Ogłowia

anetakajper symetryczny 😉 sprawdź na br-konie.pl powinni mieć 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 listopada 2014 14:47
Wojenka

No to teraz z tym szetlandem to zaszalałaś...  🤣


oj tam, oj tam  😁 😉
Szukam brazowego oglowia z hanowerem i do tego naczolka z kosteczkami. Ktos, cos?  👀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 listopada 2014 15:16
Wojenka mój koń ma trochę arabską głowę i ma ogłowie Wembley Darlington
Tutaj akurat byłlo mierzone nowe  😉 wyglada to tak:

http://re-volta.pl/galeria/foto/77042#f
http://re-volta.pl/galeria/foto/77045#f naczółek
http://re-volta.pl/galeria/foto/77046#f

Poszukuję ogłowia z białym podszyciem. Czy do 300 zł znajdę w ogóle coś sensownego ? Busse, Premiere ? Może macie coś godnego polecenia ? 🙂
vodka,  jesli ma byc zwykle proste oglowie to polecam Stalliony, bardzo dobra skora i material podszycia. Moje ma juz 7 lat i dopiero teraz widac, ze biale podszycie zaczyna sie przecierac.
Dzięki bogu mój młody chodzi na cienkim nachrapniku angielskim tak samo dobrze jak na meksykanie. Cieszy mnie to, bo meksykanów ładnych nie widziałam (poza jednym prestigem w cenie z kosmosu 😉). Podoba mi się kilka szokomoli i kentaurów, jak z ich rozmiarówką? Młody ma głowę cob/full, ma bardzo szczupły pysk. Ogłowie nie może mieć wielkiego nachrapnika, większość fulli jest za duża.
anai, akurat niedawno kupiłam dla Vimto (półkrewek z głową pomiędzy cob a full) Schockemohle Charlotte w rozmiarze cob i ogłowie pasuje. Obawiałam się, że nachrapnik może się nie dopiąć, bo Vimto ma dość szeroki pysk. Okazało się, że się dopiął, ale na drugą dziurkę, więc niemalże na styk.

czeggra1, dzięki! Tak mi się wydawało, że te ogłowia są raczej większe niż mniejsze  😉
anai, dokładnie. Kiedyś przymierzałam Orfeuszowi szokmola rozm. cob i niestety topił się w nim chłopak 😉. Jak chcesz to pomierzę dla Ciebie jutro szokmola, którego mam dla Vimto.
czeggra1, ale ORfik ma delikatną główkę. Jakbyś mogła zmierzyć długość maksymalną pasków policzkowych (od środka potylicy), będę wdzięczna 😀
W moim szokomolu full koń z dużą głową (niby full, ale taki trochę większy) też się trochę topił. Jedynie nachrapnik zapinał się tak mniej więcej w połowie dziurek (a jakbym chciała go podnieść wyżej, to nie bardzo już miałam jak, o ile pamiętam - chyba jedna dziurka została), ale reszta pasków spokojnie mogłaby być krótsza... Półkrewek z drobną głową (nosi BR cob) na oko w tym moim zmieściłby się ze dwa razy. 😉 Więc dla głowy na pograniczu cob/full z tej marki chyba brałabym coba.
Orfik ma subtelną główkę, ale Horseware czy Jeffries w rozmiarze cob pasują dla niego. Schockemohle wypada zdecydowanie większe.
Pomierzę jutro 🙂.
Schockemöhle są duże, Skwarek ma coba i tego coba mogę spokojnie założyć też na wielkie Zombiszcze.
Bardzo Wam dziękuję za opinie, nie pozostaje nic innego, jak poszukać konkretnego modelu 🙂
darolga   L'amore è cieco
18 listopada 2014 11:41
W sumie nie wiem czy dobry wątek...
Pic na wodę czy faktycznie mądry wynalazek? Stosował ktoś?

http://awilhorse.pl/592-barnsby-magnetic-calming-headpiece.html
Schockemöhle są mniejsze niż BR, BR full mam wszystkie ustawione na minimum, schockemoehle full na dziurki w połowie, jedyne co to naczółki mają równe, lub nawet Br minimalnie mniejszy 
Znalazłam ideał,właśnie zamówiłam-niestety,nie mam na co liczyć przed styczniem,ale... 😍
DressageLife, wow, w Twoim stylu 😀 Jest piękne, jak by nie było rurkowe (średnio lubię, jeszcze na Rudej to jako tako, ale nie na moich chłopakach) to też bym brała 😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
19 listopada 2014 16:28
bardzo masywne, szczególnie nachrapnik  🙂 Ciekawe jak na koniu wygląda.
na stronie Wolds Exclusive Bling na fb są zdjęcia-można mieć co się zamarzy,ja wybrałam turbo-bling,ale jednolity kolor naczółka,bo z kolorowym byłoby już za dużo.
Nirv, prawda?  😁 Dobrze że mój darmozjad ma gładką głowę-rurkę wybieram dla niego,bo w zwykłych paskach jego łepeczek ginie.

Wprawdzie mam ogłowie munsztukowe z lakierowanym nachrapnikiem,ale niektóre kobiety szaleją na zakupach w centrum handlowym,ja szaleję na jeździeckich  😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
19 listopada 2014 16:36
Wprawdzie mam ogłowie munsztukowe z lakierowanym nachrapnikiem,ale niektóre kobiety szaleją na zakupach w centrum handlowym,ja szaleję na jeździeckich  😁


ja często mam tak, że wolę kupić coś koniom niż sobie  😁
napiszcie mi proszę jakiej firmy jest ogłowie z takim znaczkiem

DressageLife, łooooo czy Kalarusowi będzie coś wystawało spod tego nachrapnika?? Ma chyba z 6cm!!!
5  😎 to znaczy,mój będzie miał 5 (to szyte na zamówienie jest,zdjęcie to wzór)
DressageLife, o ja, no ciekawa jestem 😀
Obawiam się tylko,że będę mogła oglądać jego głowę w tym tylko w okularach przeciwsłonecznych
Przeciwblingowych.
Będzie szał! Czekam na zdjęcia na koniu :p
DressageLife super ogłowie, będzie szał  😜


Co sądzicie, które ładniejsze  ?


czarno brązowe jest piękne! (oczyma wyobraźni widzę lakierowane brązowe oficerki do niego)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się