Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

asds   Life goes on...
26 grudnia 2014 21:09
Najpopularniejsza kobyła roku? 😀


Tak dokładnie ta sama 😉 Oho, chyba się zabrałam za pracę z celebrytką 😁
Hahahahha, nieee, chyba nie 😉
Ale no faktycznie - bardzo fajne stworzonko, a jako, ze ja sie Manti zajmuje na codzien, a dzierzawcow do mlodego konia prozno szukac w naszej okolicy - to udalo sie znalezc ciotke-opiekunke Xymene 😉 i wszyscy zadowoleni 😀
faith, czekaj, czyli Ty się dalej zajmujesz Manti, a Hrabianka ma swoją osobistą ciotkę, tak? Bo po poście Ulalala przez chwilę się zgubiłam, a patrząc po zdjęciu już nie wiem, która to (choć Manti ma chyba teraz już jaśniejszą głowę?). Wstyd, tak się nie orientować w re-voltowych koniach ze "ścianki". 😂
Ja dzierzawie Manti bez zmian😉 nie oddalabym mojego brzydalosa  💘 czyli dokladnie tak jak mowisz😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 grudnia 2014 23:46
ej dajcie troche tego sniegu!!!
Zairka, speszjali for ju!



[img]https://lh5.googleusercontent.com/giKj39NDabPywvqOxpIEfkfuy7sEgsPKrCqSdMoYRNc=w392-h588-no[/img]




Padoki i nasz stajenny teren wygląda tak:
[img]https://lh5.googleusercontent.com/7SbYmx7G7CDW0zOMEP8LqsledmzQqXy3gSATIKm7HWY=w882-h588-no[/img]




(część zdjęć mojego autorstwa, część forumowej Megane)
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 grudnia 2014 00:39
Zazdrość mnie zżera!!!! Jak mi sie marzą śnieżne fotki! 😵
xymena, liczę na częste wieści co u Hrabianki i duuuużo zdjęć 🙂. Wymiziaj ją proszę ode mnie 🙂.
Nirv, ale macie piękną pogodę 🙂.

Dawno mnie tu nie było, ale tyle się działo 😉.
Po ostatnim kryzysie z Giermkiem w pracy ujeżdżeniowej chyba wreszcie mamy przełom 🙂. Było tak źle, że nawet nie chciało mi się wsiadać, a dzisiaj za to zsiadłam ucieszona jak dziecko 🙂. Pierwszy raz od lipca poczułam jak to jest siedzieć na koniu, który sam się niesie i wkłada w to ogrom siły  😍 . Nie mam pojęcia jak do tego doprowadziłam, ale byłam w takim szoku, że żeby nic nie zepsuć tylko ustabilizowałam rękę i mocno zamknęłam w łydkach. Trwało to w sumie może 1,5 - 2 koła podczas kłusa, ale i tak jestem bardzo z Giermasa zadowolona, bo z jego plecami to chyba niełatwe 🙂.
Pozdrawiamy 🙂.
Pozdrawiamy kącik!
U nas niestety dziś chwyciła gruda, ale do tego czasu bardzo sumiennie pracowałyśmy. osiagnelysmy juz nawet pierwszy mały cel- popręg sie dopina bez problemów 🙂
Wczoraj Parisa została włączona do nowego stada, co zostało udokumentowane zdjęciami 🙂

Nieźli komandosi z tego stada, dobrze się maskują. 😀
Mina Parisy mnie rozłożyła na łopatki. Mam następujące skojarzenia: klik
asds   Life goes on...
27 grudnia 2014 21:01
Ta mina Parisy hahaha 😀
Weźcie z tymi zdjęciami na śniegu, bo się załamię...  😲

Byłam na święta w świętokrzyskim, śniegu napadało, było pięknie. Nabiłam sobie głowę terenami z galopadami po miękkim śniegowym puchu, wracam do Poznania, a tu...
...lipa, delikatnie mówiąc.  😵

Śniegu nie ma.
Nie przejmuj sie xxmalinaxx, u nas tez ani grama 🙂

Za to dziewczyny od dzis stoja na noc w boksach bo mroz idzie, wiec moze i snieg za nim?😉
Pozdrawiamy!😀

Dostałam jeszcze takie  😍



Uwielbiam ja. Nie moge doczekać sie odwilży 🙂
Nirv zazdroszczę ładnych, zimowych zdjęć! Ja nawet wczoraj zaciągnęłam fotografa do stajni, ale się nie popisał... 😉 Ale i tak wrzucę, bo rzadko coś nam się trafia
"Obiecuję, że jak się poślizgniesz, to będę Cię łapać"  😁


maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 grudnia 2014 09:32
Nirv, o mamo, zjawiskowe to zdjęcie nad wodą... Gapię się jak zaczarowana!

faith, śnieg idzie, u nas już też jest i prószy.

Wczoraj ledwo dałam radę robić zdjęcia, taki mróz... Za to imć emeryt kwitnąco, jak przyszłam, to popylał kłusem i NIE KULAŁ. czyli kuleje tylko jak do roboty, hmmm 😉





i z Falbanką forumowej falabany
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 grudnia 2014 13:22
Ehh przez mróz i pięknie święcące słońce, nabrałam ochoty na zimowe zdjęcia...  😍
Nirv jakie piękne foty  😜  wyglądacie super!
rtk Parisa wygląda swietnie,  wogóle nie widać przerwy 🙂 wracacie na stałe do gry ?
maleństwo Emeryt jak nie emeryt  😁

U nas masa śniegu, ale mnie dopadło weekendowe lenistwo - leżę z kotami i herbatką cały dzień  😡 ale marzy mi sie zimowy spacerek, we wtorek już mus!
Martva sniegu brakuje!🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 grudnia 2014 15:28
kolebka, kto wie, może na wiosnę znów wróci do służby 😉
Cyśka oczywiście 😉 kobył został dzisiaj podwójnie wymiziany a nawet pohasała sobie krótko pod siodłem 🙂 następnym razem biorę chyba aparat i pocykam trochę młodą.

U nas masa śniegu, ale mnie dopadło weekendowe lenistwo - leżę z kotami i herbatką cały dzień  😡 ale marzy mi sie zimowy spacerek, we wtorek już mus!


Weź mi oddaj trochę! U mnie po krzokach malutko, ścieżki twarde i śliskie, jedynie gdzie więcej trawy jest znośnie. Pozostają jedynie majestatyczne spacery stępo-kłusem. I weź tu człowieku wytłumacz swojemu ognistemu rumakowi, że galopu dziś nie będzie.  😁
Dzięki dziewczyny! 🙂 Dzisiaj też załapaliśmy się na zdjęcia, odwiedziła nas wilczyk, także z Pamsem załapaliśmy się na zdjęcia pod siodłem nawet, chłopak miał tyle powera, że jak zaczął galopować to myślałam, że nie zatrzymam się 😁

Korzystamy z zimy na całego, nawet odpaliłam naszą przerośniętą hucułkę dzisiaj pierwszy raz w teren 😁 ona teoretycznie chodziła pod siodłem, ma w poważaniu jeźdźca na sobie, ale na łydkę reaguje średnio, było super! Będę miała fajnego konia w tereny 😀 Z Pamsem byłam w terenie wczoraj, w nocy, było genialnie  😍

Pamsouszy
[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10606254_821925824531102_5554373893482486510_n.jpg?oh=4a2d9d5ff476850b9124d3b847598a22&oe=5532EEDE&__gda__=1426042479_239ebd5fad231207a4dbe88ef84f6248[/img]
Kropeczek pozdrawia z L4 😉
ej_anka jak dochodzenie do zdrowka?  :kwiatek:
faith, powoli, ale (tfu tfu) skutecznie.
Okute przody czyste. Czas na zady i liczę, że od nowego roku może ruszymy z czymkolwiek 🙂
asds   Life goes on...
28 grudnia 2014 17:05
ej_anka

Zdrowie dla kluska. Hali zazdroszczę. My się dziś intensywnie rozkłusowywaliśmy w terenie.
Xymena oo to mam nadzieję, że razem z Faith częściej będziecie wrzucać zdjęcia babek  😀
Nirv teeeż chce taką zimę  🤔 co prawda nie lubię zimy, śniegu itd, ale na sesję to bym nie pogardziła tym białym g*wnem  😁 Czekam na foty od Wilczek  😀
ej_anka fajnie, że w końcu coś się ruszyło i to w dobrą stronę  🙂 oby tak dalej

W piątek na spontanie odkopałam sobie babuszkę. Drugi raz miała siodło na sobie w tym roku  😂 Poszłyśmy na krótki spacerek
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/s720x720/10892008_768776243158610_2891480749980960043_n.jpg?oh=20b4dbd05e730f0d06fd9ed7367d129c&oe=55403A5C[/img]

A dzisiaj udało mi się zaciągnąć kumpelę do stajni. Ruda dostała nowy kantar, więc trzeba było go obfocić- nigdy już nie będzie taki piękny i czysty  😁
Arcia poszła na chwilę na stępa pod siodło. Niestety nawet na łące strasznie twardo dzisiaj było  🙁








Jeżeli o śniegu mowa, to wrzucam nakręcony dzisiaj filmik (radze oglądać BEZ glosu 😁

Mój Rudy malutki koniczek 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się