Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Milla nie narzekam na sierść, bo u mnie już końcówka. Stwierdzam tylko, że te szczotki za bardzo się nie przydają do wyczesywania futra. Ale dziękuję 🙂

PATRYCJA10822 nie no ok, ale powinnam sobie dokupić jeszcze jeden zestaw w takim razie. Bo mam 5 koni. Po wyczesaniu jednego i nawet wyjęciu tej sierści palcami nadal zostało sporo na samym dnie szczotki. Stukanie (tak jak iglakiem) nie zdaje też egzaminu. Czyli dziennie dam radę wyczyścić 3 konie a dwa zostawiać brudne? Czy dokupić? 🙂 Próbowałam wypłukać wodą pod ciśnieniem i też średnio... No ale mam nadzieje, że pozostałe osoby które zaopatrzyły się w te szczotki są bardziej zadowolone 🙂
Chodziło mi o tą sierść, co się w szczotce zbierała 😉
Aaa. Chyba że tak 🙂 to już szukam 🙂
O, a ja pękam z radochy- czyści wszystko jak szalona, zakleje schodzą od ręki, futro aż się sypie- ale ja mam golonego. Na pewno zaraz kupię kolejną 🙂
Burza a gdzie w Wawce dostanę tą magię? 🙂
O, a ja pękam z radochy- czyści wszystko jak szalona, zakleje schodzą od ręki, futro aż się sypie- ale ja mam golonego. Na pewno zaraz kupię kolejną 🙂

Ja też, ja też! Kocham miłością wielką! Ale też mam konia golasa 😉
Karla🙂, my z animalii ściągałyśmy komplet na kilka osób 🙂
zamowkantar wypierz 🙂


i zapchaj pralkę :P


Moona, napisze do nich. ale nie sądze, zeby pracowali...chyba, że jutro... (dzis i w nd zdaje sie największe świeto w DE)

tak czy siak też zbieram się do zamówienia tam. tylko i tak i tak bede brać na niemiecki adres, a przesyłka - 5 ojro chyba do podziału - no teraz bez niej :P jak się wyrobie do poniedziałku. jak coś potrzebujesz - pisz 😉
horse_art też bym się przyłączyłam do zamówienia z Kramera 🙂
Łap okazje
Czy ktoś korzystał już z zakupów u nich?  👀


dziś otrzymałam paczkę od nich, towar zgodnie z opisem, kontakt super, paczka nadana zaraz po otrzymaniu przelewu więc błyskawicznie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 kwietnia 2014 19:57
Abeba, dzięki, będę miała ich na oku, a co zamawiałaś ? 😉
smar do kopyt 😉
Do mnie też Magiki przyszły..konia to gila i się denerwuje. Piach i kurz wyszły "na wierzch" i jest jeszcze gorzej niż jak się czyści normalnymi szczotkami, a błysku ni ma.
Może po pierwszej kąpieli będzie lepiej 😉
widzę że zrobił się to wątek o szczotkach magic..
Dava   kiss kiss bang bang
19 kwietnia 2014 06:47
Do kupienia sa od X czasu, a wszyscy dopiero teraz odkrywaja  😁
Piach i kurz wyszły "na wierzch" i jest jeszcze gorzej niż jak się czyści normalnymi szczotkami, a błysku ni ma.
Może po pierwszej kąpieli będzie lepiej 😉


To lepiej, żeby ten cały syf siedział w środku w sierści konia? o.O Chyba właśnie o to chodzi, żeby wszystko wyszło na wierzch, a z wierzchu trzeba usunąć, a nie, że siedzi w środku, a koń tylko wygląda na czystego..
gllosia oczywiście że tak, ale ciężko było usunąć ten brud z konia po wyjęciu na wierzch

A Quanta w swoim filmiku czyści uglinionego konia do błysku tylko tą jedną szczotką

Koniec 🚫
mam szczotkę jest ok ale szału nie ma najlepsza na krótki włos i tak najskuteczniejszy jest odkurzacz. 😉
A Quanta w swoim filmiku czyści uglinionego konia do błysku tylko tą jedną szczotką
teraz podpytajmy Quanty co to za cudowna glinka, że tak super schodzi i pół volty zakupi magiczną glinkę  😁 😁
http://www.decathlon.pl/torba-na-siodo-czarno-brz-id_8298033.html#anchor_ComponentProductMoreInfos
Ktoś używa? A może ktoś ma na sprzedaż? Chętnie kupię!

Czy w którymś sklepie są szczotki Magic Brush i najnowsza kolekcja Eskadrona Next Generation? Chciałabym kupić w jednym sklepie, przekopałam już trochę i nic nie mogę znaleźć. Są w koniku, ale Magic tylko te w jasnej wersji..
pszczolka90, to zdecydowanie nie ten wątek. Uciekaj do ogłoszeń 😀
pszczolka90, to zdecydowanie nie ten wątek. Uciekaj do ogłoszeń 😀

Jestem już tak zdesperowana ;p W decathlonie nie są one nigdy dostępne,a nigdzie indziej nie znajduję takich 🙁 Ale ok ;]
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 kwietnia 2014 17:17
Czy w którymś sklepie są szczotki Magic Brush i najnowsza kolekcja Eskadrona Next Generation? Chciałabym kupić w jednym sklepie, przekopałam już trochę i nic nie mogę znaleźć. Są w koniku, ale Magic tylko te w jasnej wersji..


w Arcus konie czy jakoś tak, ja dzisiaj tam się zaopatrzyłam
Dziękuję dobra duszyczko  :kwiatek:
alebryczesy.pl - do dzisiaj do 26.04 wysyłka gratis bez względu na formę płatności... ( info z fb)
pszczolka90, kilka lat temu identyczną torbę uszyła mi forumowa ivet (na wymiar mojego siodła).
Doskonale wydane pieniądze!
Posiada ktoś kod rabatowy do Amigo-Konie.pl i chciałby się podzielić?  :kwiatek:
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
21 kwietnia 2014 07:22
wie ktoś gdzie są jakieś fajne promocje na rajtroki damskie? z góry dzięki za info
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 kwietnia 2014 08:43
gllosia oczywiście że tak, ale ciężko było usunąć ten brud z konia po wyjęciu na wierzch


Ryżówką bez problemu schodzi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się