Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2014 08:32
Klami, ja też głosuję na granat! 🙂

lalasatan, szmatki ładne, ale kurcze, koń cały czas wygląda nienajlepiej 🙁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 grudnia 2014 09:17
Klami, zgadnij na co zagłosuję?  😎 GRANAT!  😉
wątek zamknięty
Klami oczywiście, że granat! Ze złotem będzie efekt wow! 😍 I podpisuję się pod tym co napisała anai "brązowego byłoby zdecydowanie za dużo" 😎
wątek zamknięty


Dzisiaj przybył mój komplecik 💃 Jestem zachwycona, naprawdę mimo tego, że nauszniki wpadają w lekko inny odcień. Chociaż realnie patrząc na całość, różnicy się nie da dostrzec za pierwszym rzutem, jednak lampa błyskowa podbiła kolor jeszcze bardziej, więc nie sugerujcie się tym🙂 Postaram się na dniach dodać fotkę w prawdziwym świetle.
Mimo to, jestem zachwycona wykonaniem i delikatnością.
wątek zamknięty
Grettiena koniecznie dodaj zdjęcia na koniu! Czaprak mnie urzekł  😵 nie sądziłam, że kiedykolwiek to napiszę, ale wzór kwiatowy jest cudny  😍
wątek zamknięty
harja, Livia, Moon, srokate, hahaha.... Jaka jednomyślość. Rozwiałyście moje wątpliwości. Kompletuje zestawik granatowo-złoty.
wątek zamknięty
lalasatan sprzedaj połowę i kup paszę koniowi  😉 Będzie mu o wiele ładniej z dodatkową setką kilogramów niż w nowym czapraku.
wątek zamknięty
tulipan, Livia - poszly pw
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2014 19:56
lalasatan, dzięki za wyjaśnienie na PW 🙂

Grettiena, bardzo ciekawa jestem tego kompletu na koniu 🙂

wątek zamknięty
Miałam w ręku szarego cottona z obecnej kolekji. Prześliczny kolor, taki lekko srebrzysty szary-melanż.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 grudnia 2014 13:29
Dereczka Nici Stamp 🙂 Trochę się bałam szarości na karym, ale w sumie lamówka i logo ją rozweselają 🙂



wątek zamknięty
Livia, przez ciebie chyba zbankrutuję! Dobrze e mam limit na szmatki  😁
wątek zamknięty
Livia jak to jest, że ty prawie wszystko zawsze masz?  🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 grudnia 2014 18:33
Odysowa, haha, ja trochę żałuję, że takiego limitu nie miałam 🙂 Ale już sobie sama go ustawiam, na szczęście w weście nie ma szmatoholizmu 😉

Dżulietta, no cóż, oszczędzam to mam 😉
wątek zamknięty
Livia cała kropkowa kolekcja na twoim koniu to szał  😍 też się na nią czaję 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 grudnia 2014 00:44
a mi po tylu latach uśpienia szmatoholiczego chyba zaczyna wracać... z czego wcale sie nie ciesze, wolałam Was tu po cichu oglądać 🙄
wątek zamknięty
A mi przerzuciło się na musli hah
W wolnym czasie zamiast szukać ładnych szmatek porównuje skład i szukam real fotek.
I mogę tak parę godzin dziennie 😂  🤔wirek:


wątek zamknięty
hahaha cieszę się, że ja mam pasze ulubione już od lat, bo wyobrażam sobie jak robię to samo  😜 a jak pomyślę ile czasu spędzam na poszukiwaniu szmat dla grubego, to już mogłoby mi doby zabraknąć  🤔wirek:
Zairka zielenie na siwku  💘
wątek zamknięty
Livia, powiem Ci, że na Twoich zdjęciach te szare derki wyglądają fajniej, niż na katalogowych.
Zairka, wszystkie kolory ładne, co to za zieleń?
Klami, powiem Ci, że jak zobaczyłam na żywo strzemiona, to tym bardziej uważam, że granat będzie rewelacyjny. Tylko nie bierz takiego mega ciemnego. Będzie pięknie!
wątek zamknięty
Gdzie znajdę taką derkę? 😍 na ebayu widzialam tylko białą w carne ciapki. To chyba hkm animal?

Edit: zapomniałam dopisać - zdjęcie z FB, nie wiem czyje jest 😡
wątek zamknięty
Zairka a skąd ten piękny lakierowany hanower? :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka, dobrałaś do Zaira wręcz idealne komplety. Ślinię się 😉
wątek zamknięty
Dziś  przybyły to mnie pierwsze prezenty gwiazdkowe.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 grudnia 2014 20:06
Precelek, dziękuję 🙂 Na twoim też ta kolekcja będzie świetnie wyglądać 🙂

Zairka, ile bym dała za wyciszenie szmatoholizmu 🙂 Pięknie Zajkowi w niebieskim i Emeraldzie 🙂

anai, pięknie dziękuję :kwiatek:

Libeerte, o kurcze, a myślałam że panterka już wyszła z mody 😁

etosha, piękne prezenty - szczególnie dralon wygląda szałowo!
wątek zamknięty
Livia, może wyszła, pewnie dlatego nie mogę jej znaleźć 😁 ale mi się bardzo podoba 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 grudnia 2014 20:28
Livia tu nie ma emeralda 🙂
Xymena z hooksa
Anai to jakiś niemiecki czaprak dziwnej nazwy QHZ? Jakoś tak a owijki idealnie pasujące tez jakieś firmy krzak znalezione w dobrym koniu 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2014 07:40
Zairka, oo 🙂 Myślałam, że ten ostatni to Emerald - ale kolor identyko w takim razie 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 grudnia 2014 15:04
Absolutnie to zupełnie inny kolor. Emeralda jest morski a ostatni to taka butelkowa zieleń 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
22 grudnia 2014 15:37
DZIEWCZYNY ! szukam owijek w kolorze kremowym/kość słoniowa . macie coś do polecenia w średniej półce cenowej ? bo coś nie chce mi nic wpaść w łapki a niezmiernie mi są potrzebne do szczęścia 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2014 18:08
To już moje ostatnie szaleństwo na razie - jersey Niciakowy, jedyna burgundowa derka, więc nie mogłam się powstrzymać 🙂



wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.