konie małopolskie

galopada_   małoPolskie ;)
29 marca 2014 20:58
esperado Jusio na razie ma kolejkę chetnych na krycie, chodzi pod siodłem, skacze. Może jakieś zawody bliżej wakacji jak sezon stanówkowy się skończy 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 marca 2014 10:17
esperado, twój 'mały polak' chyba nigdy nie przestanie mi się podobać 🙂 ciasteczko!
galopada, super, że jest zainteresowanie hodowców, gratulować  :kwiatek:
Aspiracja wita i pozdrawia w 2014 roku  😉 Pierwszy korytarz`14





Ależ ma cudowną technikę, prosimy o więcej info  😅

sei mały polak wypisz, wymaluj  😉
Co tu tak cicho?  🙂 Za tydzień wpadnę z aktualnymi zdjęciami, a tymaczasem:


Johnnie Walker (Halogen x Jantra po Bajt)



Justus i moje pokraczne jezdziectwo po 6 miesiącach bez jazdy  😵




i Dywersja młp po Justus

Farifelia   Farys 21.05.2008
10 kwietnia 2014 16:53
korysindex4, ależ susami sadzi, no no 🙂 Pięknie.
galopada_, Justus jak zawsze prezentuje się wyśmienicie. A mała jest przeurocza!

My się pokażemy z łobuzem w końcu w wiosennej odsłonie 🙂









Są gdzieś dostępne jakieś nowe zdjęcia Armaniego?
Jadę do Sierakowa w maju zatem gdyby ktoś chciał to podzielę się fotkami, bo na pewno je zrobię.
Być
Ja się mogę podzielić nowymi zdjęciami jego półsiostry (od tej samej matki 😉)
Mam nadzieję, że w święta zrobię lepsze 🙂
Jak coś cykniesz - daj znać, chętnie popatrzę !

Jak tam wasze małopolaki?
Jakie plany na sezon? 🙂

korysindex4 - świetną technikę ma kobyłka! 🙂
armara - więcej zdjęć małej ślicznotki  🏇
dairoxroxi - pokaż więcej zdjęć siwego, jest uroczy  🙂 jeździcie coś? opowiedz coś o nim więcej 🙂

Wiosna pełna gębą  😉 Pozdrawiamy z Jackiem  :kwiatek:
Katharina   "Be patient and trust in the process"
11 kwietnia 2014 17:25
armara Więcej Małej !  😜 Tyyyle jej nie pokazywałaś, a teraz z jednym zdjęciem tu wpadasz !  🤬   😉

Pamiętacie tę Blondynę ? ?  😍
Moje maleństwo po arabskim Vijoklisie 🙂 Matka angloarabska Chimera (Bartnik - Chaberka / Avangard oo).
Myślę, że fajnie się połączyło, zobaczymy jak źrebiątko urośnie 🙂 Klaczka




Jukii
Dzięki 🙂 Twój widzę lotny na wiosnę  😁
Katharina
Może coś zrobię w święta, robiłam jej poglądowe zdjęcia na urodziny, ale jakoś powiem szczerze w tym obrzydliwym spłowiałym futrze zimowym to wiesz 😉
Tu w całej okazałości - jak to źrebak 😉 Co tam u siwej ? Masz jakieś wieści o młodym ?
Katharina   "Be patient and trust in the process"
11 kwietnia 2014 19:51
armara   mimo tego futra jest piękna ! Niezła laleczka Wam rośnie  😜

Siwa wielbiona nad wszystko, spełnia się - zaczęła chodzić west (tyczki), a dla urozmaicenia również skacze pod niebo 🙂 Złoty koń 🙂  😜 Poza treningami 24 na dobę padokowana więc jest zdecydowanie szczęśliwa  😉

Młody stoi razem z Siwą więc to samo z tym, że bez skoków - tylko i wyłącznie west  😉 Rozrabia i ustawia stado po kątach oprócz swojej mamy - jej tykać nie wolno 😉 Obydwa konie przeszczęśliwe  🙂
armara jadę na początku maja do Sierakowa z aparatem w ręku zatem na pewno coś Ci podrzucę.  😉
orientuję się może ktoś czy w woj.śląskim lub okolicach są może jakieś hodowle koni małopolskich ?
sivson, w Ochabach jeszcze maja mimo wszystko sporo koni, jak szukasz to mozesz sie tam porozgladac 🙂
Przedstawiam mojego zwierzaka 🙂 , Walle ur.2009 , Matka: Wena po Wareg , Ojciec: Diabełek . Od dwóch tygodni pod siodłem , cudowny zwierzak  😍




sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 kwietnia 2014 06:53
armara, już się młodej naoglądałam na fb, ale niezmiennie bardzo mi się podoba. od początku mówiłam, że będzie z niej pociecha 😉 niech się dalej tak zdrowo chowa!

mój rudzik skończył wczoraj 4 lata, ale ten czas leci...  🙄


~anek~, przyjemny z paszczy bardzo 🙂
sei
Dziękuję Ci 🙂  :kwiatek:
Twój młody wygląda super, bardzo wydoroślał ostatnio  😎
😍





sei, same rude i przeurocze koniska masz  😍
galopada
Pokaż całą dzieczynkę ! Wydaje się szlachetniejsza i drobniejsza od chłopaka chyba  😍 Urodziły się już jakieś "nie-żabieńskie" Jusie ?
Armara tak, jadę jutro/pojutrze zobaczyć dwa ogierki z matek po Jasnym Poranku (czyli nie do końca nieżabieńskie  :hihi🙂. Mała urodziła się drobniutka i jakby wcześniakowata. Teraz zaczyna z dnia na dzień gonić (pół)brata w masie  😁

(troche niefortunne zdjęcia bo szyja wygląda na krótką, a jest normalna w rzeczywistości  😉 )

Czy któraś z Was miała może jakieś zetknięcie ostatnimi czasy z ogierem Efekt? Wiem, że jakiś czas temu stał w Bogusławicach i krył klacze.. Wrócił do Janowa?
sei jaki wzrost Rudego solenizanta? Zaprezentuj go jeszcze bo jest śliczny 😅
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2014 07:39
mnie też się jusiowa dziewczyna bardziej podoba 🙂 dużo lżejsza w typie
plus jest taki, że wszystkie rude!

armara,  :kwiatek: tylko w główce jeszcze pstro. jest dzieciak straszny, a powoli wchodzi w etap niesfornego nastolatka  😁
Milla, dzięki 😉 jestem skazana na rude. próbowałam kupić konia innej maści, ale po prostu się nie da  🙄
esperado, no nieduży... ma tak z 162/163 cm? ja mam 176...
pokaż też więcej swojego 🙂



sei co to za papier? ogier/wałach? Bardzo ładny koń  :kwiatek:
sei Przepiękny, jakiej hodowli? Dawaj więcej, robi wrażenie  🏇
mam dziewczynę w trochę korzystniejszym ujęciu 😉

galopada_
przepiękne źrebaki, ale mały Jusio to już w ogóle klasa 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się