzieki za opinie 🙂


przepraszam, ale jeśli koń od 2008 roku nie przytył, a wrecz spadł z wagi to chyba kiepski ma wpływ ten trening...
ekuss   Töltem przez życie
07 maja 2012 11:41
Nie wiem czy u nas jest jakaś zmiana (teraz jeszcze ma zimową sierść),ale wrzucam:

Pierwsze to koniec sierpnia 2011,a drugie z wczoraj:

Nigna   Warto mieć marzenia...
07 maja 2012 11:44
Papi: błagam przez 4 lata koń nie może przytyć ; o ? Daj mu porządnie jeść dziewczyno. Moja też wyglądała jak szczypiorek-szczególnie po zimie i wystarczyło jej kupić odpowiednie suplementy.
ekuss : jej pierwszy raz widze tak rozbudowaną szyjke u kucora : D
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się