Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

słuchajcie znalazłam promocje na wcierke absorbiny ale data ważnosci jest do końca pazdziernika ... używal kiedys przeterminowanych wcierek bo wiadomo koniu nice chce zaszkodzic;op
atri spokojnie mozna uzywac. Tam nie ma co sie przeterminowac😉
w bergo jest a nia promocja.
wzialma sobie - rewelacyjna sprawa...i faktycznie dziala (i na rekach czuci chlodzenie dobre 2 h...)
i pierwsza wciera na acetonie...
Widział ktoś może kamizelkę Horze Betha za mniej niż 209 zł (już wliczając przesyłkę - za tyle mam stacjonarnie)? Chodzi mi o niebieską.
Widzial ktos moze promocje na żłoby narożne ? 😉
Widzial ktos moze promocje na żłoby narożne ? 😉


promocji nigdzie nie ma, ale najtaniej znajdziesz na alledrogo 🙂 kupowałam przedwczoraj
Ktore bralas ? Bo ja cenowo widze to samo co w sklepach 😀
Widział ktoś jakąś promocje na psikadła do grzywy i ogona?  :kwiatek:
Weekendowa promocja na Hippicę 😉
link
Uprzedzam lojalnie, że są pojedyncze rozmiary, więc może się okazać, że trzeba będzie poczekać dłużej - do 2 tyg.

Wstawiam dlatego, że często ktoś tu szuka butów tej firmy, a ceny niedawno skoczyły mocno w górę...
W Pasi-Koniku 20% na wszystkie produkty Horze 😉
W Pasi-Koniku 20% na wszystkie produkty Horze 😉



ceny na stonie juz po rabacie , czy dopiero odliczane przy zamowieniu?
Na stronie jest przecież info, że trzeba wpisać kod promocji.
alexiss dopiero w koszyku po wpisaniu kodu jest cena poprawiona 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
27 września 2014 16:50
Kinia16322, szukałam niedawno żłobów i znalazłam tutaj http://www.panfarmerek.pl/pol_m_Karmidla-i-karmniki_Karmidla-dla-koni-461.html W dodatku zamawiałam z tego sklepu dwa razy i zawsze wszystko było ok.
w Bergo też -20% na Horze 🙂
w cavalloshop promocja 130 zl na komplet veredusow 😀
gossu możesz wstawić link? bo jakoś nie widzę. 😉
chyba chodziło o to http://cavalloshop.pl/katalog2/promocje/ochraniacze-veredus-olympus-komplet-brazowy.html
czyli 130zł mniej, a nie za 130 😉
Aaaa, dzięki! 😉 Faktycznie 130 zł mniej, a ja zrozumiałam że za 130 zł i się zastanawiałam jakim cudem tak tanio.  😁
widział ktoś może ostatnio jakąś promocję na derki polarowe i termobuty?  :kwiatek:
w cavalloshop promocja 130 zl na komplet veredusow 😀


taką ofertę ma już na stałe equishop 🙂
Ech, wpadła może komuś w oko jakaś promocja na sztyblety Hippici...? (konkretnie elite, z zamkiem) Ta podwyżka cen to jakaś masakra :/
Moniqa widziałam w Bergo 🙂
Widział ktoś promocje na oficerki skórzane, sznurowane ?( do 700 zł ) 🙂
Moniqa, Dworcika pisala wyzej o Koniku 😉
Libeerte, promocja kończy się za 2 godziny z haczykiem i obejmuje tylko ten wciągany model. Elite są w tej standardowej cenie.
FryziOl, szukaj modelu Lyon z Busse.
Libeerte - ale promocja obejmuje tylko klasyczne, wciągane 🙁
vodka - dzięki  :kwiatek:
A czy ktos widział oficerki ujeżdżeniowe, z zamkiem z przodu w jakiejś ekstra promocji, czyli do 800 PLNów? Chodzi o typowe, niewygodne szklanki dostępne od ręki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się