NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
30 listopada 2012 17:20
A w międzyczasie jeszcze pisze, że nie wie, który nachrapnik wysłała. szanti2003, kłamać to też trzeba umieć...
ale derka ma na zdjęciach w ogłoszeniu jedno zapięcie i ma zapinkę pod ogon... nie zdziwiłoby mnie jeśli uszkodzenia  się "dokonały" dzisiaj. ogłowie mialo być w stanie bardzo dobrym, super skórka, a tu sie okazuje zdezelowana mielonka, pourywane sprzączki i nachrapnik przezuty..

i jak tu się wymieniać skoro na każdym kroku młodzież szkolna chce przehandlowac zniszczony sprzet jako idealny? mnie się cały czas przypomina "idealny, mięciutki i wyczyszczony " wytok kieffera...
Ja z dziećmi i ludźmi którzy w nicku mają 500 cyfr nie robię na volcie interesów i to mnie chyba chroni. Na moje oko to 3/4 problemów to z jakimiś małolatami typu wacusiowata...
Dokladnie. trzeba patrzec z kim sie robi interesy.
Oczywiście, bo wy wszyscy wiecie najlepiej🙂 Zajmijcie się ludzie własnymi sprawami skoro nie wiecie dokładnie jak to było albo niezbyt rozumujecie co się do Was pisze.  Kiedy dostałam derkę, po otworzeniu nie było przy derce połowy karabińczyka i zapięcie było jedno, nie dwa tak jak na zdjęciu.. Mogę wstawic zdjęcia, jeżeli ktoś nie dowierza. I jeszcze raz powtórzę, ogłowie wcale nie miało takie być! Mówiłam dziewczynie że nie mam zdjęć, jakby poprosiła to zrobiłabym zdjęcia i wysłała, ona wysłała mi jakieś zdjęcia sprzed 1,5 roku, bo mówiła że tyle ta derka leżała w szafie i inna jest na zdjęciach które dostałam i inna na żywo.. Podczas wysyłki była jedna zerwana sprzączka a z zapięciem nachrapnika było wszystko w porządku, może było na prawdę lekko obtarte ale lekko a nie do takiego stopnia jak na zdjęciu ssstokroteczkaa i wygląda to na jakieś wyżarte. Z naczółkiem było wszystko ok, dorzuciłam gratis jeszcze jeden, ogólnie skóra wszystko było okej.
Ogłowia niestety nie da się tak zniszczyć (zwłaszcza "zmechacić" mielonkę) w jeden czy dwa dni.
I zamiast pisać i się wykłócać wstaw zdjęcie derki.
Oczywiście że się da, wystarczy że jakiś koń by to pogryzł czy cokolwiek. To ogłowie jest już u niej chyba z 2 tygodnie.
Jutro dokładne zrobię i wyślę.
szanti2003, yyy... czyli było tak:
- Ty dostałaś derkę zanim wysłałaś oglowie
- zobaczyłaś, że derka nie zgadza się z opisem, więc w ramach odwetu wymieniłaś nachrapnik w ogłowiu
- ogłowie, które wysłałaś, było całe OK, tylko otarte
- byłaś na tyle zadowolona z derki, że wysłałaś jeszcze drugi naczółek gratis

???
1. Tak, a dzień albo dwa później doszła do ssstokroteczkaa moja paczka. Wysłałam paczkę z około dziennym opóźnieniem ponieważ późno kończyłam lekcję i nie zdąrzyłam wysłać paczki.
2. Nie, moi dziadkowie zadzwonili do mnie że paczka przyszła z czymś różowym i kiedy ja wysłałam paczkę to jakieś pół godziny później zobaczyłam tą derkę i była już bez połowy karabińczyka, kolor niezgodny ze zdjęciem i jedna klamra, w dodatku wygląda na dość słabą więc sądzę że na moim koniu za długo nie potrzyma.. Mam pare ogłowi i nachrapników ale wysłałam ogłowie to które miało zostać wysłane ale jestem pewna że było w dobrym stanie, nie tak jak opisała to ssstokroteczkaa .
3. Tak , ogłowie które wysłałam było czyste, w dobrym stanie, miało tylko jedną szlufkę urwaną ale była jeszcze jedna więc nie przeszkadzało to w niczym a zapięcie nachrapnika było odrobinę podrapane, na pewno nie tak jak na zdjęciu.
4. Nie, napisałam wyżej że ja wysłałam paczkę jak paczka już była u moich dziadków w domu, ale jeszcze jej nie widziałam i dopiero potem zobaczyłam jakie ma mankamenty.
Oczywiście, bo wy wszyscy wiecie najlepiej🙂 Zajmijcie się ludzie własnymi sprawami skoro nie wiecie dokładnie jak to było albo niezbyt rozumujecie co się do Was pisze.  Kiedy dostałam derkę, po otworzeniu nie było przy derce połowy karabińczyka i zapięcie było jedno, nie dwa tak jak na zdjęciu.. Mogę wstawic zdjęcia, jeżeli ktoś nie dowierza. I jeszcze raz powtórzę, ogłowie wcale nie miało takie być! Mówiłam dziewczynie że nie mam zdjęć, jakby poprosiła to zrobiłabym zdjęcia i wysłała, ona wysłała mi jakieś zdjęcia sprzed 1,5 roku, bo mówiła że tyle ta derka leżała w szafie i inna jest na zdjęciach które dostałam i inna na żywo.. Podczas wysyłki była jedna zerwana sprzączka a z zapięciem nachrapnika było wszystko w porządku, może było na prawdę lekko obtarte ale lekko a nie do takiego stopnia jak na zdjęciu ssstokroteczkaa i wygląda to na jakieś wyżarte. Z naczółkiem było wszystko ok, dorzuciłam gratis jeszcze jeden, ogólnie skóra wszystko było okej.

Pozwolę sobie jedynie odnieść się do derki, gdyż mam wiadomość od tej użytkowniczki w dzien w który ją dostała, nie wynika, aby cokolwiek derce dolegało : "No z jednej strony tak, ale wyjaśniłam to z nią, paczka po prostu zaginęła ale wysłałam jej potwierdzenie więc nie wiem czemu mnie osądziła, ja miałam się jak wybronic wink Wysłałam ;D Doszła, jest super duży uśmiech Daj mail to wyślę Ci zdjęcie potwierdzenia, mogę też wysłac Ci nr wysyłki ale nie bardzo wiem który to xd"
I powtórzę po raz ostatni, że ogłowia jeszcze nie używałam, nawet nie wypastowałam, leży tak jak je wysłałaś. I tyle z mojej strony, zawsze możesz tą derkę odesłać do mnie, ja chętnie odeślę Twoje ogłowie w bardzo dobrym stanie.
ale na zdjęciu w ogłoszeniu, które dotyczy derki, derka ma JEDNĄ klamrę, więc nie rozumiem oburzenia, dlaczego właśnie ma jedną 😉

dwa, przecież na poprzedniej stronie jest Twoja wiadomość, w której przyznajesz się do pomyłki nachrapników.

trzy, poważnie? ale tak poważnie? zerwana nawet jedna szlufka to jest stan bardzo dobry, a ta szlufka to szczegół, o którym można nie wspomnieć? a dobra mieciutka skórka to paskudna postrzępiona mielonka?

i najbardziej zawsze zadziwia, skoro towar wysłany był taki perfekt to dlaczego sie odmienić nie chcą tacy ludzie nigdy? ano bubel raz wciśnięty, kaska/wymiana już jest, szkoda się z nią rozstać i zostać z bublem, bo jakby to był taki super towarek, to by się człowiek bez problemu od razu odmienił.
Przepraszam z góry, że tak cytuję, ale posiadam jeszcze wiadomość, gdy zwróciłam tej użytkowniczce uwagę, że cene derki znacznie zawyzyła, z jej wypowiedzi nie wynika, żeby z tą derką cokolwiek było nie tak :"Już mam na nią pełno klientów. Na internecie stoi 130 zł około zresztą cena podana już z wliczoną przesyłką." Więcej Wam już nie będę cytować, przykro mi jedynie, że wszyscy musicie to czytać.
Niee, ja dostałam te zdjęcia więc wiem jakie były i ile było klamer, były dwie a jest jedna.
Chciałam być wobec niej fair i wymieni jej nachrapnik na jakiś inny ale ona wobec mnie nie jest ani trochę fair więc nie widzę jakichkolwiek powodów na to by owy jej wysłać. Ssstokroteczka również bardzo skoloryzowała to wszystko, ale wina spadła na mnie, chociaż w zasadzie wina leży po obu stronach jak dla mnie. Zawsze ze wszystkim można się dogadać, ale trzeba chcieć przede wszystkim. Może zamiast pisać w taki sposób jak piszesz to zakończ tą chorą sytuację tu w nieuczciwych to lepiej napisz do mnie i chciej to wyjaśnić ze mną, wymieńmy się poglądami na PRIV a nie tu, na portalu gdzie i tak nie można się dogadać bo każdy pisze co innego, pozatym to portal żeby napisać kto jest nieuczciwy i opisać w jednej wiadomości 'dlaczego' a nie żeby tu zaśmiecać i ciągnąc w koło to samo przez 2 strony. Zacznij to wyjaśniać na PRIV, ja od niczego nie odbiegam, wręcz przeciwnie- jestem za wyjaśnieniem tej sprawy ale w taki sposób, bardzo ciężko tego dokonać.
.
szanti2003, EDYTUJ POSTY !!!

Odmieńcie się i dajcie już spokój..
Shilton dlaczego edytować?
Ja stanowczo zakończyłam już całe to nieporozumienie.
Przynajmniej wiem , że aby nie było nieporozumień, przed wystawieniem jakiejkolwiek rzeczy na sprzedaż, dokładnie zrobię zdjęcie z każdej strony i w każdym miejscu i wtedy nikt nie będzie miał się do czego przyczepić, bo stan sprzętu oddany będzie na zdjęciach... Innym również to proponuje, aby uniknąć tego typu sytuacji.
Gillian   four letter word
30 listopada 2012 20:13
szanti2003, ponieważ regulamin nie pozwala na pisanie posta pod postem.
Niemam pojęcia jak usunąć jeden z postów...
Gillian   four letter word
30 listopada 2012 20:35
w prawym górnym rogu swojej wiadomości masz dwie opcje - cytuj i zmień. Kliknij na zmień, żeby dopisać coś do poprzedniego posta 🙂
Ja stanowczo zakończyłam już całe to nieporozumienie.
Przynajmniej wiem , że aby nie było nieporozumień, przed wystawieniem jakiejkolwiek rzeczy na sprzedaż, dokładnie zrobię zdjęcie z każdej strony i w każdym miejscu i wtedy nikt nie będzie miał się do czego przyczepić, bo stan sprzętu oddany będzie na zdjęciach... Innym również to proponuje, aby uniknąć tego typu sytuacji.


No tak, Ty zakończyłaś, ale po za tym, że stokroteczka jest bardzo niezadowolona i dostała zdecydowanie zniszczony sprzęt, a Ty unikasz odpowiedzi na to czy byś nie mogła się znowu wymienić (konkretnie). Uważam, że powina szanti zostać wpisana na listę, a stokroteczka pilnować się i pamiętać, że bez zdjęć nie ma co kupować (ja sobie nie wyobrażam kupić coś na ślepo - tylko z czyjegoś opisu).
szanti2003, powinna zostac wpisana jako oszustka.
Nie wiesz jak było, to nie pisz. Do porozumienia doszło, dziękuję za uwagę.
Pursat   Абсолют чистой крови
01 grudnia 2012 11:02
Narobiłaś fermentu i myślisz, że przejdzie to bez echa? No way. Re-volta nie zapomina. 🤣
Nigna   Warto mieć marzenia...
01 grudnia 2012 14:17
Boże co tu się dzieje  😲 Dawno nie widziałam tak poplątanych "zeznań". Stanowczo szanti2003 powinna się znaleść na liście.
Wielki - dla użytkowniczki Kabanosia
Robił ktoś z Was może z nią jakieś interesy?Chciałabym wiedzieć czy jako jedyna zostałam oszukana.. ;/
Pieniądze przelane ponad miesiąc temu,a bryczesów jak nie było tak nie ma,zwrotu wcale.. (na początku kontakt był świetny,od dnia gdy pieniądze były na jej koncie-kontaktu zero...) ;//
😤 😤 😤
Dlatego ja jak nie znam użytkownika to proszę o wysyłkę za pobraniem.
Uważam zwłaszcza na nicki z milionem cyferek i typu, wacusiowata, kochamkoniki, konisie, lub jak ten poniżej kabanosia, do tego przeglądam posty użytkowników i od kiedy są na re-volcie, plus wiek (o ile jest podany w profilu).
[quote author=szanti2003 link=topic=5367.msg1600977#msg1600977 date=1354306234]
Ja stanowczo zakończyłam już całe to nieporozumienie.
Przynajmniej wiem , że aby nie było nieporozumień, przed wystawieniem jakiejkolwiek rzeczy na sprzedaż, dokładnie zrobię zdjęcie z każdej strony i w każdym miejscu i wtedy nikt nie będzie miał się do czego przyczepić, bo stan sprzętu oddany będzie na zdjęciach... Innym również to proponuje, aby uniknąć tego typu sytuacji.


No tak, Ty zakończyłaś, ale po za tym, że stokroteczka jest bardzo niezadowolona i dostała zdecydowanie zniszczony sprzęt, a Ty unikasz odpowiedzi na to czy byś nie mogła się znowu wymienić (konkretnie). Uważam, że powina szanti zostać wpisana na listę, a stokroteczka pilnować się i pamiętać, że bez zdjęć nie ma co kupować (ja sobie nie wyobrażam kupić coś na ślepo - tylko z czyjegoś opisu).
[/quote]

Z tego co wynika to Szanti raczej odmienić się nie chce, ponieważ tą derke zamierza uzywac, do czasu, az kupi sobie nową... Pomimo, że chce ustalić jakikolwiek termin, odmiany za ogłowie, to użytkowniczka potrzebuje znowu czasu... czyli opcja bezterminowa, która mi nie odpowiada i na którą nie zamierzam przystać.
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 grudnia 2012 20:59
martuuu, poszukaj laski na fcb, naszej klasie itp. U mnie zadzialal na malolate oszustke telefon do szkoly i powiadomienie jej, o ktorej pani wychowawczyni ma okienko 😉.
Nie wiesz jak było, to nie pisz. Do porozumienia doszło, dziękuję za uwagę.


ssstokroteczkaa, a szanti2003 twierdzi, że do porozumienia doszło, to jak jest naprawdę w końcu? ;]
Bo myślała, że się zgodze na odłożenie wszystkiego w czasie na czas nieokreślony , a w międzyczasie ona spokojnie będzie użytkować derkę: "Na chwilę obecną i tak nie jestem w stanie się odmienic bo moją derkę starą sprzedałam i po wysyłce tej zostałabym bez derki a derkę potrzebuję bardzo, dopuki nie kupię nowej to nie widzę możliwości odmiany." Ja tego nie uważam za rozwiązanie, poza tym jak jej mogę uwierzyć? Na słowo, chyba już za późno.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się