Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.    👀

Szukam derki zimowej fouganzy allweather 300 w promocji lub na wyprzedaży.  Dokładnie chodzi o rozmiar 135.  Osobie która mi pomoże  kupię czekoladę, zrobię ciasto lub zaproszę na kawę.   :kwiatek:



Edit. Dodałam zdjęcie.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
14 stycznia 2015 21:12
W Deca na Targówku możesz zapomnieć - jakiś tydzień temu dziewczyna pracująca na dziale końskim- na moje pytanie czy są jakiekolwiek derki odpowiedziała, że się nie sprzedawały w czasie wakacji i sklep zdecydował o wycofaniu ich z asortymentu, dodała też że może wrócą na wiosnę - co już kompletnie mnie rozbawiło 🙂 Brawo za logikę....
Wiem,  że nie ma w reducie, na targówku i okęciu, jak dzwoniłam do piaseczna to ciężko o cokolwiek się dowiedzieć , bo Pan nie rozróżniał derki od kantara.  😵
Na poprzedniej stronie Kolebka zbierała zamówienia na sprawdzenie rzeczy z deca 😉
Wiem.    😉
W Deca na Targówku możesz zapomnieć - jakiś tydzień temu dziewczyna pracująca na dziale końskim- na moje pytanie czy są jakiekolwiek derki odpowiedziała, że się nie sprzedawały w czasie wakacji i sklep zdecydował o wycofaniu ich z asortymentu, dodała też że może wrócą na wiosnę - co już kompletnie mnie rozbawiło 🙂 Brawo za logikę....


Epic fail
kolebka a do Wrocławia?  🙇

Pierwsza! 😀iabeł: A tak serio to nad 145 miała myśleć koleżanka, mnie potrzebne 155, bo z zimówki 145 z Deca sierściowi trochę pupka wystaje. 😉
W Gdańsku na szczęśliwej byłam ostatnio, wyprzedaż jest ale po derkach ani śladu. Też czatowałam na 135 bo w pazdzierniku kupiłam bardzo podobną 400 gr za niecałe 200 zł :P
W GNL wyprzedaż -20% na Eskadron Classic Sports oraz Pikeur  🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
15 stycznia 2015 11:00
oraz -30% na kingslanda, tylko że wybór mały
A ma ktoś może jakas ogólną zniżkę do gnl?  :kwiatek: lub hidalgo
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 stycznia 2015 12:56
Ja mam jakis kupon do gnl. 9%.
w bergo m.in  20% na leovet, keralit, pharmace
emptyline   Big Milk Straciatella
15 stycznia 2015 17:30
w Equishopie też już -20% na Eskadrona CS, Pikeura i Kingslanda.
wszyscy zainteresowani Decathlonem

Derki siatkowe antymuchowe:
rozm 115 - po jednej sztuce w Zakopiance, Lublinie i Rumi
rozm 125 - dwie sztuki będą w Zakopiance, po jednej jest w Lublinie i Piasecznie
rozm 135 - po jednej sztuce w Targówku i Piasecznie i Zakopianka (nie pamietam ile )
rozm 145 - dwie sztuki w Rumii, jedna w Piasecznie no i w Zakopiance 9chyba 5 ?)
rozm 155 - jedna w Piasecznie

Derka zimowa Allweather 300: będą w Zakopiance za tydzień, zamówiłam 125, 135, 145 i 155 🙂
Cena wyprzedażowa, na pewno mniej niż 300zł będzie.

Wie ktoś może, w którym sklepie STACJONARNYM w Warszawie dorwę jeszcze cottona Eskadron Denim VS? 🙂

Szukam też polopadu Eskadron toffee-banana VS, a także padu Graffiti VS - jeśli komuś się gdzieś rzucił w oczy w jakimś sklepie jeździeckim internetowym, to poproszę o link na priv. Chętnie odkupię od osoby prywatnej 😉 Jeśli ktoś kojarzy, że u niego w sklepie stacjonarnym jest, to też poproszę o kontakt do sklepu :kwiatek:
Kurczę przegapiłem te antymuchowe  🤦 potrzebuje 145 a tam gdzie są mam za daleko...... Buty mi z nóg  lecą i jeszcze czaprak uj potrzebuję ale koniecznie czarny ze złotą lamówką. Ktoś coś ?
kolebka a czy te derki można przesłać???
kolebka, dzięki! jutro z rana pędzę do Deca w takim razie... orientujesz się, czy można poprosić telefonicznie, żeby coś odłożyli na 2-3h? mamy kowala z samego rana i na bank nie dojadę, jak będą otwierać, a nie chcę, żeby mnie ktoś uprzedził (przeczuwam wyścig większy niż po schodki z Biedry :wysmiewa🙂.
Livia   ...z innego świata
16 stycznia 2015 10:59
kolebka, dziękuję! Czy dałoby radę jakimś cudem przesłać tą jedną derkę antymuchową 155 z Piaseczna do Gliwic? :kwiatek:
W Arcusie też jest promocja na Eskadron'a i Pikeur'a
Zmówili się z tymi 20% czy co? ; p patrząc na to, że ostatnio było bardzo dużo promocji (20% też) to teraz nie nazwałbym tego wyprzedażą, a gdzieś widziałam takie hasło.  Czyli nie ma co liczyć na 40% w equi co? 🙂
sumire jasne że można odłożyć, trzeba dzwonić na dział :P
Livia, antymuchowa 155 z Piaseczna jest w rezerwacji do poniedziałku, jeśli ktoś z niej zrezygnuje, to rezerwacja przechodzi na mnie. 😉 I raczej nie oddam. :P Bo tak to załapałam się tylko na 145, a 145 zimowa Fouganzy jest ciut za mała... więc wolałabym 155 jednak, a 145 odstąpić koleżance. Jeszcze muszę przymierzyć tą mniejszą...
Poza tym załapałam się jeszcze na polarówkę za 85 zł, o taką, tylko kolor inny (szary-granat). Dla odmiany 165. 🙄 Choć obecny polar ma też 165 i paradoksalnie jakiś strasznie wielki na nim nie jest, więc muszę porównać i się zastanowić, czy go zostawiać. Chciałam taki, jak koleżanka ma, bo one naprawdę super osuszały (wszystko się skraplało na wierzchu i stamtąd parowało, a od spodu derka dalej była sucha) - ma go kilka lat i wydaje mi się, że te obecne są jakieś inne... Mniej mięsiste. Ale na razie tylko tak pomacałam fragment bez wyjmowania z torby. I muszę jednak przemyśleć Jarpola. 😎
Z innych przecen - prawie zero atrakcji. Ostatnia padokówka 300 g granatowa 155 była przeceniona na 170 zł, padokowa Imper light na bodajże 129, do tego treningówki... No i została antymuchowa 135 za 99 zł. I w sumie tyle, trochę ciuchów było poprzecenianych, ale się nie przyglądałam (pamiętam tylko polówki za 35 zł z 60).
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 stycznia 2015 05:59
sumire a w którym deca byłaś?
Czy może ktoś się orientuje, gdzie mogę znaleźć jakieś promocje/darmową przesyłkę na pasze?
Livia   ...z innego świata
17 stycznia 2015 08:35
sumire, oj ty niedobra 😉

Nic, poczekam, może wejdzie nowy model tych derek - nie zależy mi aż tak na wyprzedaży, tylko bardziej na tym, żeby mieć zapasową derkę na nowy sezon dla mojego alergika. A u nas sezon zaczyna się na początku kwietnia najpóźniej 😉
chesnut, np w Animalii... część pasz ma przesyłkę w cenie
Podobnie było w galopadzie
chesnut w baileys jest wysyłka darmowa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się