Konie czystej krwi arabskiej

Szamanko,uroczy chłopak,życzę szczęścia na nowej drodze życia.
Kto może niech wesprze dziewczyny pod linkiem z młodych koni  :kwiatek:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
15 sierpnia 2014 20:50
szamanka bardzo sympatyczną gębkę ma Twój młody  🙂

Wpadam tylko pochwalić się pierwszym wsiadaniem na mojego Wolara  🙂 Wstępnie miałam tylko przewieszać się, a że koń nic nie mówił to wsiadłam i nawet postępowaliśmy chwilkę. Koń grzeczny, ani razu nie próbował bryknąć, we wszystkim uczestniczyły psy, nic go nie obchodziło.
Boże a jakie to niesamowite uczucie siedzieć na swoim koniu, który niedawno był małym włochatym czymś  😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
15 sierpnia 2014 21:25
Dziekuje wszystkim za mile slowa. Dzisiaj dostalam cynk kto moze byc tatusiem mojego koniowatego. Jest nim ponoc Ekorix. Ktos zna?
http://racehorses.pl/kon-2120-ekorix.php

Mihrab 5 miejsce na pokazie narodowym. Gratulacje dla Wojenki
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 sierpnia 2014 22:25
Dobrze jest, bawimy się !  😉 🏇
:winko:
zazdraszczamy
iwona9208,zaufanie procentuje  😀

Wojenko,gratulacje,wow  😍
Dziekuje wszystkim za mile slowa. Dzisiaj dostalam cynk kto moze byc tatusiem mojego koniowatego. Jest nim ponoc Ekorix. Ktos zna?
  Szamanka a skad Ty go kupilas?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
16 sierpnia 2014 10:17
Andaluzja z prywatnej stajni, ale konik pochodzi z Hodowli Pani Karoliny Pływaczewskiej z Wołomina. Szukam kontaktu z nia w celu potwirdzenia, bo Ekorix z piaseczna wiec bardzo mozliwe ze jednak kryl.

angeldust dziekuje za linka  😍

Mlody je za dwoch obecnie i mam zagwozdke - chce mu wprowadzic do menu jabka, marchew, suchy chleb - ale nie wiem od jakich ilosci zaczac aby nie przekarmic...


Bronze   "Born to chase and flee.."
16 sierpnia 2014 10:50
Szamanko - podstawa zywienia to dostep do siana ( bez oporu ). Mój ma w boksie beczkę na siano, zawsze napakowana na full - je ile chce i nie niszczy siana.Co do przysmaków - to ja chleba nie daję, owsa symbolicznie, a z jabłkami i marchewkami uwazam ze względu na zawartośc cukru . Nie wiem jak planujecie z Armanim, ale jesli kon sie do woli pastwiskuje to jabłuszko dziennie ( no 2 max :-) nie zaszkodzi...za duzo cukrów to niestety chroniczne problemy z linia białą ( kochani, tez tak macie ? ). Na szybkie przytucznie polecam dodatek całego słonecznika lub oleju lnianego do paszy treściwej. Dostep do siana ( bez wydzielania  😀iabeł: ) i trawy to 90% sukcesu w osiagnięciu dobrej formy. Pozdrawiamy z Niuniakiem :-)
http://racehorses.pl/kon-2120-ekorix.php

Mihrab 5 miejsce na pokazie narodowym. Gratulacje dla Wojenki

Gratuluje.

Gniada uwielbia chleb, aczkolwiek nie dostaje go w jakiś sporych ilościach. Jabłek nie ograniczam, marchwi daje do sztuk trzech (duże) i właściwie to tyle.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 sierpnia 2014 12:15
szamanka poszło PW.
A chleb sobie odpuść - nie ma żadnej wartości odżywczej  😉 siano do woli - dobrej jakości, olej możesz podawać + owies i tyle  😉 jeżeli ma możliwość wychodzenia na pastwisko to jeszcze lepiej.
iwonko gratulacje  😅 oby tak dalej 😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
16 sierpnia 2014 12:48
szamanka szczęścia!

ja niedługo już zobaczę mego stwora!!!  Dziś jej zrobiłam mały prezent w kramerze, hihihi

za 2 tyg PL;-))


hurrey
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
16 sierpnia 2014 14:37
Dziekuje za odpowiedzi  Maly narazie siedzi w boksie dostaje siano do oporu plus zielonke. Dzis wyszlismy sie polonzowac, pospacerowac 🙂 no i swiezutkiej trawy poskubac.
Czy to mozliwe ze juz wie ze my to my?? bo do innych tak lba nie tuli.... 👀




Szamanka caly czas czekam na odpowiedz odnosnie PW,ktore Ci wczoraj wyslalam🙁
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
16 sierpnia 2014 15:48
Andaluzjaprzepraszam juz patrze 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 sierpnia 2014 17:26
Mam już te palenia. Po lewej stronie 547 po prawej 14. Można się po tym czegoś dowiedzieć?
szamanka gratulacje 😅 można dodawać drożdże paszowe albo em -y
szamanka, sprostuję trochę informacji.

Nie byłam hodowcą tego konia, a właścicielem. Koń z dzikiego krycia ze stajni Malinowskich, trafił do mojej koleżanki, kiedy kupiła jego matkę- Alisię. Źrebak był bez papierów, więc jej zbędny i ja dostałam go w prezencie. Kiedy został odsadzony przyjechał do znajomego na hotel a później do naszej przydomówki. Ponieważ był bardzo krnąbrny a ja pracowałam w delegacjach zdecydowałam o dalszej jego sprzedaży.
Łeb rozciął o drewniany żłób w stajni kolegi. Chcieliśmy go zszyć, ale nie było mowy o dojściu do niego weterynarza. Nawet po Sedalinie kiedy ledwo stał na nogach kiedy wet zbliżał się z igłą nagle ożywał i stawał dęba i walił z zadu w stronę weta.
Forumowa wiwiana też zaliczyła od niego kopa, kiedy próbowała go werkować. Ot, taki źrebak jednej pańci. Mojego męża próbował również kopytami potraktować. 2 tygodnie urlopu i codziennej pracy niestety niewiele wniosły i szukaliśmy kogoś z większymi możliwościami czasowymi i doświadczeniem w pracy z takimi gagatkami 😉

Cieszę się, że dobrze trafił i mam nadzieję, że będziesz miała z niego dużo radości.


szamanka przejrzyj sobie moje wpisy o Armanim z jesieni 2010r http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,752.1200.html - tu się zaczęło.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
16 sierpnia 2014 18:38
bera7 no czytam i oczom nie wierze!!! 🤔

Ja stoje za Armanim bez zadnego strachu, ciagne za ogon, klepie po zadku  🤔
Prztulasek ogromny! Wita nas wesolymi oczkami, zegna rzeniem 🙂
Na widok kantara i lonzy az tanczy w miejscu 🙂

Na pierwszym zdjeciu mina na dzien dobry, na drugim moj Szymon z nim 🙂


Bronze   "Born to chase and flee.."
16 sierpnia 2014 18:58
Wojenko - przegapiłam relacje online  😕...a baaardzo chciałabym was zobaczyć "w akcji "podczas pokazu narodowego. Jesli masz namiar na filmik albo galerię zdjec to proszę sie pochwalić  :kwiatek:
Mihrab w TOP FIVE, no puchnij dziewczyno, puchnij  😅
szamanka, my go sprzedaliśmy jak miał 1,5 roku więc przez ten czas widać ktoś w niego włożył pracę. Ja tak jak pisałam miałam możliwość pracy z nim tylko w weekendy, a mój mąż jest po wypadku i nie chciałam go narażać na niespodzianki. Zresztą on miał wówczas jeszcze za mało doświadczenia by wychowywać takiego konia. U nas by się zmarnował.

Przytulał się do mnie również 🙂 co nie przeszkadzało mu minutę później kopnąć wiwiany.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
16 sierpnia 2014 21:04
Dziękujemy, będziemy się chwalić zdjęciami 🙂.
Jedyny koń z takim przebiegiem na pokazie 😉 - ma więcej km w nogach niż wszystkie pozostałe razem wzięte 😉. Jestem z niego dumna.
Szamanka a ten Twoj pupil ile ma teraz wiekow i czy jest ogrem czy walaszkiem? 
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
17 sierpnia 2014 07:40
Andaluzja pisalam ciut wczesniej 😉 Ma 4 latka (w sumie juz 4 i pol), ujezdzony, wywalaszony 😉

Filmik z wczoraj 😉



Na nasze komentarze prosze nie zwracac uwagi  😁
Kto dziś będzie w Janowie ? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 sierpnia 2014 07:50
Nieodczyta y watek
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 sierpnia 2014 07:59
no szamanka mam nadzieje, że będziesz zadowolona z konia  🙂

Wojenka gratki !! to żeś starego na drugi koniec polski wywlokła  😉 masz jakieś plany związane z Mihrabem ??

a tego Pana jeszcze pamiętacie  😉 ???


ogromnie się cieszę, bo  30.09 wracamy z Rudym na stare śmieci i zaczynamy po woli wracać do pracy 😅 oby tylko pogodzić macierzyństwo z jeździectwem  🤣 bo już wizę, że to ciężka sprawa .. na szczęście mam dzierżawcę  😉 , który będzie regularnie z Nim pracować i to jeszcze pod okiem mojego trenera  😀 ehh
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
17 sierpnia 2014 08:50
zduśka nawet nie myslalam ze kon moze wniesc tyle radosci nawet do zwiazku 😉 Moj Szymon go uwielbia ( a wierzcie ze to byl ogromny tchorz i kazdego konia sie bal).
Dzisiaj jedziemy znow - lonza, spacer, trawka , dzisiaj postaram sie przymierzyc mu ochraniacze 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się