Końska rewia mody cz. VII (2013)

Moon   #kulistyzajebisty
08 lipca 2013 17:49
Moja cierpliwość jeśli chodzi o Krysiexy się skończyła - czekam od 18 kwietnia, i od tamtego czasu może ze dwie wiadomości dostałam? Ostatnio jak krysiex "ożyła" też żadnego info, tak więc niestety ale będę czekać na zwrot zaliczki. Ja rozumiem, że źle oceniła swoje moce przerobowe, są wakacje, była sesja, ale w tym momencie czaprak mi po prostu nie potrzebny.
wątek zamknięty
Mnie tylko ciekawi dlaczego krysiex nie trafiła jeszcze do wątku o NIEUCZCIWYCH. Tyle oszukanych (bo jak to inaczej nazwać?) osób, a nikt wprost nie napisze i nie ostrzeże innych... Szkoda, fajnie się zapowiadało, ale po tej akcji nie zamierzam nic u niej zamówić.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 lipca 2013 18:20
Bo wszyscy jeszcze mają nadzieję, że to był wypadek przy pracy.
wątek zamknięty
Oj szkoda, bo chciałam u niej zamówić czaprak, chyba jednak dobrze, że nie zrobiłam tego wcześniej... 🙁 z jednej strony wiem, ile takie pikowanie, które ona robi zajmuje czasu i energii i przedłużające się terminy przy tak wielu zamówieniach to nic strasznego - gorzej, że macie z nią tak słaby kontakt...
wątek zamknięty
No to raczej nie jest kwestia nieuczciwości, a jedynie zawalenia robotą z tego co pisała... W końcu wcześniej zamówienia docierały bezproblemowo. Sama rozumiem sytuację, bo też jestem studentem i też wiem, że to tyle czasu pochłania.
Ja czekam dokładnie 3 miesiące (od 8 kwietnia). Kontakt jest, jaki jest, ale ja nie ponaglam.
Ktoś ostatnio pisał, że upomniał się o zwrot pieniędzy i problemu z tym nie było, więc raczej nie można tu mówić o nieuczciwości. Podejrzewam, że jeśli ktoś by chciał odzyskać swoje wpłacone pieniądze, to je odzyska.
wątek zamknięty
Tak czy siak, nie ważne ile to trwa (chyba nikt i tak dłużej niż ja nie czeka), ale kontakt powinie być i tyle.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lipca 2013 19:25
U Krysiex zawsze się trochę czekało, ale zamówienia dochodziły i kontakt był. Teraz brak kontaktu najbardziej mnie martwi. Dziewczyny pisały, że ze zwrotem pieniędzy problemu nie było...
wątek zamknięty
Ja czekałam na czaprak od początku marca. W końcu moja cierpliwość się skończyła i jakieś 2 tyg. temu poprosiłam o zwrot pieniędzy. Odpowiedzi na maila nie dostałam żadnej, ale kasa wpłynęła po kilku dniach na moje konto. Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło, bo ma dziewczyna talent i czaprak od krysiex wciąż za mną chodzi...
wątek zamknięty
Długo wyczekany, zdobyczny ES  😍

wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
08 lipca 2013 21:21
Nirv też na niego ciułam  😍
Dzisiejszy Segan (jak zwykle antymodel) w szmatkach huzarovej :
brilliant ligtblue


ES ebony/coś tam/hazel


cotton mint


cotton green


bicolor navy/chilli



wątek zamknięty
czy mogę prosić o poradę. Jakie nauszniki pasują do czapraka ES mandarin? z góry dzięki
wątek zamknięty
wątek zamknięty
lalusiowa coffee 😉
wątek zamknięty
lizzy - oj tam zaraz antymodel, mój się odwraca tyłkiem do aparatu cały czas  😁 Mint fajniuchny

lalusiowa - jak dla mnie coffee, żółć na nim zginie, a za apircot nie przepadam osobiście
wątek zamknięty
Lizzy w bicolorze fajnie 😀
Lalusiowa coffee bedzie super! Wstaw potem zdjęcie 🙂

A mi się znowu zaczęło  😵 ostatnio jeszcze sobie obiecywałam: żadnych czapraków, no ale tak okazyjnie konwalia sprzedawała, że nie mogłam. I tak oto leży obok mnie cotton DL navy z navy/green  😵 niedługo wstawię zdjęcia 🙂

Edit: nie ta kolekcja
wątek zamknięty
Przypomni mi ktoś który rozmiar eskadronowych kantarów (V, W, WE) odpowiada FULLowi?
wątek zamknięty
W 🙂
wątek zamknięty
Full(W)
wątek zamknięty
Dzięki :kwiatek:
wątek zamknięty
To ja może jeszcze wrzucę moją skromną kolekcję czapraków 😉

Od lewego dołu w górę new cotton melange choco, brillanty: choco, petrol, mint, aqua, lavender, burgundy, white (maritim 2010), marzipan, nougat.

Edit.
Lalusiowa, również jestem za coffee  😉

wątek zamknięty
Jak nazywa się ten kolor kantara:



mint-white-teak czy teak-white-mint?
Zawsze mam problem żeby rozgryźć te kolorystyki kantarów eskadrona  🙄
wątek zamknięty
protoniasta, przepiękne kolory 🙂


Dino w atramencie z purpurową lamówką (Caball):
wątek zamknięty
olek teak-white-mint  😉
wątek zamknięty
protoniasta, super kolekcja, chętnie bym ci kilka zabrała 😉)
anai, jak dla mnie na plus! świetne połączenie kolorów no i na Dinusiu też się fajnie prezentuje 😀
wątek zamknięty
Melduję, że dostałam obiecane fotki od Krzysiex 🙂
Pady są obłędne! wszelka złość mi minęła.... oj, ja to łatwo mnie udobruchać hihih

Oto one 🙂
wątek zamknięty
I jeszcze jeden, nie wiem kogo ale też ciekawy...
wątek zamknięty
szałowe 🙂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
09 lipca 2013 18:32
protoniasta cudeńka  😉
Cobrinha kurcze, chyba się zawezmę i po 18nastce zamówię ze 3 bo są przecudne  😍
wątek zamknięty
Cobrinha, co to za materiał na tych twoich padach? Na zdjęciach wygląda bardzo elegancko 😍
wątek zamknięty
Nie pamiętam na czym stanęło... czy to bawega czy bawełna z lycrą lekko satynowana 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.