Kartki bożonarodzeniowe 2013

Ja też nie dostałam potwierdzenia od dwóch osób, mimo, że są to osoby udzielające się na forum...
Bischa   TAFC Polska :)
02 stycznia 2014 14:56
Ja nie mam potwierdzenia tylko od Maddie.
Czuję się wywołana do tablicy.
Dotarły do mnie kartki od Maddie i Moon
Dziekuje bardzo za życzenia.
U mnie zatem rezultat 2 na 2
jeśli ktoś (no ktoś na pewno, ale może jeszcze tu nie narzekał :hihi🙂 nie może się doczekać na potwierdzenie ode mnie, to dam znać we wtorek 😉 dopiero wtedy będę w mieszkaniu.
Z moich 6 wysłanych doszły chyba 2...
Do mnie dotarły 3.

Ja nie jestem za selekcją. Wy piszecie, że wylosowałyście osoby, których nicki nic Wam nie mówią, ja te osoby kojarzę (a pewnie nie tylko ja). Było kilka osób, których faktycznie na forum nie "spotykam", ale z tego, co na szybko przeglądałam, to nie są osoby, które zarejestrowały się tydzień wcześniej lub nic nie piszą.
Wydaje mi się, że żeby komuś życzyć szczerze i "od serca" wesołych świąt, szczęśliwego Nowego Roku etc. wcale nie trzeba mieć jego życiorysu i danych o stanie liczebnych choćby koni. Wystarczy nieco chęci, tak po prostu. Albo może to ja mam tak dziwnie, że jak już komuś czegoś życzę to dlatego, że po prostu chcę - nie klepię "wesołych świąt!" na odchodne w sklepie, jeśli to całkiem obca mi osoba i nie wiem czy w ogóle te święta obchodzi. Za to jak wiem, że pani w sklepie, do którego chodzę regularnie ma jakieś świąteczne plany, to szczerze życzę. Jeśli ktoś chce się bawić w wysyłanie kartek świątecznych, to święta pewnie obchodzi - nie muszę o nim nic wiedzieć, żeby mu życzyć całkiem uniwersalnych rzeczy. Całkiem szczerze.
Czy ode mnie ktokolwiek dostał kartkę? Na razie chyba żadna nie doszła  😵
Moon nie martw się, jeszcze dostaniesz jedną na pewno, ale nie wiem gdzie ona się podziewa (szczególnie, że tak się cieszyłam, że akurat Ciebie dostałam  🙂 )
Jak ktoś się udziela, to też nietrudno czegoś w sumie poszukać nawet gdy nie wpadamy na tą osobę na co dzień. Ja kojarzyłam, że są na forum 2 osoby z tych co dostałam, ale tylko tak przelotnie, że są, ale nic o nich nie wiedziałam. I mimo to o wszystkich trzech znalazłam wystarczające info żeby napisać osobiste życzenia. Ja poświęciłam na to więcej czasu bo miałam go aż nadto, ale żeby napisać dwa-trzy zdania które wywołają uśmiech : bo osobiste, wystarczy kilka minut.

Moim zdaniem limit powinien być, ale sensowny, tj nie bierzmy użytkowników kilkupostowych i świeżo-zalogowanych, gdzie prawdopodobieństwo olania sprawy jest rzeczywiście duże.  Ale też przejrzałam teraz też część i w sumie każdy ma jakiś tam staż i się udziela mniej lub więcej tak jak Dworcika mówi
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 stycznia 2014 20:07
Moja jedna kartka zaginęła najwyraźniej w drodze. Mam nadzieje, że jeszcze dotrze do adresata
Ja rozumiem selekcję w zabawie prezentowej, tam się rozchodzi o duże pieniądze, a nie o kartkę i życzenia. Ale tu... bez przesady, napisanie szczerego "Wesołych Świąt" nie wymaga ogromnej wiedzy na temat danej osoby. 😉
edit, bo walnęłam głupotę.
Sama jestem mało znanym użytkownikiem (odzywam się tylko na towarzyskich i to w kilku wątkach, tak to raczej czytam), ale w każdej z trzech kartek dostałam życzenia udanych koncertów, czyli jak ktoś chce to może przeczytać parę ostatnich postów i dowiedzieć się czegokolwiek, co sprawi przyjemność adresatowi  😉 (tak, to lepszy przykład niż imię podane w adresie  :hihi🙂
Poddaję się. subaru2009, naciau doszły..?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 stycznia 2014 20:35
Dworcika, a co z Twoim torunskim adresem? 🙁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 stycznia 2014 23:04
xxmalinaxx oczywiście, że doszła i to jeszcze jako pierwsza kartka. Nawet Ci dziękowałam już, na co odpowiedziałaś  😁

(...)
dziękuję bardzo za kartkę od xxmalinaxx  !  :kwiatek:


opolanka, subaru cieszę się, że dotarły  :kwiatek:


😉

Ja czekam na potwierdzenie dwoch kartek
Moon   #kulistyzajebisty
03 stycznia 2014 08:31
Najlepiej wykreślcie wszystkich "nowych" użytkowników z czegokolwiek na forum - serio - o to w tym chodzi? Uwielbiam wasze generalizowanie wszystkiego.
Nie wiem kto tu teraz generalizuje. Tak, ja bym tak zrobiła, tyle, że ja, to nie całe forum, na Twoje szczęście. Ale wyrazić swoje zdanie mogę. Chyba.

Stwierdzam, że za stara jestem na to i już, o.


aszhar, przepraszam Cię bardzo, jak zobaczyłam Twój avatar... Jasne, że Cię kojarzę z forum  😜  😉
martva, jest i ma się dobrze, tylko poczta chyba licha :/ Wczoraj wieczorem było pusto, ale do skrzynki zaglądam codziennie, więc jeśli jeszcze coś dotrze, to zaraz odmelduję.
Mi się właśnie podoba w tej zabawie, że czasem przypadają nam osoby, które nie do końca kojarzę z postów. Weszłam sobie w ich historię i lepiej poznałam. Życzenia same wtedy się sklecają, a i dobrze poznać lepiej kolejnego re-voltowicza.

Myszowiec dziękuję za prześliczną kartkę!

Mam 3/3, więc są wszystkie 🙂
Nie wiem tylko nic o mojej jednej, chyba zaginęła gdzieś w akcji  🙁
subaru jestem sklerotykiem  😵

Nic, czekam jeszcze na naciau.
subaru jestem sklerotykiem  😵

Nic, czekam jeszcze na naciau.

Ja też nadal czekam na potwierdzenie od Naciau, a z tego co widzę to loguje się na re-voltę.

To jak Naciau, kartki doszły ?  😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 stycznia 2014 10:42
xxmalinaxx zdarza się 😀
Do mnie nie doszła jedna kartka, ale nadal czekam, jak się pojawi dam znać 😉
Moje doszły , ja dostałam 2 kartki  😉 
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 stycznia 2014 14:23
Boję się, że moje mogły zaginąć w akcji.
Jeśli ktoś nie wierzy, że wysłałam, to gdzieś mam jeszcze potwierdzenia wysyłki. 😉
zoriczkowa, Aszhar, Windziakowa, Fin. (Fin jest mi znana)

Przepraszam, że dopiero teraz się melduje, ale właśnie przed chwilą wróciłam do Warszawy. Bardzo dziękuję za piękną kartkę i dodatek w niej :kwiatek:
Nie wytrzymam. Dziewczyny, dostałyście ode mnie kartki?
DeJotka Repka Moon
Do mnie poza kartką od Alabamki jeszcze nic nie przyszło, ale spoko do mojego akademika poczta raz dochodzi, a raz nie...równie dobrze może przyjść w lutym 😉
Moon   #kulistyzajebisty
05 stycznia 2014 15:58
Behemotowa, ja nie.

fin, karny jeżyk, że tak późno meldujesz! Ja prawie paznokcie obgryzłam, żeby doszły na czas  🤣  😉
Przerażająco dużo kartek w tym roku nie dotarło 🙁
Ja nie dostałam potwierdzenia jedynie od mery.. nie wiem co się stało, bo kartki wysłane w jednym terminie..
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 stycznia 2014 17:24
Ja czekam na potwierdzenie od gabb. i Gavi , od chyba Gavi to czekam aż wróci do siebie 😉 bo mówiła.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

05 stycznia 2014 20:20
xxmalinaxx, kwiatek123, ja też czekam na potwierdzenie od Naciau, ale chyba się już go nie doczekamy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się