Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia   ...z innego świata
25 lutego 2014 12:04
Aimee, ładny ten Mango! Ciekawe, czy by ładnie na karusku wyglądał 🙂

Dzionka, czarny jest spoko, ale moim zdaniem szary byłby dla Dzionka lepszy 🙂
wątek zamknięty
brillant banana.
wątek zamknięty
etosha, boski!

Livia, jak już dają tak "tanio", to chyba wezmę i tak 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 lutego 2014 18:40
huzarova, i zapomniałam napisać, że mi się strasznie Twój w tym kantarze apricot podoba!
wątek zamknięty
Etosha, piękny jest! Ja bym z chęcią zobaczyła zdjęcie brillanta hibiscus i espresso, a także porównanie cottona, brillanta i big square hibiscus bo odnoszę wrażenie, że każdy z nich ma nieco inny odcień...  🤔
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 lutego 2014 19:04
Etosha -  brillant będzie mój!  A zdjęcia białego lub espresso masz możliwość  dostać? 😉

Ratana - na Landlorda to ten niebieski! ♥️
wątek zamknięty
Jak coś jeszcze dostane  z fotek to wstawię. Obiecuje.
wątek zamknięty
Moje siwe w derce stajennej next generation. Nada się to drugie do szmato?  :kwiatek:
wątek zamknięty
kociarnia, lol myślałam, że łatana 😀
wątek zamknięty
Burza haha, no nieźle, to aż na takich obdrapusów wyglądamy co w połatanych derach chodzą ?  😁
wątek zamknięty
kociarnia, sama spójrz na miniatury- ten krzyż wygląda jak łata 😀
wątek zamknięty
kociarnia, szczerze mówiąc w pierwszej chwili patrząc na miniaturkę miałam to samo skojarzenie 😉
wątek zamknięty
Olson, Burza, Livia dziękuję  :kwiatek:
Burza też bym zawinęła wyżej :p i mniej "bułkowato" niż jest na zdjęciu, ale po pierwsze bardzo śpieszyłam na poranny trening a po drugie w czasie kiedy owijałam, kowal przykuwał zgubioną podkowę 😉 więc warunki średnie 🙂
Nejna69 są w nieco innym odcieniu, aczkolwiek zdjęcie nieco zakłamuje rzewistość ( normalnie pasują do siebie bardziej 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 lutego 2014 18:54
No i jest już nowa kolekcja w Koniku 🙂
wątek zamknięty
No to jestem ciekawa waszych eskadronowych zakupów z najnowszej kolekcji 😀 Ja się czaję na cottona hibiscusa 😜 Myślę, że na moim siwym będzie dobrze wyglądał.
wątek zamknięty
Banana to mój must have na skarogniadego 😀iabeł: I pewnie dokupię jeszcze kantar, bo mój koń genialnie wygląda w żółciach 😉
wątek zamknięty
a ja dziś popełniłam zupełnie przypadkiem cottona black, ale coś czuje ze to był błąd i nie będę z niego zadowolona nawet do ciurania na treningach :/
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 lutego 2014 21:04
A ja zaszalałam z różem.

Kobyła mnie zamorduje.  😂
wątek zamknięty
kociarnia, może nie- do czarnych owijek super elegancki komplet. Byle się nie sprał 🙂
wątek zamknięty
Burza mam akurat czarne owijki, sprobuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
oj a mnie też przez Was kuszą te promocje.... więc pytanie mamo rozmiarówkę jak kaloszki Nici wypadają, potrzebuje małe full to brać M czy L?
I to samo dot. kanarów eskadrona taki normalny cob to jaki rozmiar bo widze ze inne oznaczenia mają...
wątek zamknięty
Dziewczyny, kiedy będą te różowe szmatki z eskadrona dostępne w sklepach? 🙂 chodzi mi o najnowszą kolekcje  :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 lutego 2014 21:26
Magdzior, cob to V albo VB. Moim zdaniem weź L-ki, one są nieduże.
wątek zamknięty
A powiedzcie, czym się różni czaprak VSS od VS?
wątek zamknięty
Jakie polecacie czapraki do 'masywnych ' siodeł ? Posiadam Kentaur Andromeda 17 cali i za Chiny nie mogę nic dopasować. Anky,York -tym bardziej okazał się za mały i za krótki. Jaropl niestety też się nie sprawdza i jest na styk.Jedyne co to Eskadrony Cottony pasuję idealnie,ale nie jestem ich fanką.Czy Caballe są dość długie ? Ostatnio mnie kusi,aby w końcu zmienić garderobę mojego klopsa,ale już nie wiem co mam kupować .
wątek zamknięty
animalia, zarówno caball, jak i jarpol możesz zamówić większe, tak, żeby pasowały Ci do siodła 😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 lutego 2014 21:55
animalia

Najlepiej w takim wypadku zamówić tak jak anai pisze w Caballu.

Z tego co pamiętam większe wypadały jeszcze stare pady ES MAX ( najstarszy model tylko z poziomym pikowaniem). Sama mam taki i jest kilka cm dłuższy i szerszy od standardowego Maxa.
wątek zamknięty
Juliadna, masz rację, właśnie najbardziej mi się spodobały niebieski i czerwony, myślę, że mu będą pasować 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 lutego 2014 06:18
Teraz to z Caballem można szaleć, ponieważ na stronie mają konfugarator do projektowania czapraków  😜

Animalnia, napisz do Caballa czy Jarpola mejla albo na fb,tu i tu jest super kontakt!
Ja wczoraj z Ivett od Caballa nocne rozmowy fb prowadziłam ;p
wątek zamknięty
emptyline dzięki :kwiatek: to między innymi przez Ciebie na te kaloszki zachorowałam🙂

a konfigurator na stronie caballa jest super, po tym jak zwizualizowałam swoje pomysłī jeszcze bardziej nie  mogę się ich doczekać🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.