Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

od 9 września 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 września 2013 18:53
Dzięki :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 września 2013 19:49
te spfteshelle rowerowe co będą już nie takie fajne 🙁
szukałam dzisiaj tych kurtek na allegro, ale nic nie ma...

te bluzy mogą być niezłe (zielona ładna).
sei, z damskich jest jedna niebieska... ale 42/44. 🙁 no i ofc 2x drożej.
o kamizelka ekstra! i pewnie sie zalapie na rozmiar 😉
ktoś będzie dziś w lidlu?
potrzebuję tych spodni w roz L
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-0C59C818-109E39EF/lidl_pl/hs.xsl/index_44702.htm

u nas już nic nie było 🙁
Do tych co dzis byli. Czy ludzie rzucali sie na kalosze? Bo nie wiem czy jest sens jechac tam za godzine 😎
jett   success is the best revenge
02 września 2013 16:23
Byłam w lidlu jakieś 4h temu i kaloszy było baardzo dużo  😉
U mnie tak samo, cały kosz kaloszy  😉
jett, w ktorym? 🙂
jett   success is the best revenge
02 września 2013 17:07
jett, w ktorym? 🙂

na Perłowej  🙂
I tu mnie zaskoczyłaś nazwą ulicy 😁 to ten na Jana Pawła II?
czy nie jest czasem tak, że te bluzy za niecałe 40zł tylko wyglądają profesjonalnie, a 'w praniu' się okazę, że nie spełniają swojej funkcji, nie są oddychające itd?
Nie wiem jak bluzy, ale nakręciłyście mnie na te softshelle, pognałam jak głupia do Lidla, a to taki badziew, że szkoda mi było nawet tych kilku złotych. Za to kupiłam kalosze ocieplane. Nic specjalnego, ale na grzyby i stajenne błoto w sam raz.
Kupiłam 3 pary lidlowskich podkolanówek (wszystkie warianty kolorystyczne) -  jakości są w miarę ok, za to ta guma pod kolanem jakaś mega ciasna chociaż specjalnie rozbudowanych łydek to ja nie mam.... Byłam koło godz 17 i pełne kosze były, łącznie z kaloszami, jakieś softshele też widziałam 🙂
Ja wczoraj testowałam kurtkę w warunkach pogodowych brzydkich. Rano było tylko chłodno i wietrznie, było mi w niej przyjemnie (pod spodem koszulka z krótkim rękawem). Wieczorem, jak wracałam z pracy lało, ubiór ten sam, kurtka spisała się ekstra! Ciepło i sucho.
Ja też dziś byłam, kupiłam sobie skarpety, szukałam też softshelli (nie dałam rady kupić w innym sklepie, głupia ja, myślałam, że w małej miejscowości za Gdańskiem będzie mniej ludzi :icon_rolleyes🙂, ale już żadnego nie było  😕
jett   success is the best revenge
03 września 2013 18:42
I tu mnie zaskoczyłaś nazwą ulicy 😁 to ten na Jana Pawła II?

Pewnie już nie ważne ale tak, ten  😁
Kurcze mnie się udało z głupoty pojechałam i leżał ostatni. Mam wrażenie że jest troszkę nie wymiarowy, opięty na rękach a odstający na brzuchu i plecach ale i tak się cieszę jak dziecko :P No i pierwszy raz mam coś fioletowego  😉 Szkoda tylko, że nie ma kaptura.
Przeglądam sobie katalog Tchibo, od 16 września będą skarpetki w romby 🙂
Byłam dzisiaj w Lidlu z nadzieją że będę mieć szczęście i znajdę jeszcze kurtkę ale nie było 🙁
Ja dzisiaj kupiłam podkolanówki, było ich jeszcze sporo, natomiast  z rzeczy do biegania już prawie nic.
Ank.a ja byłam po obozie i kupiłam fioletowego sofshella 😀
I musze jechać po podkolanówki 😀
Ank.a w jakiej cenie te podkolanówki w romby? 🙂
mat_f niestety nie wiem, w katalogu były przedstawione jedynie produkty, bez cen.
[quote author=mat_f link=topic=485.msg1866396#msg1866396 date=1378245279]
Ank.a w jakiej cenie te podkolanówki w romby? 🙂
[/quote]

11.99

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-E90638FB-652CF66B/lidl_pl/hs.xsl/index_44682.htm
Dramka tu była mowa o podkolanówkach z Tchibo 😉
aaa sorry  :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 września 2013 07:34
Podkolanówki fajne, polecam 🙂
Zakupiłam tez ocieplane kalosze, zobaczymy jak się beda sprawować.
Noooo, podkolanówki fajnie się zapowiadają. Ciekawe, jak będzie na jeździe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się