Konie czystej krwi arabskiej

shagyaaa - wstyd się przyznać, ale tak z EA. Powiedzmy, że uratowana z EA. A Ty znasz to miejsce?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 sierpnia 2012 21:58
derby ja mam full ale z dorobionymi dziurkami na maxa 😎

A my jeździmy, jeździmy haha i nic nowego  😉 oprócz tego, że chyba zaczynamy się dogadywać jeździecko. Być może pojedziemy we wrześniu jakąś L-kę w ujeżdżeniu  😉

wstawiam kilka zdjęć zrobionych przez Mąkę

i takie z ucieszem z ustępowania  😉
Do tej pory nie byłam przekonana co do arabskich ryjków w nachrapnikach meksykańskich, ale od dzisiaj zmieniam zdanie.  😍
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 sierpnia 2012 22:31
ashtray  :kwiatek: mówisz, że do pyska mu ? Ja cały czas się zastanawiam czy nie powrócić do starej wersji - nachrapnik zaciskowy + naczółek z brylancikami  😉
Do tej pory nie byłam przekonana co do arabskich ryjków w nachrapnikach meksykańskich, ale od dzisiaj zmieniam zdanie.  😍


Mówisz? 😉 Ja już od paru miesięcy rozważam ubranie mojej w meksykana, tylko na razie żal mi kasy na taką zachciankę, może się kiedyś zdecyduję...
zduśka ,tak mu prześlicznie jest,nie zmieniaj. 😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 sierpnia 2012 08:13
skoro tak mówicie to nie zmieniam !  :kwiatek:

w takim razie jeszcze jeden pogryziony Rudzik  🙂


czy u Was tez leje ? bo u mnie prawie całą noc i teraz znowu ....
Lało od 2 w nocy do 6:30. S Trawa podlana i kurzyć się nie będzie. Teraz bardzo miło. Ja kto po deszczu...
derby - my pony.
Pada cały czas.

To już dzisiaj, dzisiaj.  😅
shagyaaa - wstyd się przyznać, ale tak z EA. Powiedzmy, że uratowana z EA. A Ty znasz to miejsce?


Powiedzmy, że znam z opowiadań i mało pozytywnych rzeczy słyszałam. Poza tym wygląd koni (niektóre strasznie chude, kopyta też nie zawsze ok) mówi za siebie. Wydaje mi się, że tu na forum była kiedyś dyskusja o tej stajni i zdaje się o Eryni- klaczy, co wyglądała fatalnie.
Ale Twoja kobyłka wygląda kwitnąco. Teraz się prezentuje o niebo lepiej niż chociażby na zdjęciachz ogłoszeń.
Skąd jesteś, jeśli można wiedzieć?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 sierpnia 2012 10:05
Pada,pada,pada...Ciekawe czy dzisiaj przestanie...

Ha, a ja nauczyłam się wreszcie wskakiwać na konia  😁
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 sierpnia 2012 10:06
[quote author=Być. link=topic=752.msg1504590#msg1504590 date=1345966958]
Pada cały czas.

To już dzisiaj, dzisiaj.  😅
[/quote]

trzymam mocno kciuki za szybki transport ! i koniecznie daj wieczorkiem znać jak kobyłka !

Wojenka a od tyłu potrafisz  😁 ? btw. czy młody dzisaj biegnie ??? 
tu pada, a wczoraj było tak w terenie
wojenko  😅
Być trzymamy kciuki za powodzenie misji
O 15 30 wyjazd po nią. Zrobię zdjęcia jeszcze jej córki, skoro będę na miejscu. A później dam znać. Mam nadzieję, że wejdzie bez problemów.
ganasz, u nas większość ściernisk już poorana 🙁 ale ostatnie dwa tygodnie to najfajniejszy okres terenowy
ogurek dlatego korzystamy ma maxa, bo jeszcze nie zaorali 😉 arabka się z nami ściga w galopie, a ponieważ na Waderze nie mamy szans żeby ją dogonić, to czeka aż się dokulamy  😲 i to foto o tym.
Już jest. Na razie spokój na dziczy, tylko opatrzona i wypuszczona w stado. Młoda przyjęła ją ze stoickim spokojem, już się miziały nawet. Kucyk, nieco przejął się nowo przybyłą i chciał ją kryć, otóż dalej kryje, ale wzrost ma taki, a nie inny, więc kryje powietrze. Na szczęście coraz bliżej zabieg i spokój.


Przy okazji znalazłam wreszcie Eufone.  😉

Eufona (PL)  gniada klacz, ur. 2002
hodowca: Flora Sp. z o.o., PL
ród męski: Ibrahim or.ar. 1899, hod. Obdurahm Abdullah, imp. 1907 Antoniny (PL)
linia żeńska: Sahara or.ar. ~1840, hod. Arabia, imp. 1845 Jarczowce (PL)
Pikan (PL) Floret (PL) Eukaliptus (PL) Bandos (PL)
Eunice (PL)
Furda (PL) Andrut (PL)
Furia (PL)
Pinerola (PL) Pepton (PL) Bandos (PL)
Pemba (PL)
Pinia (PL) Probat (SE)
Pilarka (PL)

Ekspertka (PL) Turban (PL) Palas (SU) Aswan (EG)
Panel (SU)
Tania (PL) Bandos (PL)
Trema (PL)
Ekspertyza (PL) Wermut (PL) Probat (SE)
Warmia (PL)
Eksplozja (PL) Banat (PL)
Euforia (PL)
Wista fajnie pobiegła, była druga  🏇
shagyaaa - powstrzymam emocje, żeby nie powiedzieć za dużo na forum i ograniczę się do przyznania Ci racji. EA to bardzo zła stajnia i wszystko, co można o niej przeczytać w sieci i usłyszeć w środowisku jest PRAWDĄ, niestety.

A jakie znasz femkowe fotki z ogłoszeń??? Ja nie widziałam żadnych...
Prezydent:



Zupełnie inny koń 🙂
Powtórzę prośbę jeszcze tu
potrzebowałbym kilka fajnych zdjęć konia stojącego w okolicach Wołomina, więcej info na PW
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
28 sierpnia 2012 08:51
Mój siwek trochę "zmężniał" od jedzenia i nicnierobienia, ale to się zmieni, bo zaczyna regularną pracę
W końcu wiek 4,5 roku do czegoś zobowiązuje .

Tak wyglądał jak do mnie przyjechał
kwiecień 2012


a tak pod koniec lipca 2012
elwarka- jak fajnie to czytac

czyli nie tylko moj ma ponad 4,5 roku i nic nie robi ufff


fajny siwek🙂
elwarka super wygląda!  😍
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
28 sierpnia 2012 20:29
elwarka ładny siwek !
Być. a jak tam panienka ???  😀

u Nas wczoraj był trener i nawet konia pochwalił - ale o mnie nic nie wspomniał  😁

Rudzik z wczoraj

i galopik


czy już mówiłam, że mam wspaniałego konia ??  😜
elwarka zakochałam się  😍 piękne umaszczenie 🙂

no mój arabusek ciężko trenuje 🙂 i widać efekty  😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
28 sierpnia 2012 20:43
koniara  niesamowity jest chłopak  😍  gratuluje-dobra robota    😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
28 sierpnia 2012 20:55
koniara10001 wow !! super robota ! ale konisko skacze  😍
wow, ale daje!!! my się kulamy po płaskim raczej 😉
Eufona ma się dobrze. Dziś dla równowagi przy kamieniu, ugryzła siwą w dupę.  😉
Podcięłam jej grzywę, bo skleiła się na końcach i byłoby torturą, gdybym upierała się, aby to rozszczepiać.
Natomiast zauważyłam ciekawą rzecz. Kuzynka chciała ją wyczyścić, a koń stał, bo stał. Następnie jak chciała opatrzyć
powierzchowne zadrapanie, klacz zaczęła chodzić, prychać, ogólnie nie dała jej. Skończyłam z Młodą sesje, więc podeszłam, a
Eufona uszy na mnie, pychol w ręce i "rób ze mną, co chcesz". Stała i się nie ruszała. A to był 2 dzień jej pobytu u mnie.
Intensywnie pracuje nad zaufaniem. Ogólnie musimy wiele odrobić i nadrobić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się