KOCHAM KINO :)

Notarialna, oglądaj! Nie tylko ty się rozklejasz 😉.

edit. a co do making ofów 😂
Ja dzisiaj obejrzałam Idę i Konesera.
Ida jakoś do mnie nie trafiła.. Może się nie znam ale nie podobał mi się ten film.
Za to Koneser absolutnie rewelacyjny.  😜 Może ktoś zna jakiś film w tym typie? Z chęcią obejrzę.  😍
Pod względem intrygi do "Konesera" podobna jest "Zaginiona dziewczyna". Za to dopracowanie i estetyka przypomina mi "Samotnego mężczyznę", ale to kompletnie inna tematyka. 🙂
wkatarzyna własnie obejrzałam "Zaginioną dziewczynę" i była rewelacyjna.  😜
Ktoś może zna jeszcze jakieś filmy w tym typie?  😀
Może jeszcze "Między wierszami" i "Słaby punkt"?
Legenda herkulesa - taki średni

Dracula historia nie znana - podobał się 🙂

Lucy - też spoko

wszystkie 3 to takie bajeczki dla dorosłych 🙂
November Man - dobra sensacja 🙂 Pierce Brosnan dalej przystojny, twardy i urokliwy mimo wieku 😀
Anabelle - no niezle, klimat jest przyzwoity, nie przesadzone efekty, troche glupawa koncowka😉
Maze Runner no, takie tam, do obejrzenia, nic zachwycajacego... pomysl do mnie nie przemawial jakos.
Dawca Pamieci no dla mnie mocno fajne, dobry pomysl wizualny, fabula taka ograna juz troche...troche juz byly wizji utopijnego, kontrolowanego swiata 🙂
Interview - ogólnie spoko, fajna komedia, ale jakos nie mogłam się pozbyć wrażenia, że propaganda dokładnie tak tam działa...
Wojenka   on the desert you can't remember your name
08 stycznia 2015 19:34
Dzikie historie- gorąco polecam! Absolutnie mój klimat!
Za jakie grzechy dobry Boże- średnio ciekawy i średnio śmieszny
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 stycznia 2015 19:37
Byłam na "Hobbicie" i niestety podzielam poprzednie opinie, momentami był zwyczajnie śmieszny i faktycznie twórców poniosła fantazja.
Legolas skaczący po spadających kamieniach rozłożył mnie na łopatki.
Film był dla mnie rozczarowaniem, ale trzeba było zobaczyć zakończenie tej historii.
Ja też byłam na Hobbicie i sama się sobie dziwię, że nie zasnęłam. Niektóre sceny po prostu żałosne, przeciągane, no tragedia.
A mi sie bardzo podoba, tez bylam wczoraj 😉
Nie oczekiwalam Bog wie czego, bo jestem swiadoma co mozna bylo, a czego nie wyciagnac z tej ksiazeczki 😉

Ale bylam bardzo zadowolona! I dobrze ze byl miejscami lekki bo to bajka dla dzieci miala byc a nie epopeja zadna 😉
Dla mnie Losio-jelen roxxx, bojowe kozice fantazja a wszystko wygrala Bojowa swinia 😀
Juz pisalam na facebooku ale powtorze - fankom Legolasa narzekajacym na efekty i retusz - drogie Panie, pierwsza czesc LOTR'a weszla na ekrany w roku 2001, to jest 14 lat temu... no ja bardzo was przepraszam ale 14 lat starszy Orlando zasluzyl na troche filmoshopa :P

W ogole mi sie nie dluzylo natomiast 😉

a propos kamieni i nieszczenego mostu - no poszaleli, ale czy ktos pamieta scene z fellowship? Elfy mialy miec wg tolkiena ak lekki krok ze nie zaglebialy sie w sniegu nawet, co zreszta uwieczniono w scenie pod Caradhras w filmie i jakos nikt wtedy nie plakal ze o mamo malo rzeczywiste 😀 to bajka jest przypominam, fantazja! 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 stycznia 2015 19:45
Mi też się nie dłużyło, ale faktycznie wiało nudą momentami.
A co do Legolasa, stwierdziłam że miał bardziej gładką i nieskazitelną buźkę niż Tauriel 😁
Noooo ma juz 38 lat a nie 24, jakby nie patrzec 😉
W sylwestra byłam z mężem na Hobbicie i nam się bardzo podobał 🙂
Drugie Oblicze - zaskakujący scenariusz i wciągająca fabuła. Godny polecenia.

Czas na miłość - film bardzo ładny, przyjemnie się go ogląda. Idealny na wieczór we dwoje lub w pojedynkę  😉
Ja w końcu obejrzałam Wilka z Wall Street. Nie wiem, dlaczego tak długo się broniłam przed tym filmem.  😜
Revoltowiczki / Revoltowicze  😀
Potrzebuję pomocy z ustaleniem nazwy filmu. Chodzi mi to po głowie już chyba ze dwa tygodnie i nie mogę sobie za nic przypomnieć nazwy. Liczę na Waszą pomoc, bo wiecie może być męczące, jak "coś za Wami chodzi" 😉

Film jest polski i opowiada o rodzinie mieszkającej na wsi. Po drugiej stronie drogi wprowadzają się "miastowi". Film pokazuje różnice, jakie dzielą te dwie rodziny. Głowa rodziny ma na strychu zamykany na klucz pokój, a tam jakieś lepsze meble jeszcze w folii, TV itd. Jest tez scena, gdzie otwiera okno i głośno krzyczy, co mają w domu, tak żeby miastowi słyszeli.

Film polecony przez osobę, z którą nie mam kontaktu, więc nie mam jak ustalić tytułu i więcej szczegółów nie znam  👀

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :kwiatek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 stycznia 2015 09:50
Wiem o który film Ci chodzi, ale też nie pamiętam tytułu  😵

Ostatnio byłam na Niezłomnym. Film oparty na prawdziwej historii. Ja lubię takie filmy, które ukazują jak wiele jest w stanie wytrzymać człowiek.
Wojenka A może pamiętasz, kto tam występował? 😉
Warto obejrzeć "The Social Network". Film opowiadający o powstaniu najbardziej popularnego portalu XXI wieku. Mowa tutaj oczywiście o Facebooku.
wiecie gdzie mozna zobaczyć (za darmo) Rodzinę Borgiów, wszystkie sezony? Choddzi mi o serial, bo film też chyba jest 😉 Nie mogę nigdzie znaleźć a jak jest to nie chce odpalić 🙁
O, to może ja zgapię po -Agi-, i też napiszę o filmie, który chodzi mi po głowie (znacznie dłużej, bo z rok). Otóż kiedyś dawno dawno widziałam film, chyba jakiś thriller, koleś został pobity i umarł, ale nie do końca umarł, wpadł gdzieś do studni chyba czy coś w tym stylu, w każdym razie jego duch sobie gdzieś tam łaził: chyba do swoich oprawców i do jakiejś dziewczyny. Naprawdę dawno to widziałam, więc nie jestem pewna jak to dokładnie było.
iitv, ja tam ogladalam, ale teraz nie pamiętam z którego linku.
hanexxx http://iitv.info/the-borgias/

z played.to jest za darmo jak chcesz polskie napisy
Agi, to jest "Sprawa się rypła".
Zoriczkowa, może "Kruk"?
pokemon, nienie to nie to
Opisałaś dokładnie Kruka
http://www.filmweb.pl/Kruk
Exodus jako dziecko wychowane na Dziesiecioro Przykazan z Hestonem z 1956 - dla mnie pozycja obowiazkowa 😉 Piekne efekty, ale nie przesadzone, swietny Razes, personifikacja Boga tez mnie urzekla 🙂 polecam!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 stycznia 2015 16:28
hanexxx www.zalukaj.tv , kategoria seriale 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się