Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

ej_anka cieszę się, że u Was lepiej  :kwiatek: Oby limit problemów wyczerpał się już - byście 2015 rok zaczęli w pełni zdrowi i w formie 🙂

Atea genialne 😀

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 grudnia 2014 01:02
a ja jestem w szoku! tak mało mam czasu żeby tu wchodzić, dzisiaj chwile znalazłam a żeby znaleźć swój ukochany kącik r-v musiałam wejść aż na 3 strone! Co to się porobiło 👿
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 grudnia 2014 08:41
Zairka voltowiczów wciągnęło lepienie uszek  😁

Melduje że Lolek, Czek i kucyki mają się bardzo dobrze 🙂
u Lolka zmagałam się z wielką grudą.. która powstała w ciągu 3dni.. 

Fuerte jest wałachem.. Bardzo dziwnie się to wymawia Fuerte-wałach? Nie pasuje mi to do niego.
W klinice był zaledwie 10dni 🙂 ale kilka dni po powrocie do domu trochę sącząca rana nas poddenerwowała.. + opoje, z nocy na noc robiły się większe, aż do stawów skokowych. Jednak już wszystko mamy pod kontrolą i dzielnie Fuerte wraca do pełnego zdrowia 🙂
Śmieje się że równo po 2 latach od zakupu, pozbawiłam go męskości.. a co będzie w kolejne?  😁

mikrofilmik Lolka : https://www.facebook.com/video.php?v=761479840568132
aaaaa. No i jest czysty.. bo po deszczu  😎

Pozdrawiamy Serdecznie i życzymy spokojnych i Wesołych Świąt Wam wszystkim 😉  :kwiatek:

Katharina   "Be patient and trust in the process"
21 grudnia 2014 12:13
juliadna w linku piszę, że zawartość chwilowo niedostępna  😉
Atea, chyba najfajniejsza świąteczna stylizacja końska, jaką widziałam.
Mój stateczny senior nieźle się dziś nakręcił na padoku:








A ja wpadam się pochwalić, że Młody powoli ogarnia stanie przy wsiadaniu bez trzymania przez kogoś. 😅 Póki co mamy za sobą dwa wsiadania, kiedy nie miał mi kto go potrzymać, a on stał jak wmurowany - do kącika puchnących z dumy to się jeszcze nie nadaje, ale powoli do przodu. 🙂 W innych kwestiach też się powoli wychowuje. Małe rzeczy, ale cieszą.
ovca   Per aspera donikąd
21 grudnia 2014 20:18
Dziś drugie wsiadanie po 2 latach 🙂 Parisa jest boska, pamięta wszystko. Chętnie chodzi, pomimo ze jest wciąż niepodkuta. Złoty koń  😍
Ze mną jest gorzej, niestety mięśnie nie rozciągnięte. Strasznie jestem obolała 🙂


rtk widziałam dziś Parisę i wiesz co? strasznie wielka jest, nie wiem czemu kojarzyłam ją z niedużym koniem   😂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 grudnia 2014 01:23
Juliadna chyba masz racje  😁
anai ale rozprostował kości! p.s co to za dera?  💘
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 grudnia 2014 15:09
Ja mimo odległości jaką mam do swojej Kluski jestem mega szczęśliwa, że jestem w tej stajni, takiej stajni szukałam.Mega rodzinna atmosfera i jest po prostu swojsko, właściciel super człowiek, dobry człowiek dla koni 🙂
Poza tym jestem mega szcześliwa samym posiadaniem takiej oazy spokoju w postaci swojej polskiej wersji shire horse 😁.
Wczoraj pierwszy teren i Kluska dzielnie się spisała na prowadzeniu 😀
Warto było tyle czekać na tego konia 🙂
Nas też dawno nie było - walczymy z pogodą i jeździmy  😁 Na weekendy jeździmy do Aromeru, Pams był od czwartku do niedzieli ostatnio, super mi się jeździło. Coś tam nawet poskakaliśmy. Siweczek też był w Aromerze, on od soboty do niedzieli. Mega grzeczny i dzielny był!!! 🙂 w niedziele zaliczył pierwsze skoki luzem, nie było tragicznie, aczkolwiek on jest chyba za mądry bo szukał drogi ucieczki do innych koni (i ją znalazł 😁 )

Jak dobrze pójdzie to mały w ciągu najbliższych dni pójdzie pod siodło - wpierw najprawdopodobniej pod moim znajomym, a później pode mną będzie sobie hasać w tereny i troszkę po placu.  😅

Mały załapał się na zdjęcia nawet:


ekuss   Töltem przez życie
22 grudnia 2014 20:34
U nas smutno przed świętami :http://icelandreview.com/news/2014/12/22/twelve-horses-fall-through-ice-and-drown

Jedna dziewczyna straciła oba swoje konie. Wśród koni byla również bardzo cenna klacz...

Filmik (srednio przyjemny)http://www.mbl.is/frettir/innlent/2014/12/22/thetta_eru_dyrin_okkar_og_vinir_2/

No tragedia...
Moon   #kulistyzajebisty
23 grudnia 2014 08:37
Hoł, hoł, hoł kąciku ;-)

Znowuż nie było mnie tu wieki świetlne, cały czas coś śledziłam, więc można powiedziedzieć, że jestem w miarę na bieżąco...  😉

Hermes, ogromne gratulacje zdanej licencji!!!  😅

rtk, nie mogę się napatrzeć na Twoje zdjęcia! No radocha poziom HARD!  😀 A Parisa wygląda super, w ogóle nie widać po niej tej przerwy w pracy pod siodłem!

juliadna, Fuerte (bardzo mi się ostatnio spodobała Twoja ksywka na niego: Knurczi  😁 To takie... w prawie moim stylu, hahaha  😉 ) bez nabiału? No w końcu ;-) Na pewno będzie od razu lżej chodzić bez obciążenia ;-)

anai, stateczny senior, to teraz żeś walnęła...  😂 Ale przynajmniej widać, ze się dobrze czuje. No i nie lubam Cię za tę kropkowaną derkę!  😉

ekuss, o w mordę  😲 ale lipa na święta, przykro strasznie, a brrr. U nas wśród znajomych też wczoraj odszedł jeden młody koń, strasznie smutno...


U nas, w zasadzie (już) u mnie... cóż, zmiany, zmiany, zmiany. Na końcówkę roku sobie zafundowałam takie oto "żeby życie miało smaczek...", niby nie lubię i boję się zmian, ale jak już idzie to idzie falowo ;-)
No więc z ostatniej niemocy do Kulla, a raczej mojego mentalnego doła pt. "czego ja tak naprawdę chcę?!" wyszło tyle, że ów Kull... poszedł na kilka jazd w szkółce i tamże został. 🙂 Póki co wydaje się, że człapanie sobie po ścianach, a nie szukanie równowagi na zadzie, jest jego życiowym powołaniem, więc niech tak zostanie.
Ja psychicznie odpoczęłam (chociaż ostatnio napatrzyłam się na konsultacje z A. Lusiną w Sopocie...  😍 I żesz w mordę, skakać mi się chce!  🤔 -  moja pani trener najlepsiejsza skwitowała to gromkim śmiechem i "a nie mówiłam?!"...)
no i co... Nawet nie musiałam się zbytnio rozglądać za czymś nowym do dzierżawy, bo coś nowe mi samo w ręce wpadło. Tzn wpada właśnie, w przyszły poniedziałek jadę zasadzić zada i zobaczyć czy będzie między nami chemia ;-)
Narazie nie chcę zapeszać, więc napiszę tylko, że nowe jest baaardzo zacnie wyglądającym 5 latkiem, przy wzroście 157cm z petardką w dupce.  👀 Się pochwalę jak będzie już 'mój' 🙂

Przy okazji skrobnięcia, życzę wszystkim rekreantom wesołych, spokojnych świąt, żadnych kontuzji w Nowym Roku i spełnienia marzeń!  😉


Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 grudnia 2014 11:00
To ja się pochwalę, kogo teraz, całkowcie po rekrancku, całkiem regularnie, psuję 😀

U nas niestety leje i wichora od tygodnia, konia na oczy nie widzialam nawet 🙁 Przymuoswe ferie zimowe ma.

Ale mimo to chce wam pozyczyc zdrowych, bezkontuzyjnych, wypchanych swiezym sianem, pachnacych swiat w cudownej atmosferze 🙂 Sciskam wszystkch was i wszystkich kopytnych podopiecznych 😀

Kochani, ja już dziś w podróży do rodzinnego domu na święta, więc...

Chciałabym życzyć wszystkim Rekreantom zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie, wymarzonych prezentów pod choinką i smacznego karpia na wigilijnym stole!

[img]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-0/10685530_854183064632157_3596414950118071097_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=03a1cf4eb2cf31e9a0ae58fce790eb1d&oe=54FAAF88[/img]
ash   Sukces jest koloru blond....
23 grudnia 2014 17:51
I ja z całym zwierzyńcem życzymy Wam kochani rekreanci, cudownych Świąt spędzonych w gronie najbliższych.
Kula także życzy wesołych świąt!  🏇
Razem z Edem życzymy Wesołych Świąt  :kwiatek:


[b]dairoxroxi[/b] to drugie zdjęcie super ujęcie 🙂
anai ale rozprostował kości! p.s co to za dera?  💘

Derka, moja najulubieńsza, to weatherbeeta Joules.
Moon, a stateczny, bo zdjęcia z padoku to zawsze" Dino stoi, Dino je trawkę, Dino paczy. A tu rozróba mi się trafiła 😉 Trzymam kciuki za nowe zwierzę!
dairoxroxi, ale czad to drugie zdjęcie!

Wesołych Świąt!
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 grudnia 2014 17:15
Śnieżne kulki pozdrawiają 🙂

asds   Life goes on...
26 grudnia 2014 17:43
Ja roboczo wrzucam gniadą z dzisiejszej light lonży po 4 dniach lenistwa.

https://www.facebook.com/video.php?v=887942274557323&set=vb.100000246772801&type=2&theater

Wybaczcie efekty dźwiękowe, ale musiałam sobie jakoś dopomóc przy tylko jednej ręce lonżującej. Kobyłka brzucha zrzuciła od czasu przyjazdu i zaczyna z głową schodzić w dół - czego niestety na filmie nie ma ale to wiadomo czemu :P.

Pozdrawiamy wszystkich objedzonych 🙂

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10302061_888203187864565_3962084956465296636_n.jpg?oh=696ffa3443c323219ae19aa861543e8e&oe=5545E1AC&__gda__=1430306928_80ec648647eb63dc41c273d3eecfacc8[/img]
juliadna, bardzo fajna stajenka w tle. To jest też wiata?
Kulek jest 4?
Jako że wątek ZNK zaspamowałam dziwacznymi zdjęciami to tym razem tu trochę poważniej 😉
Wesołych Świąt 🙂

Droga do Legionowa 🙂
















asds   Life goes on...
26 grudnia 2014 19:06
tuch

Pierwsze foto mega!!!
Tuch ale macie piękną pogodę  😀 o modelu już nie wspomnę  😍 fociłabym, oj fociła...  💘
Asds wyrabia się powoli dziewczyna 😀
asds   Life goes on...
26 grudnia 2014 20:41
baffinka

No powoli się wyrabia. I chwała niebiosom nie odnotowaliśmy już więcej uszkodzeń/zniszczeń/dewastacji sprzętu.  🙇
To ja się nieśmiało przedstawię w wątku z moją nową podopieczną 🙂. Dopiero zaczynamy naszą współpracę 😉.

Ojej, czy ja dobrze widzę że to Siwa Faith? 🙂
Hahaha, a wlasnie chcialam napiac ze to nasza Hrabianka 😀
Chcieliscie wiedziec co u Hrabi - to macie teraz ciotke opiekunke do molestowania 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się