siodła bezterlicowe

TheWunia ja mialam to siodlo... caly tydzien moze. z siodlem ujezdzeniowym nie ma absolutnie nic wspolnego.
Czy pad Barefood special pasuje do siodła Freemax, ktoś może używał?
Zarówno Pad Barefoota jak i Grandeura będzie pasować do freemaxa, ale trzeba wybrać odpowiedni model pada.
Do Freemax Class będzie pasował Barefoot Cheyenne?
Powinien pasować.
Teraz sprzedaję freemax classa- uwielbiałam je dopóki nie kupiłam jumpa. Jumpa nie sprzedam, nie ma bata, ponieważ jest cudny. Siedzi się w nim bosko ale to siodło obnaża wszelkie braki równowagi bo niestety jak ktoś siedzi niesymetrycznie to będzie zjeżdżał na bok. Inna wada- jak ktoś ma ciężką d... jak ja to z ziemii nie wsiądzie na niedopiętym popręgu.



Uwaga, rozważam sprzedaż freemaxa Jumpa 17 " ponieważ dostałam w prezencie dopasowane do mojego konia i do mnie siodło terlicowe. Jeszcze nie podjęłam dezycji ale w ciągu najbliższych dni podejmę decyzję czy sprzedaję.
meghana "jak ktos ma cieżka d..." to najpierw trzeba isc na fitness a nie pakowac sie na konia, siodlo tu niczemu winne, a tym bardziej kon oczywiscie 😉
Livia   ...z innego świata
12 listopada 2013 08:07
meghana, poza tym do ogłaszania sprzedaży służą ogłoszenia 😉.
meghana "jak ktos ma cieżka d..." to najpierw trzeba isc na fitness a nie pakowac sie na konia, siodlo tu niczemu winne, a tym bardziej kon oczywiscie 😉



Czyli jakieś 50% światowej czołówki nie powinna wsiadać na konia?  Czym różni się 80kg normalnie zbudowanego faceta o wzroście 180 od dziewczyny o wzroście 160cm która też waży 80kg? Dla faceta to waga w normie, dla dziewczyny nadwaga, ale 80kg to 80kg. Bardziej od tej ciężkiej d... razi brak tolerancji i myślenia.
Ale ja nie trakuję wpisu Bambi jako nietolerancyjnego.  🙂 Sama wiem że sama sobie jestem winna.
To nie było ogłoszenie sprzedaży, jak będzie to zamieszczę w odpowiednim miejscu.
meghana - ale ja to tak odbieram.
To dobrze  🙂
Gniadata   my own true love
12 listopada 2013 18:01
[quote author=Być. link=topic=519.msg1917935#msg1917935 date=1383769381]
Jedną mi polecano, jest nawet wystawiona na RV.
[/quote]

Być, jest cały czas wystawiona? bo trochę zaspałam, a chętnie bym zobaczyła, o co chodzi :kwiatek:
PW właśnie poszło, co by ogłoszenia nie wklejać.
Ala_WR nie bulwersuj sie 😉 tak- 80 kg dobrze zbudowany facet nie ma ciezkiej dupy jezeli jest proporcjonalnie zbudowany, a kobieta 80 zdecydowanie ma i oba te przypadki zupelnie inaczej prezentuja sie w siodle. nie chce nikogo obrazac przeciez 🙂ale takie sa realia....
Do Bambii

Zgadzam się z Tobą. Też bym wolała być 80 kg facetem niż nawet 60 kg kobietą. Ale jest jak jest i tego nie zmienię  🙁
skonczmy rozmowe o wielkosci naszych zadków  😜
dlaczego skoro pasi Ci ta bezterlicowka to jednak wolisz terlicowke?
Dostałam terlicowe siodło dopasowane do nas obojga jako prezent. Uwielbiam moją bezterlicówkę  😍 ale nie wiem czy finanse nie zmuszą mnie do rozstania się z nią.  🙁
Póki co z siodła bezterlicowego korzystają inne młode konie oraz młodzi adepcji jazdy konnej. 😀
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
16 listopada 2013 11:38
Szukam forumowiczów, którzy mają bezterlicówki west. Może się ktoś odezwać na pw? Byłabym bardzo wdzięczna, bo mam kilka pytań  😉
Znajdzie się ktoś, kto odpowie mi na kilka pytań i doradzi? Pm  :kwiatek:
edit. chodzi o dopasowanie siodła.
Gniadata   my own true love
18 listopada 2013 19:10
jak sie maja leki freemaxa do wintecowskich? ktory lek freemaxa odpowiadalby czarnemu winteca?
Livia   ...z innego świata
18 listopada 2013 19:25
Gniadata, mój koń miał biały łęk Winteca i potem ten przedostatni szeroki Freemaxa - chyba XL 🙂
Gniadata   my own true love
18 listopada 2013 21:42
Livia :kwiatek:
czyli to by bylo
XL - bialy
L - czerwony
M - niebieski
S - czarny?
jak tak, to troche marnie.
moze ktos mial M i moze przyrownac? 😀
Livia   ...z innego świata
19 listopada 2013 07:29
Gniadata, nie wiem czy te łęki są takim odwzorowaniem idealnym - ale Freemaxowe łęki mają takie wzorce, które można sobie wydrukować i przyłożyć do konia (łęk jest normalnie narysowany na kartce A4, można sobie wyciąć i pomierzyć). Poszukam na dysku, może jeszcze to gdzieś mam 🙂
Gniadata   my own true love
19 listopada 2013 19:05
Livia byloby super, dziekuje Ci bardzo  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
19 listopada 2013 20:38
Gniadata, podaj mi maila na PW, znalazłam 🙂
Hejka, jestem śczęsliwa posiadaczką barefoota chyenne, ale mam kilka pytan. Obecny łęk jest za wąski bo koń w jego  miejscu  nie spocil mi sie wcale, dlatego chce kupić/zrobic miekki. czy siodlo bez normalnego leku nie bedzie mi sie krecic? z czego mozna zrobic taki łęk?
TheWunia, miękkie łęki są do kupienia w barfoocie. Forumowa Bader ma miękki łęk, najpierw jeździła na zwykłym i różnicy nie czuje. Siodło się nie przekręca
TheWunia Ja swój miękki łęk zrobiłam sama🙂 Do materiałowego woreczka trochę waty i tyle. Sprawuje się dobrze🙂
koniara19 podrzucisz mi zdjecie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się