Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

eterowa, dziękujemy  :kwiatek: Co do zdjęć, to poprawienie ich by się przydało (fotograf nasz miał spory problem z ustawieniem aparatu przy dużym słońcu). Rano przejrzę zdjęcia i w razie czego jakieś podeśle, jeśli to nie będzie problem  :kwiatek:
Libeerte - akurat w tych ciemniejszych miejscach jest spocony, a to, że gubi sierść to drugie, dla porównania wystarczy spojrzeć na pierwsze zdj 🙂. Chłopak zawsze ciemnieje na lato 🙂

edit
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 kwietnia 2014 22:59
Budyń weekendowy ( tak właściwie to Smartin Doc Bar, 8letni AQH)
radocha z zielonego światła od weterynarza. Cóż, mój grubas w ramach hobby rozwala sobie wszystko po kolei w lewym tyle. Ale za dwa tygodnie możemy przybijać stopówki zamiast ortopedycznych 😀

jak na stanie od września z drobnymi przerwami na jazdy to nie ma tragedii, prócz tego, że jest sztywny kosmicznie


Wesołych Świąt 😀!
smartini, boski przesłodki budyń! 😍
Wesoooooołych

😁
Nie mam pięknych koni tak jak Wy, ale... mam zabawne 😉 apartu ani talentu też nie mam, więc... fotki też nie takie piękne jak Wasze!

Pies i kucyk mają niezmiennie super zabawę gryząc się nawzajem... Nidy nie zrobili sobie żadnej krzywdy, chyba pies uznał się za źrebaka i dlatego razem hasają. Albo może kuc uznał się za psa, skoro sam za psem biega i go podgryza?


ale... Trufel nie jest dłużny! 😉



i takie jakieś takie, o.


armara, Tobie również. Świetny motyw na zdjęcie.
Isabelle, kucyk nigdy nie przesadził z reakcją wobec psa i odwrotnie? Siwa uwielbia czworonogi. Zawsze jak jedziemy w teren czy też idziemy na spacer w ręku to każdego wąchałaby i zaczepiała. Ma do nich ewidentną słabość, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Być., nie, nigdy. Leżą razem przytuleni i śpią, nigdy kucyk ani pies nie mieli nawet ranki. Kuc sam z siebie startuje do psa. Mam wrażenie, że to jest taka zabawa jak szczeniaków czy lwiątek-pozorowane walki. Bo jakby kucyk tego nie lubił, to by sam z siebie psa nie zaczepiał i go nie gonił. A tak? Bardzo często podlatuje do psa i go dziabnie lekko w ogon, a gdy pies ucieka-zaczyna go gonic.
Młoda próbowała podobnie, ale skończyło się na tym, że wzięła końcówkę ogona i ze spokojem ją przeżuwała. Pies oczywiście wniebowzięty, bo uważa ją za swoją kobietę.
emptyline   Big Milk Straciatella
20 kwietnia 2014 17:10
Isabelle, super foty! Wyrósł Ci ten kucyk, teraz już zdecydowanie wygląda jak koń. 🙂
Time, super mu w fiolecie! Jak się chłopak sprawuje?
anai, fajne chłopaki, ale ja jednak pozostaję fanką Dina. 🙂
Lusiowata, przedostatnie foto ekstra.
tuch, leżing, plażing - super.
Sankaritarina, patrz, ja to zawsze tracę równowagę przy takich akrobacjach.
eterowa, no jak zwykle śliczni jesteście.

U nas ostatnio całkiem dobrze (nie licząc spektakularnej gleby w terenie). Dalej oczywiście panikuję, ale doceniam coraz bardziej mojego konia. Jest cudny i przemiły.




emptyline super ! 🙂 p.s jaki to czaprak na pierwszych dwóch zdjęciach ?  😉 podoba mi się 🙂

Wstawiam dzisiejszą Rudą 5 latkę już 🙂 no i pierwsza próba czarnej wodzy w tym roku 🙂


emptyline   Big Milk Straciatella
20 kwietnia 2014 17:30
korysindex4, Eskadron Exclusive atlantic green.
Chyba nadszedł odpowiedni moment,abym przestawiła Wam moją rozkwitającą szesnastolatkę  💘
schitooooo, a czo to za konik? 👀
Moj dziad dzisiaj osiaga pelnoletnosc 🙂 Chyba na takiego nie wyglada i takim sie nie czuje 😉 (i oby jak najdluzej)




Natomiast drugiemu przedwczoraj stuknelo 12 lat. Nie wiem, kiedy to wszystko minelo...



I obecny koniur z ostatniego treningu 😉





Pozdrawiamy swiatecznie 🙂
ej_anka Haga-SP (po Leopolis i Harmonia) ,klaczka po przejściach ...
                        okrężną drogą wraca na swoją ścieżkę  😉
emptyline- ostatnio w chłopaku obudziły się młodzieńcze humorki (no mają prawo, w końcu to 5-latek), kończś się to spotkaniem z matką ziemią, wybitym palcem itp  🏇 😁
Angeel złóż Fraczusiowi życzenia koniecznie i poczochraj tą jego mordkę cudowną!  :kwiatek:
Dla młodszego kolegi również coś dobrego do ucha szepnij 😉 Nie wiem kiedy ten czas leci  👀
Retna   nic nie zmieniać
20 kwietnia 2014 19:40
smartini, boski ten Budyń, uwielbiam tę maść 😍
Isabelle, kucyk i pies świetni 🙂
emptyline, Twój Całus jest absolutnie przeuroczy! A w czarnym zestawie wygląda zjawiskowo 😉

Jakutowy uśmiech wart miliony 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 kwietnia 2014 19:59
Renta, Budyń nadal ma jeszcze trochę jasnych zimowych kłaków, w tym roku będzie wyjątkowo ciemnym palomino, do tego bardziej srebrnym niż żółtym ;D
Retna   nic nie zmieniać
20 kwietnia 2014 20:04
smartini, według mnie to i tak jest izabelowaty, jeżeli chodzi o umaszczenia, to nie posiadam zbyt dużej wiedzy 😡
emptyline   Big Milk Straciatella
20 kwietnia 2014 20:05
Retna, izabelowaty=palomino
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 kwietnia 2014 20:14
palomino to właśnie izabelowaty, ale jest tyle odmian tej maści... 😀
są standardowe złote

kremowe
[img]http://media.liveauctiongroup.net/i/10578/11192825_1.jpg?v=8CE9A9E69B071A0[/img] (podobny jest Budyń zimą, stąd ksywka 😀)
jabłkowite

i srebrne


a Budyń jest co roku inny xD
śmiejemy się, że tego roku już nie jest budyniem waniliowym tylko karmelowym bo na prawdę coś dziwnego się dzieje z jego kolorem. Jak w przyszłym tygodniu będzie ładnie to zrobię mu jakieś zdjęcia żeby było to widać. W ogóle zaczyna się robić lekko szampański <3 (czyli mieniący się jak rybia łuska trochę)
Retna   nic nie zmieniać
20 kwietnia 2014 20:18
emptyline, tak myślałam! 😀
smartini, dziękuję za wyjaśnienie 😀 I kończę offtop, bo to zdecydowanie nie ten wątek  :kwiatek:
smartini Śliczny blondasek, trzymamy kciuki żeby raz dwa się zregenerował po urazach  🏇
armara i wzajemnie! Super, pozytywne zdjęcie!  😉
Isabelle kosmiczne zdjęcia, jaka zaciekłość z obu stron, pierwszy raz widzę coś takiego i nie mogę się powstrzymać od uśmiechu  🤣
emptyline jak zwykle prezentujecie się mega elegancko!
korysindex4 śliczne rudości!
schitooooo bardzo ładnie wyszliście na pierwszym zdjęciu-pozazdrościć takich pięknych włosów jak Twoje  😍
Angeel zdrówka dla obydwu chłopaków  😅
Retna piękny uśmiech-do reklamy pasty do zębów idealny  🤣

Kilka "kucykowego" odpoczynku po jeździe.



I nagle okazuje się, że koń wcale nie był zmęczony.  🤔
Isabelle ale co ty gadasz, masz piekne zwierzaki! zubrzyk kradnie serca wszystkim dziewczynom 😀 a nowa zrobeczka tez slodka, wyrosnie ci z niej kawal slicznej panny 😀

emptyline straciatella im starszy tym ladniejszy  💘 fajnie mu w tym greenie, chociaz moj ulubiony zestaw to Calus w brazach albo rozach 😀

esperado ahahahaha, nie ma jak zdjecia z tarzania, najwieksza colera zawsze wyglada na takich rozczulajaco 😀


To ja sie z jednym wbije, ktore mnie wybitnie urzeklo z ostatniej sesji w lesie 🙂😉)) wiem, ze kiecki takie oblatane, ale kurde, nigdy nie mialam jeszcze a chyba kazda z nas chce byc ksiezniczka przez 1 dzien?😉
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
21 kwietnia 2014 10:58
jakie piękne koniska  😍
a teraz ja, ze swoją młodziuchą. Oczywiście, czego najszybciej ją nauczyłam?  jedzenia trawokulek 😉) od jeźdźca  😉)
esperado,  na tym filmiku ciut widać ich zabawy:

schitooooo,  to są stare obtarcia od kantara?
smartini, jabłkowity 😍 nigdy nie widziałam konia z taką maścią 😍 i szczerze mówiąc... jak koni dla koloru się nie kupuje, to takiego bym chciała 😍
faith,  sesja kieckowa ZAWSZE jest dobra! a z Ciebie modelka pierwsza klasa! Ja nie mam absolutnie złudzeń, że moje zwierzaki nie mogą zostać określone jako "piękne" 😉 co nie znaczy, że mi to przeszkadza, bo są takie zabawne jak cudują, że ich naturalna brzydota wcale mnie nie rusza 😂
Być., wkleiłam wyżej filmik, nie wyglądają jakby się nie lubiły, prawda? 😉
Filmik bardzo sympatyczny. Patrząc na psa można by rzecz, że najzwyczajniej w świecie uważa siebie za kuca. Swoim zachowaniem przypomina mi mojego mieszańca, który w ten sam sposób zachęca do zabawy Siwą. Ogólnie jesteś szczęściarą, że posiadasz tak wesołą trójcę. Źrebak wydaje się być dość długi na nogach. Ile może mieć w kłębie?
Być.,  Laguna nie jest wybitnym koniem, ba, daleko jej do super eksterierowego zwierza, ale pokażę. Coś na zdjęciu nie podoba mi się prawy przód, ale na żywo nie widzę tam nic niestosownego, więc najpewniej jakoś kijowato stanęła (plus ma kopyta do pilnej roboty)
[img]https://lh4.googleusercontent.com/4mEn-DmSnTD9jHuk9WrSzXS24n4j3XdzvCG-n1PXuGI=w800-h670[/img]

mój facet ma niecałe 170 wzrostu i chyba stoi ciut na górce (nie mam żadnego terenu do porządnego zdjęcia zootechniczego 😂 ). Jak dla mnie na oko będzie miała chyba ze 150 w kłębie (8 miesięcy).

Szczerze mówiąć dzieciaki się bardzo dużo bawią i biegają. Ruda była bardziej stateczna, zlewała kucykowo-psie harce. Teraz... gonią we trójkę 😉 jednak źrebak powinien mieć drugiego źrebaka, nawet jeśli to jest kucyk.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się