Konie czystej krwi arabskiej

Widia wstawiam zdjęcie ochraniacza, jednego z pary, którą ostatnio nabyłam. Horze, rozmiar S. Pasują.

Eufona podczas rui jest zdecydowanie pozbawiona jakiejkolwiek złośliwości natury, ponieważ raźnie wita człowieka sikaniem, aby później chodzić za nim i męczyć niemo o głaskanie. Pod siodłem problemów z nią nie ma.
Być dziękuję Ci serdecznie, jesteś z nich zadowolona? czyli S to będzie taki cob mniej więcej? bo w horze mają dziwne rozmiary, często kantar cob z jednej serii jest za duży,a z innej Pony za mały i tak zgłupiałam z tymi rozmiarami... Widia przy rui bez jakichś zmian, ale od niej się niczego nie wymaga więc nie ma kiedy pokazać humorków 🙂
Ja wlasnie nie wiem czy sie ruja nie zbliza, bo mloda na poczatku jazdy dziwaczna😉 potem jak juz jest co robic to wraca do siebie, ale pierwszy step - masakra, tylko patrzy czego by sie zwyploszowac😉
Ale! mam zdjecia z dzis, dumna jestem z mlodej bo zaczyna sie niesc w klusie jak glupia 😀 galop jeszcze surowka, ale przynajmniej juz sie na lydke nie kladzie 🙂😉)





uwaga arabiarze:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=674195135973184&set=gm.615787311834751&type=1

Jak ktoś nie ma fb moge skopiować
ogier 3 letni z paszportem, cena mięsa :/
O rodowodzie moge na pw opowiedzieć, generalnei polecam pod siodło, konisko na pewno rosłe i ruszające się

szamanka Ty szukasz ogiera, może akurat Ci serducho do neigo zabije
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 marca 2014 20:16
To od Falby?
sądząc po matce to tak...
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
26 marca 2014 20:31
Dziewczyny, bierze go ktoś  "od nas" z Forum? Coś wiecie więcej o tym koniu? Czemu taka historia skoro koń taki piękny i  z paszportem i z papierem niczego sobie.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
26 marca 2014 21:16
Mógłby ktoś tutaj wkleić  zdjęcie tego ogiera, bo mi niestety link nie działa  :kwiatek:

faith bardzo miło się patrzy na Waszą parę, młoda non stop progresuje! Oby tak dalej!
Mógłby ktoś tutaj wkleić  zdjęcie tego ogiera, bo mi niestety link nie działa  :kwiatek:





treść ogl:
"Pilne! Ogier czystej krwi arabskiej w poniedziałek pojedzie tirem z końmi rzeźnymi do Włoch!!! Posiada paszport matka- Miss Monogramm, ojciec- HDB Sihr Ibn Massai. W maju skończy 3 lata. Szuka dobrego właściciela koń stoi u handlarza dziś się dowiedziałam o tym i pojechaliśmy go zobaczyć. Pomocy!
Cena 3500zł"
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
26 marca 2014 21:24
Epikea, koń już zaklepany. Jutro/ najpóźniej w piątek mają go odebrać, a jeśli nie ten chętny, to jest już kilku innych w kolejce. Pytanie czemu taki koń ma taką historię?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
26 marca 2014 21:27
Pewnie dlatego by go szybciej sprzedać? Takie sceny są ostatnio częste....bo pojedzie do Włoch"
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
26 marca 2014 21:32
Pewnie dlatego by go szybciej sprzedać? Takie sceny są ostatnio częste....bo pojedzie do Włoch"

kurcze, derby, ale nie ten papier i prezencja na taką historię - on nawet nie był nigdzie na sprzedaż wcześniej wystawiony.  🤔
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
26 marca 2014 21:35
Daihla nic mnie nie zdziwi. Zobaczymy czego się dowie kupujący;-)
to się cieszę dziewczyny
dajcie znać  gdzie trafi 🙂
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
26 marca 2014 22:08
Czy któraś z Was może dzwoniła lub może zadzwonić do Krzysztofa Falby? Ja go nie znam a skoro kon z takim papierem jest od niego i stoi u handlarza to nie można wykluczyć kradzieży lub nie wiem czego.  Dziwne tylko ze paszport jest. Mimo to lepiej się upewnić. Wojenka ?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
27 marca 2014 05:42
Widzialam ogiera - ale jak zadzwonilam, dowiedzialam sie ze wlasnie juz zaklepany :/ Pozatym no ja chce jednak ujezdzonego, ulozonego konia a nie rozhukanego ogra 😉
faith, super!
szamanka, ujeżdzony nie znaczy, że nie rozhukany 😉
Tu nasze - moje i Czesiowe wiosenne igraszki 😉
Martolina ostatnie świetne, mina łobuza  😉

Faith super młoda wygląda.
A w temacie kłusa to jak moja odkryła, że w bezterlicówce ma wolną łopatkę i w ogóle nic nigdzie nie blokuje niczego  🙄 to zaczęła przemieszczać się pod siodłem takim luźnym kłusem, z takim wyciąganiem wszystkich nóg, taką pracą zadu i wyraźną fazą lotu, że z jednej strony jest to rewelacyjne, a z drugiej - ani tego wysiedzieć, ani wyanglezować, tylko półsiad daje radę  🤣
Murat wtedy robi się "ćwierć-siad" czyli stajesz w strzemionach 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
27 marca 2014 08:29
Tak jak mówi Martolina, hihihi


tak samo z klaczami, przykład z życia wzięty:

rozhukała się Ruda mi w styczniu🙂
derby widzę, że ta twoja to ma charakterek mimo wyglądu aniołka  😁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
27 marca 2014 08:47
no ma ma ma....... szatan z niej też potrafi być niezły  🏇
Dzieki dziewczyny za mile slowa  :kwiatek:
Dobrze, ze malej w stepie pierwszym nie nakrecilam, wariatka jedna, jak zaczynamy robote to jest dobre, ale rozstepowanie pierwsze masakra, wszystkiego sie wyplochuje 😀
Faith ona po prostu cię informuje, że macie widownię składającą się z przyczajonych tygrysów  😁
Być dziękuję Ci serdecznie, jesteś z nich zadowolona? czyli S to będzie taki cob mniej więcej? bo w horze mają dziwne rozmiary, często kantar cob z jednej serii jest za duży,a z innej Pony za mały i tak zgłupiałam z tymi rozmiarami... Widia przy rui bez jakichś zmian, ale od niej się niczego nie wymaga więc nie ma kiedy pokazać humorków 🙂

Otóż kocham je miłością wielką, pomimo że dopiero wstępnie raz na gniadej w celu przymierzenia. S to rozmiar pony, aczkolwiek tutaj wypadł dość duży.
Faith co to za siodło? I ile Ty masz wzrostu ?
Byc - patrze rozmiarówkę, bo te żółte są trochę inne niż Twoje i tam na wzrost konia podane,że przody M jak koń powyżej145cm, a tył niby L ale wierzyć mi się nie chce:-p to po 2 sztuki w komplecie chyba:-( no nie da się nie kochać swoich koni ;-) Panowie też nas kochają mimo naszych humorkow :-) Ci, którzy nie wytrzymali zostali gejami :-P
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
27 marca 2014 13:47
Widia, Być pisała, że kocha swoje ochraniacze- heheh;p
A tak, ochraniacze są the best.  😁
Jestem przekonana, że konia też  🙂 gapa ze mnie 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się