Ogłowia

B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
05 listopada 2014 14:07
Ponieważ jestem zachwycona jakością ogłowia Kieffer chciałabym zapytać czy ktoś ma na sprzedaż takie ogłowie jak poniżej - może być albo ze złotymi, albo srebrnymi wstawkami, rozmiar cob i czarne.
asds   Life goes on...
05 listopada 2014 14:50
To chyba Kieffer Ulla Salzberg?
to kieffer Ulla Salzgeber , szukaj na ebauy
B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
05 listopada 2014 15:09
szukałam, licytowałam nawet, ale kończyły się na 400-500zł w przeliczeniu na nasze + koszt wysyłki 😵 - troszkę dużo
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
05 listopada 2014 15:12
Ładne, nawet bardzo 🙂. I faktyczne to Ulla jest.
dla rozluźnienia , horze spirit tarano , na zdjęciach katalogowych koszmar w realu zyskuje bardzo ładny naczółek 🙂 skóra to nie kieffer
Szukam ogłowia w podobnym stylu, ale w rozmiarze pony/mały cob (na arabską głowę  :kwiatek🙂. Z tego co wiem, Zaldi wypadają bardzo duże, a najmniejsze co jest w sprzedaży to cob, w którego podobno nawet xfull się zmieści...Ogólnie chodzi mi o ozdobne ogłowie w stylu barokowym czy hiszpańskim, nie musi mieć nachrapnika 🙂
B.B. to ogłowie jest nie do zabicia - warte każdej złotówki. Miałam takie - było niezniszczalne, przeżyło wiele, nadal gdzies je mam ( ma ponadz 12 lat) - jedyny minus - złoto się ściera, ale nie wiem po jakim czasie, bo ja je dostałam już  z częściowo statym złotem, a nie wiem ile mogło miec lat zanim stało się moje.
Co myślicie o tym naczółku na ten łepek (bez odmian, no może dosłownie 3 siwe włoski)? 🙂 Do meksykańca. I jak meksykan wpływa optycznie (:emoty327🙂 na pysk? Wydłuża, skraca? Od dawna myślę nad zmianą nachrapnika, ale nie wiem czy młodej będzie ładnie  😁.
B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
07 listopada 2014 16:06
Zmieniasz nachrapnik żeby było ładniej? 😵
A napisałam tak gdzieś? Chcę zmienić, bo teoretycznie młodej powinien lepiej przypasować niż kombinowany (jak to jest w praktyce wszyscy wiemy). Zastanawiam się tylko czy będzie jej ładnie i tyle.
B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
07 listopada 2014 16:15
A :kwiatek: mnie się wydaję, że meksykański optycznie wydłuża pysk tak jak hanower.
Wątpliwości rozwiane.  🤣 Co prawda na ogłowiu westowym ale co tam  😁.
Przyszła do mnie Diva z VH i jestem bardzo miło zaskoczona jakością. Cob jest dużym cobem. Skórka bardzo fajna, wykonane porządnie.
Tylko... Mam jeszcze nowego BR Adlington, niby miał być szał, super jakość ale wszystkim w koło bardziej się podoba VH  🤣
Ava, a BR też masz COB-a? Duży?
cob-y BR są naprawdę spore,mój ma 167 cm-małą głowę,ale nie AŻ tak małą żeby mieć coby w innych firmach,a w BR coby są idealne.
BR też mam COBa ale VH ubrałam na głowę konia i wszystko pasowało co prawda zapięte na ostatnie dziurki ale jest. W BR musiałam dorabiać dziurki do pasków do wędzidła i nachrapnika a pasek od szweda musiałam przedłużyć bo nie było szans na włożenie go w ogóle w rolki.
.
Czy mógłby mnie ktoś poratować zdjęciem ogłowia podszywanego Daw-Mag w kolorze brązowym o podszyciu brązowym :kwiatek:? Na stronie producenta odcień brązu zdaje się mocno odbiegać od tego, na czym mi zależy.
joakul o to ogłowie Ci chodzi?
Mirinda94 nie do końca bo to jest bez podszycia ale dobrze widać daw-magowski brąz. Dzięki :kwiatek:
Muchozol, muszę powiedzieć, że Mucha całkiem zacnie wygląda w tym brązie. I dobrze, że nie masz zamiłowania do zdobień, takie skromne Wam pasuje.
.
Noo jak koń galopuje to nie słychać kopyt tylko brzdęk złomu, a z tego co wiem westowcy lubują się w "blachach" 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
12 listopada 2014 21:30
Nasz 8 letni Daw Mag trochę się zużył i rozglądam się pomału za czymś nowym. Chciałabym, żeby było bardzo eleganckie, bling bling  😁. Nie możemy przesadzić, bo mamy bardzo mały łeb-pomiędzy pony a cob. Proszę o pomoc w dobraniu czegoś fajnego dla gniadego arabka
A głowa wygląda tak:

alexiss
W temacie kolorowych ogłowi
http://re-volta.pl/galeria/img/124403


A gdzie znajdę takie? Widziałam w wersji fioletowej tylko coś nazwy ogłowia rozszyfrować nie mogłam...  😵
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 listopada 2014 20:20
Czy mój koń łapie się na rozmiar "szetland"?  😁

http://br-konie.pl/premiere-oglowie-ajaccio-dla-szetlanda/produkt/1309/
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 listopada 2014 20:33
Euphorycznie to Otto Schumacher
Wojenka ja na arabka miałam pony, ale shetland może być problem 😜
asds   Life goes on...
13 listopada 2014 23:01
Wojenka

No to teraz z tym szetlandem to zaszalałaś...  🤣
Czy widział ktoś nachrapnik hanowerski zapinany po obu stronach (synchroniczny-nie mam pojęcia jak to nazwać) w kolorze brązowym  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się