Końska rewia mody cz. VIII (2014)

emptyline   Big Milk Straciatella
05 kwietnia 2014 19:48
Londstreet, ło kurde, żółtego chyba żadna z nas nie ma w pace, za to brąz mogę załatwić. 🙂 Ostatnio przyjechały same różowe, ale w przyszłym tygodniu może złapiemy jakieś inne kolory. No i może tym razem, oprócz zdjęć, uda mi się jeszcze wsiąść na konia. :P

wątek zamknięty
carmelka Dziękujemy 😉
harja, anai Derka jest z bardzo grubego polaru i została zakupiona jako typowa dera do boksu na chłodniejsze dni, nie musi pasować skoro i tak będzie w kupie cała  😀

Dziś zamówiłam komplet Anky french blue, jestem ciekawa koloru na żywo 🙂
I jeszcze tylko dzisiejszy EURO-STAR Pad Stripe-In navy/brandy DL  :kwiatek:

wątek zamknięty
dairoxroxi, a, no chyba, że koń postanowi ją sam ozdobić, to co innego 😉)) pięknie w tym ESie!
wątek zamknięty
dairoxroxi to jest młody konik? ma taki słodki pyszczek ale błagam obetnij mu tą grzywkę🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi to jest młody konik? ma taki słodki pyszczek ale błagam obetnij mu tą grzywkę🙂


nie, nie obcinaj!
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 kwietnia 2014 20:42
A co jest z tą grzywką nie tak?
wątek zamknięty
harja Mnie też się podoba 🙂
crash Edek ma 7 lat ale dopiero co zaczął chodzić pod siodłem, całe życie się lenił na pastwiskach więc nie wygląda na swój wiek
co do grzywki właśnie dodaje mu uroku! 😉
wątek zamknięty
emptyline ale cukiereczek z tej kasztanki 🙂!
Ratana w obu ESach świetnie! bardzo mi się podobają oba komplety 🙂
dairoxroxi podoba mi się ten padzik, ale jeszcze fajniej by to wyglądało, gdyby trochę więcej granatu wystawało z tyłu siodła, bo prawie cały chowa się z przodu  😀
wątek zamknięty
nejna69 Też bym tak wolała ale siodło ma taki "artystyczny" krój i tybinka zasłania mi prawie wszystkie czapraki  🙄
wątek zamknięty
Pogladowo gniady w kantarze teak-white-mint 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, jestem bardzo ciekawa, jak u Was będzie french blue się prezentować, tak więc wstawiaj od razu foty!!!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2014 12:19
anai, cudnie w Chabrze 🙂

Karmelek, ja bym zostawiła 🙂

dairoxroxi, jak już będziesz miała tego Frencha, cyknij proszę fotkę poglądową na sucho, ciekawa jestem tego koloru 🙂 Ładnie w ESie 🙂

Ja mam Neongreena i Denima z dzisiaj 🙂







wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 kwietnia 2014 12:44
Livia ciekawy ten denim. U mnie na monitorze wpada trochę w fiolet  😉 Za to neongreen- niezła żarówka  😜 To taki czaprak z cyklu "bądź widoczny na drodze  😁
wątek zamknięty
Precelek, Amarotsa, anai, harja, londstreet,nejna69 dziękuję! ta czerwień to jeden z moich faworytów  💘
Burza - coś mi się nie udaje trafić w Twój gust  😕 😀
dairaxroxi - dzieki 🙂 zazdroszczę padu, ten E-S jest piękny! chyba jeden z ładniejszych stripe-in'ów
Livia - a wrzucisz samego denima, bez konia?  :kwiatek: bo ja dalej mam problem zeby ogarnąć jaki to dokładnie kolor!

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2014 14:22
Nasturcja-Renata, Neongreen to megażarówa, nawet w nocy będzie go widać 😁 Denim to taki dżins jakby, jednak bardziej niebieski niż fiolet, ale bardzo ładny kolor.

Ratana, cyknę wieczorem 🙂
wątek zamknięty
Livia, o jeny, lemongreen jaka oczodajna żarówa 🙂 denim mi się podoba na Twoim 🙂
wątek zamknięty
Ma ktoś porównanie jak wypada neongreen i poprzedni lemongreen? Może fotki jakieś?
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
06 kwietnia 2014 19:39
emptyline, byłoby super. 😀 Hahah, no koń jednak ważniejszy niż szmaty. 😁
dairoxroxi, ładnie w tym padzie. 😉
protoniasta, czekamy na lepsze zdjęcia, bo tu trochę średnio widać. 😉 Koń ładny. 😍
Livia, Denim faaajny. 🙂 Wydawało mi się, że to zwykły szary, a tymczasem to ciekawy kolor, taki kameleon. 🙂

Obiecane zdjęcia padu i kaloszków Graffiti oraz owijek Neonpink z nowego Eskadrona Next generation. 🙂



Jakość kaloszków pozostawia wiele do życzenia, po pierwszym użyciu już są na nich rysy. 🙄
Edit. literówka
wątek zamknięty
Londstreet, ślicznie wygląda komplecik. pierwszy raz żałuję, że mam kasztana :P
wątek zamknięty
Londstreet, ooooo, jak ładnie na koniu czaprak się prezentuje. Jestem na tak 😉
wątek zamknięty
Londstreet, owije super kolor ale ciapki nie do końca 🙂 ale nie jest źle 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2014 19:52
harja, dzięki, do Denima nie byłam do końca przekonana, ale to był lepszy zakup niż ten Neongreen 🙂

Londstreet, bo to nie jest szary, szary jest Anthrazit, a Denim to taki dżinsik 🙂 Ten pad Graffiti bardzo zyskuje na koniu! A jak pad jakościowo? Tak jak kaloszki?
wątek zamknięty
Livia, denim przeuroczy 🙂
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
06 kwietnia 2014 20:01
Dzięki dziewczyny. 🙂

Olson, na kasztanie też będzie ładnie! Może tylko zamiast różowych bardziej pasowałyby granatowe owijki. 🙂
Livia, pad na razie super, nic się nie stało i nawet się zabrudził. 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 kwietnia 2014 20:56
Krysiex + owijki emerald ankowy 🙂

wątek zamknięty
Dziewczyny macie może już zdjęcia eskadronów neonpink i rosa na koniach? albo ktoś może gdzieś widział? szukałam i nie znalazłam 🙂 albo do porównania zdjęcia z chocochip/pink ( pink ) z tymi aktualnymi różami ? 🙂
wątek zamknięty
juliadna, pięknie!!!

Londstreet, na koniu zyskuje, ale ja już od takiej "imprezy" na koniu sie odzwyczaiłam :P)

Livia, ale żarówa!! Nazwa odpowiednia :P
wątek zamknięty
juliadna krysiex cudny ! 😜
wątek zamknięty
juliadna, o rany, coś pięknego!  😲
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 kwietnia 2014 21:30
juliadna, bosko.
Londstreet, całkiem fajnie. A foty na fiordzie będą? 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.