Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia, ja też się już zakochałam 😀
budyń, Mój ulubiony kolor na ciemne konie to zdecydowanie apricot 😀
Cobrinha, ja wybierałam kolor pod owijki (bo dostałam je wcześniej) i szukałam pasującego w caballowym kolorniku. Jak zamówiłam to zaczęłam przeglądać ich fb i zaczęłam się martwić, bo na większości zdjęć wychodzi mega czerwony. Przy sztucznym oświetleniu taki nie jest, jest taki wiśniowo/fioletowy jakby (no zdjęcie prawie idealnie go oddaje), nie wiem jak będzie wyglądał na dworze. Jak Siwy sie nie wybrudzi za mocno (wcale nie tarza się codziennie...) to może zrobię jakieś zdjęcie 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, też kocham niebieskie na siwych! Pięknie twojemu!
Libeerte, rzeczywiście bardzo ładny - wg wzornika patrząc, to twoje zdjęcie niemal idealnie oddaje kolor 🙂 pokazuj koniecznie na koniu!
wątek zamknięty
My dziś się obfociłyśmy w terenie i dostrzegłam, że blue i hibiscus zdecydowanie zyskują gdy w tle śnieżno! 😍

Kasia, Rina i hibiscus 😎


Ja, Blood Live i blue 😎


Jakbyśmy ubrały odwrotnie czapraki lub kurtki to byłoby mega pod kolor 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 grudnia 2014 16:07
srokate, właśnie chciałam napisać, że powinnyście się do zdjęć końmi zamienić 😁 Ale bardzo fajnie oba wyglądają, szczególnie Hibiscus zyskuje - bo Blue to jest ładny w każdej pogodzie 😉
wątek zamknięty
srokate, właśnie chciałam napisać, że powinnyście się do zdjęć końmi zamienić 😁


Jutro się zamienimy, obiecuję! 😎
wątek zamknięty
W jakim brązie widzielibyście mojego pluszaka?
Podoba mi się coffee, ale w sumie biorę pod uwagę również inne odcienie po jakieś kremowe. Generalnie nigdy nie podobał mi się brąz-w żadnym wydaniu, ale od jakiegoś czasu zaczął mi się od tak podobać  😁 Chyba,że macie pomysł na inny kolor?Chętnie jednak chyba coś stonowanego.


Niestety nie mam zdjęć na tym komputerze poza tym,co udało mi się z fb ściągnąć...
wątek zamknięty
A my się przypominamy z Eskadronem Magenta 🙂
wątek zamknięty
Kupuje ochraniacze Harry's Horse elite GP i poszukuje pad do kompletu 😉
Co myślicie o padach Jarpolu ? Myślałam o kobalcie lub perłowym granacie.
Jakieś inne propozycje ? :3
wątek zamknięty
Nirv, ja tam padów do derki nie dobieram, bo raczej rzadko widać i jedno i drugie 😉 Padzior trafił mi się przypadkiem bo się wymieniłam za jedną moją starą szmatkę. Nie spodziewałam się że będzie taki ładny 😀

harja, dziękujemy 😉

srokate, hibiscus fajnie wygląda 😉 Blue troche mało widoczny na tym zdjęciu.

RatiNa, tę łezkę ledwie widać 😀 Koń smok 😉 Ale ten róż przez to super wygląda.

A Siwson był grzeczny w tym roku i od mikołaja dostał komplet na zawody:



wątek zamknięty
Obiś, mi pasuje coś z niebieskiego 😉
Dżulietta, caball
wątek zamknięty
Livia, Dżulietta, Budyń, lalasatan, ja bym wybrała tofika, ale skoro tyle głosów na banana to zrezygnuję 🤣
Obiś, a ja widzę go w niciaku hazel  😉 i petrolu z 2010r 😀
xxagaxx , śliczny komplet, na siwym będzie super  😍
wątek zamknięty
protoniasta, Libeerte Niebieskie czapraki mieliśmy, petrol jest ładny, ale chyba chciałabym tym razem coś naprawdę stonowanego. Wiecie, taka odmiana po kilku latach z wszelakimi pinkami,fuksjami i całą resztą różowo-tęczowych klimatów  😁.
A hazel,czemu by nie  🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 grudnia 2014 22:15
xxagaxx, czekam na fotę na koniu! Mi się marzy cały zestaw z tym granatem i limonką z NG, łącznie z ciuchami. :/
wątek zamknięty
xxagaxx ten niebieski bicross na Twoim siwym jest przepiękny! Ten komplet z nexta też może być ciekawy, choć obawiam się, że bicrossa nie przebije 🙂

Nas jakiś czas temu odwiedziła juliadna i dzięki jej uprzejmości mamy piękne szmatofoto w Eskadronie blue!  😅

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 grudnia 2014 08:16
xxagaxx, wygląda fajnie, ciekawa jestem zdjęć na koniu 🙂 Dla mnie ten Next jest mało udany, bo kolory wyglądają jak zgniłki 😁

Ratana, szał ciał, przebosko! Już zapomniałam jaki ten Blue jest piękny 🙂
wątek zamknięty
Ratana co za cudo! Blue na siwych koniach wygląda obłędnie! 😍
wątek zamknięty
Ratana, obłęd w ciapki!! Naprawdę cudny komplet!

Livia, zgadzam się, zgniłki 😉 Ale mnie ten komplet urzekł niesamowicie, a już długo nie kupiłam żadnej szmaty 😀 Zobaczymy jak będzie wyglądał na koniu, choć ze względu na nauszniki, planuję dopiero na wiosnę ubrać jak się pojawią latające badziewia :P
wątek zamknięty
xxagaxx- koniecznie pokaż fotkę na siwym  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 grudnia 2014 15:30
xxagaxx, najważniejsze przecież, że tobie się podoba 🙂 I też jestem ciekawa, jak będzie ten komplet wyglądał na siwym, także czekam na te wiosenne zdjęcia 🙂
wątek zamknięty
srokate, obydwa super 🙂
Ratana, strasznie piękny kolor dla siwka... rewelacja!
xxagaxx dziwne połączenie kolorów, ale jestem ciekawa wyglądu na koniu 🙂
ja za to mam Siwego z dziś w moim świąteczno-urodzinowym prezencie 😉 Fair play bordowy:
wątek zamknięty
Obiś moze byc cos nie z Eskadrona?
Horze River



A jesli Eskadron to NICI 2012 Brown

wątek zamknięty
harja, ależ mu pięknie w tym kolorze 🙂
wątek zamknięty
A my odkurzyliśmy mango, bo on maja go nie używałam 🙂
wątek zamknięty
RatiNa, fajnie pozytywnie w zimę 🙂
wątek zamknięty
Ja tylko na chwilkę wpadłam do FEBRO po derkę.... ale derkę też kupiłam  😂
wątek zamknięty
Burza, dzięki, jego ciotka wie, co dobre! 😉 też mi się widzi!
RatiNa, pasuje do Masi to mango 🙂
wątek zamknięty
harja zdecydowanie udany prezent!
RatiNa ale malutka ta łezka na niej aaaaa, super wygląda! Ma swój urok, piękny odcień i dopasowany do Masi!
kitty zawsze chciałam czarny komplecik, szkoda tylko, że na Blood nie byłoby go widać 😵
wątek zamknięty
srokate on jest granatowy  🤣
wątek zamknięty
brillant blue eskadrona to jeden z najładniejszych kolorów jaki wyszedł  😍 na dodatek ten połysk  😍
harja twój koń wiadomo zawsze obłędnie 😀
wątek zamknięty
Burza, Harja, srokate dzięki dziewczyny za miłe słowa 😉  :kwiatek: aż mi się uśmiech pojawił 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.