Bryczesy

Passion, na żadnym z 3 komputerów, na każdym są 3 przeglądarki, w każdej wyskakuje błąd 🤔
Mi działa, ładuje się po angielsku sklep ale jak kliknę na flagę polską to przechodzi na j. polski i polskie ceny.
Nie tylko Isabelle nie działa strona, mi też nie działa.  🤔

Isabelle Może masz bardzo chude łydki jak Ja?  😉
Dramka,  nie nie! ja mam wszystko bardzo grube, tylko łydki mam...troche mniej grube w stosunku do reszty bardzo grubej 😉 więc jak dobrze leży w pasie, tyłku i udach, to na tej ciutek mniej grubej części wiszą😉 dlatego chciałabym możliwie jak najbardziej elastyczne portki 🙁
Mi już działa  😅

Isabelle Działasz cuda 😉

To może bryczesy z wstawką flex  ❓
Koniecznie potrzebuję pomocy, wyszukiwarka nie znalazła nic akurat o tym modelu.

Czy ktoś się orientuje jak wypadają rozmiary w Cavallo Champion ?
Mam ESy Laura 38 i są idealne, czy 38 Cavallo są podobnej wielkości?
Koniecznie potrzebuję białych. Ostatnio się nacięłam na ES, miały być 38 a okazały się 40  😵  oczywiście używane, no ale trochę przesada bo 38 to z żadnej strony nie jest  🙁
Cavallo Champiom są dosyć wąskie w pasie i w biodrach.
w panie to mi pasuje, bo mam bardzo wąską talię i większość bryczesów odstaje ode mnie (również Laura, ale i tak je kocham. Dlatego wolę te z wysokim stanem, no ale cóż poradzić).
Normalnie noszę taki normalny rozmiar 38 (w sumie idealny byłby 37 😀) . Esy Laura mam 38 i są super. No i potrzebuję teraz jakiegoś porównania, czy zmieszczę się w te cavallo  😡
Jak jesteś wąska w talii - tak  😀
Witam, kupiłam ostatnio bryczesy na pchlim targu, niestety mają poobcinane metki. Czy ktos z Was mogłby zidentyfikowac jaka to marka bryczesów po logo? bylabym zobowiązana 🙂 bardzo mi podpasowała ta firma i myślę o zakupie jeszcze jakiś bryczesów gdybym odnalazła producenta.
Ja się zakochałam w jeansowych Cavallo Clio!!! No po prostu są obłędne. Dzięki Dramka że mnie namówiłaś 😉
mat_f Podobne dostaniesz w decathlon 😉

xxagaxx wcale nie musiałam namawiać 😉

Ja swoje białe shiva oddałam do krawcowej, 3 dni w jednych białych nie dałabym chyba rady  😁
a ja kupiłam ostatnio brycze CRW , ocieplane POLAREM  🤣 czy to możliwe ,ze ktoś ten polar doszywał ?
Cavallo Champiom są dosyć wąskie w pasie i w biodrach.


Zgadza się Lugany pikeur mam 38 a cavallo champion mam 40🙁
ej, no. nie straszcie mnie! muszę się zmieścić w nie, bo w niedzielę są zawody i już nie zdążę 3 raz wymienić bryczesów!!!  :O
W tali jestem wąska, ale nie wiem jak będzie z resztą ciała :O  chociaż mam nadzieję, że taka gruba to nie jestem...
Z racji, że ostatnio zakochana jestem w czerwonych bryczesach, dziś nabyłam (Amarotsa  :kwiatek🙂 takie Euro-stary 🙂

wow  😲 są takie..czerwone  😜
Pierwszy raz takie czerwone spotkałam szczerze mówiąc, ale od razu pomyślałam "muszę je mieć"
famka   hrabia Monte Kopytko
20 września 2012 09:16
Pierwszy raz takie czerwone spotkałam szczerze mówiąc, ale od razu pomyślałam "muszę je mieć"


kolor faktycznie daje po oczach 😀 ale chętnie bym zobaczyła jak na Tobie wyglądają i ciekawa jestem di jakiej koszulki  😉
Oj, to dopiero na wiosnę, bo akurat jestem niedysponowana  😉
Mam fajne czarne polo z czerwoną 3, więc będzie pasować 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 września 2012 10:10
Cierp1enie, na żywo,to są bardziej oczodajne niz te moje pikeury?
Ktoś - Licytowałam Cierp1enie wczoraj te bryczesy na ebay, muszę poczekać aż paczka dojdzie to wtedy zrobię im zdjęcie i spróbuję złapać prawdziwy kolor. Sama jestem ciekawa jak one faktycznie wyglądają, bo z miłą chęcią bym upolowała sobie takie czerwone. Moje MH się rozleciały w krótkim czasie, a jednak troszkę tęskno mi za tym kolorem.
Ktoś - w opisie aukcji było napisane "oczodajna czerwień" także chyba są takie jak na foto 🙂
piękne, ale moja koleżanka ma inne czerwone z pełnym lejem i też jest bardzo zadowolona


Do mnie za to przyszły Pikeury i jestem zakochana <3
Co do czerwonych bryczesów to ja ostatnio kupiłam te:
http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/60/20/46/2560204646
Są niestety młodzieżowe i mogłyby się lepiej układać ale za 150zł nie żałuje.
Kratka jest delikatniejsza i super wyglądają  🤣

Zorilla - bardzo mi się podobają, taką przygaszoną czerwień też bym chciała.

Czekoladowiec - bo Pikeur są najlepsze, uwielbiam je. Te euro-stary to będzie moje pierwsze zetknięcie z bryczesami tej firmy.
Kupiłam w Awil teraz na przecenie 🙂

A ESy kupiłam też w Awil ale zimą, i kurdę calkiem na kolanach sie popruł ten szew przy lejach (ten na leju, nie łączący materiał z lejem tylko drugi) a na dodatek na środku tyłka poszła jakaś nitka łącząca dwie połówki lejów i  będzie dziursko :/ Sa super wygodne i mega się jeździ ale chyba musze je zareklamować bo z dziurą na tyłku to średnio....
Zorilla - no pewnie, że zareklamuj. W końcu kupując za taką sumę bryczesy nie powinny się tak szybko rozpadać.

Tak samo jak Amarotsa miała te z MH i się rozpadły, jak dla mnie porażka.
Suma nie suma, były akurat tańsze niż FP ale no jednak wymagam czegoś od marki a jak nie od marki to w ogóle od produktu że pół roku bezie działał :P
Dziewczyny podziwiam was za odwagę  🙇

Zrobiłam fotkę mojej "ciepłej" kratki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się