Kartki bożonarodzeniowe 2013

dobra, jednak moja poczta się postarała! doszły właśnie przepiękne karteczki od alnamy i atei. dzieki dziewczyny! bardzo adekwatne zyczenia :kwiatek: :kwiatek: 🙂


alnama no jak to nie 😉 ? 20grudnia już dziękowałam 🙂
jestem ślepa! musiało mi to umknąć - no to extra 🙂 w takim razie u mnie bilans 3/3 😉
Dziękuję za karteczki od:
myszowiec
subaru2009
Dworcika

:kwiatek:

Szczęścia w Nowym Roku kobitki (i wszyscy z R-V)!
Dostałąm dzisiaj dwie kartki, jedną od Maddie (dziękuję bardzo!  :kwiatek: ), drugą wysoko anonimową, w niebieskiej kopercie - ktoś się przyznaje, czy kontynuować śledztwo poza re-voltą? 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 stycznia 2014 10:52
Maddie - dziękuję za kartkę  :kwiatek:

Czyli do mnie dotarły 4, a z moich 4 dotarły 2 - nie mam potwierdzenia od buyaki i Dworciki 🙁
A ja właśnie wyjęłam ze skrzynki śliczną  kartkę od  zoriczkowej :kwiatek: dziękuję! 😀
Dubel, pisze z telefonu.
Dubel.
Ja dzisiaj dostałam kartkę od subaru2009, dziękuję!! :kwiatek:

subaru2009, Ja już dziękowałam 30 grudnia 🙂
calore, to świetnie 😀 W takim razie już wszystkie moje doszły i wszystkie oczywiście dostałam  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
07 stycznia 2014 15:58
Ehh zaczynam sie obawiać, ze moje zagraniczne kartki zaginely w akcji. Ani do użytkowniczek, ani do moich znajomych nie dotarla jeszcze zadna 🙁 a mialo byc tak pieknie....
do mnie i ode mnie dotarły wszystkie na szczęście 🙂
zoriczkowa, pewnie odebrałabym ją na czas, gdybym nie pojechała do domu dzień wcześniej niż planowałam 😉 ale z życzeniami trafiłaś mega! jeszcze raz dzięki! :kwiatek:

a tak się kartki prezentują, wybaczcie komórkową jakość
calore, cieszę się że trafiłam 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 stycznia 2014 22:00
to musiałam przegapić gabb. 😀 ale to dobrze, że doszła i że do Gavi też doleciała, bo o Wasze bałam się najbardziej , mimo że puszczone pierwsze 🙂
Ja dostałam 3/3, od ewuś, calore i moon 🙂
A ode mnie doszła tylko jedna? Co jest? :c
kujka   new better life mode: on
08 stycznia 2014 16:10
Windziakowa, ja pisalam, ze do mnie doszla kartka od Ciebie 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 stycznia 2014 16:18
i do mnie też doszła windziakowa 🙂
Windziakowa, uff, cieszę się, że doszła. To znaczy, że doszły ode mnie wszystkie 3 kartki 🙂
Doszła dzisiaj do mnie kartka od malinowaa, dziękuję!! 🙂
Czyli dostałam już wszystkie trzy kartki (subaru2009, malinowaa, aszhar :kwiatek🙂 i każda z moich kartek także doszła.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 stycznia 2014 21:15
gabb., o matko, chociaż do Ciebie doszła. Super, mam nadzieję, że się podobała, mimo że nie była własnoręcznie robione i życzenia były do bani, bo niestety jestem w tym kiepska.  :kwiatek:
malinowaa dziękuję za śliczną kartkę.  :kwiatek:  doszła krótko po świętach, życzenia ważne, że z serca i szczere nie musi być to wcale jakiś wierszyk.  🙂
No to mam wszystkie trzy kartki u siebie i moje też szczęśliwie dotarły 🙂

malinowaa, mery i infantil jeszcze raz dziękuję  :kwiatek:

Czekam niecierpliwie na koleje kartkowe akcje  😀
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
12 stycznia 2014 09:32
A ja za kartki dziękuję bardzo Mery i Pokemon  :kwiatek:

Trzecia niestety nie doszła 🙁
Coś do dupy ta poczta w tym roku... :/ Dali ciała na całego.
Kiedy zaczynami zbierać adresy na edycję wielkanocną 😀 Ja normalnie już bym kartki zaczęła robić 😀
Kiedy jest Wielkanoc w tym roku? 😉
20 kwietnia 🙂
To niedługo się z tym ruszy 🙂 Kartki można już robić 😁
16 stycznia, a jeszcze nikt się ode mnie nie odezwał, że kartkę dostał  😵 . Nie wiem co się dzieje, zaczynam się trochę martwić  🤔wirek:
Behemotowa, a logują się? Może napisz na priv z zapytaniem, w końcu ile można czekać...
Byłam dzisiaj znowu w skrzynce - nic.

Kartkę mam tylko od Teli, reszta wsiąkła.

Przynajmniej moje wszystkie doszły 🙂
Przepraszam, kto mnie wylosował? Już obejdę się bez kartek, pewnie poczta nawaliła, ale ciekawa jestem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się