Konie czystej krwi arabskiej

Szamanka a kiedy pierwsza jazda...hihihihhi... 🏇
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
17 sierpnia 2014 09:56
Andaluzja z tego co liczymy to chyba dopiero za tydzien/dwa. Ujezdzalnie mamy polaczona z pastwiskiem i dominujacego walacha w stadzie. Troche sie obawiam jezdzic, wiedzac ze Bohun jest obok. Poczekam na przylaczenie Siwego do stada i wtedy najpierw jazdy na ujezdzalni razem z innymi konmi a pozniej jakis teren. Siwy byl ogolnie malo jezdzony, czesto stal po 2-3 tygodnie takze takie przerwy jakos na niego nie dzialaja. Mysle ze najbardziej teraz go niecierpliwi ta mysl ze sa nowe konie a on nie moze z nimi byc i siedzi zamkniety w boksie.

No ale stajnia nie moja, inne konie tez nie wiec calkowiecie podporzadkowuje sie wlascicielowi stajni i jak on sie zgodzi ze mozemy juz cos dzialac to na pewno zaczniemy. Na razie musi poznac nas i inne konie 🙂

Za pol godzinki jedziemy do Malucha takze zobaczymy jak sie dzisiaj ma.

Ktos mi pisal o sloneczniku - czy taki pelny tzn luski z zawartoscia jest ok? Czy same luski>???
Bronze   "Born to chase and flee.."
17 sierpnia 2014 10:20
Szamanka - cały słonecznik to bogactwo składników odżywczych i kalorii, łuska to głównie włókna ( znajomy dodaje łuskę w zastępstwie sieczki ). Obie opcje są dobre. ja daję cały słonecznik w okresie jesienno-zimowym bo nie chce futrowac konia owsem. Jednorazowy wydatek nie powalający cenowo, a worek 30 kg powinien wystarczyć na wiele miesięcy.
czy wiecie czy beezie transmisja z janowa w tv?
Wojenka, gratulacje!!!! Razem z Mują trzymaliśmy mocno kciuki🙂😉)))

szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
17 sierpnia 2014 16:50
Dzis Siwy na malutki plus, lonzowac mu sie nie chcialo. Nie stawal dęba, nie rzucal sie o nie! On przychodzil do mnie kladl Lepek na moich rekach i mowil "nie". Wiec pobiegal w rece 😀 pozniej tylko trawka i trawka...



czy wiecie czy beezie transmisja z janowa w tv?

Jest tutaj:
http://www.swiatkoni.pl/news/8501,dni-konia-arabskiego-v2014-relacja.html
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
17 sierpnia 2014 17:06
Za ile poszły trzy pierwsze konie??
Moja najwieksza faworytka Piacolla poszla za 305 000 euro 😲
"Moja" Cenoza za 240 000 euro
w tych aukcjach jak ta,to nie moga brac udzialu inne konie z prywatnych stajni?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
17 sierpnia 2014 18:03
Mogą, tylko odpowiedniej jakości - teraz jest licytowana Fortycja od p. Wójtowicza
edit: http://www.prideofpoland.pl/lists-of-horses/2014 - wg katalogu jest kilka prywatnych koni
jesli  ktos sledzil od poczatku ta aukcje,to bylabym wdzieczna za informacje z ktorych prywatnych hodowli poszly konie,gdzie i za ile?
a Norma za ile poszła? bo mi sie wtedy akurat internet zaciął;/
Niech mie ktos obeznany w tego typu aukcjach uswiadomi,jak to sie odbywa?  Ile czasu czeka sie na przelicytowamie danej ceny?Czy najpierw ida klacze,a pozniej ogiery?
kalaarepa wg polskiearaby.com na fb za 250 tys. do Arabii Saudyjskiej

Andaluzja konie wchodzą wg listy aukcyjnej ustalonej kilka miesięcy wcześniej, dostępnej na stronie Pride of Poland
Ale Piacolli nikt nie przebije cenowo w tym sezonie🙂
🏇 na Kartoflu
czesio Kartofel jest świetny i Ty na nim świetnie się prezentujesz 🙂 Powiedz tylko co to za czaprak, to jakiś ES? Pięknie współgra z tą hreczką 😍
ES🙂 Ciemna czekolada. Jeśli będzie pisać coś więcej na nim to dam znać jutro 🙂 Kartofel jest prześmieszny, a chęć wyrażenia swojego widzimisię wpędza mnie w zaciesz na jeździe 🙂
Jak ktoś jest zainteresowany to mam wszytskie ceny i kraje gdzie poszły pierwszych 14 koni 🙂

Wojenko ogromne gratulacje, Mihrab na żywo to cud, miód  😍
Jak ktoś jest zainteresowany to mam wszytskie ceny i kraje gdzie poszły pierwszych 14 koni 🙂

Wojenko ogromne gratulacje, Mihrab na żywo to cud, miód  😍
  A sa tam rowniez konie ze stajni prywatnych i z jakich?
Dzisiaj wypróbowałam moje nowe siodło, Freefrom Classic i kurcze muszę powiedzieć, że w życiu nie siedziałam w wygodniejszym siodle! Dla mnie jest idealne, pierwsze siodło w którym czuję się tak pewnie i stabilnie. Jedyne co to przeraził mnie wygląd tego siodła, bo wydaje się być na moim krótkim koniu wielgachne, czy u Was też to tak śmiesznie wygląda? 😀
Andaluzja większość z Janowa i Michałowa, część z białki i ze dwa, trzy z innych stajni.
Nigdzie nie mozna zobaczyc powtorki w z tej aukcji w calosci...,a szkoda🙁
Mam dużo nagrane, to jak dostane kamere w swoje ręce to coś obrobie i wstawie 🙂
Mam dużo nagrane, to jak dostane kamere w swoje ręce to coś obrobie i wstawie 🙂
  Ojej...,bylabys wtedy na piedestale🙂 Nigdzie nie ma nagran archiwalnych bez obciecia z tegorocznyej aukcji w Janowie:/
Nie ma sprawy 😀 ja to co roku jestem, bo tata zawsze dostaje zaproszenia i mnie zabiera 😉 wiec relacja bedzie jak przyniesie kamere do domu, a na chwile obecną moge podać tylko ceny i kraje do których konie pojechały, bo zapisałam sobie
Wojenka   on the desert you can't remember your name
19 sierpnia 2014 21:13
Mój piękny i dzielny  😍



👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się