Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

anai, akurat takich, co koniecznie muszą mieć gdzieś syf na głowie, to ja znam aż za dobrze... Tylko na ciemnym nie widać na szczęście aż tak. 😁 Ale dzisiaj przyjechałam na trening, wchodzę do stajni, a tam ktoś przysnął (jak zawsze o tej porze)... I spojrzenie mówiące: "no chyba nie każesz mi teraz wstawać!". Walnął się tak z godzinę przed moim przyjazdem, świetnie. 😉
I jeszcze ostatnio myślałam, że się przewrócę, jak zobaczyłam, jak on się tarza (w błocie, oczywiście). Najpierw jeden boczek, powrót do pozycji mostkowej... i szorowanie pyskiem po ziemi. Tzn. przejechanie po niej sankami wte i wewte. Nie zrozumiem. 🤔wirek: Jego się na szczęście łatwo czyści, bo przynajmniej mu się zaklejki nie robią, ale... stwierdziłam, że choćby nie wiem jak mi się siwe nie podobały - never! Na szczęście podobają mi się tylko jabłkowite, jak wyjaśnieją, to już nie bardzo. 😉
anai, ależ chętny ten Twój szarak!
Co do kolorów to chyba muszę pomyśleć nad czymś żywszym dla moich siwych, bo na razie lecimy bardzo stypowo: szarości, czernie i granaty 😁
Całego aktualnego stadka chyba nie mam razem, ale dzięki za poddanie świetnego pomysłu na foto :kwiatek:
bardzo nam z Elektronkiem miło  :kwiatek:
Orzeszkowa, dziękuję, krecik bardzo sobie ceni miłe słowa  😉 do tego stopnia że prawie przemocą upycham go do boksu---> bo on by chciał jeszcze żeby go drapać, niuniać albo całować  😁 Twój czarny też boski! Koniecznie wrzucaj jakieś aktualne foty!
Atea wiem wiem, bardzo nam miło  :kwiatek:
anai dziękuję  :kwiatek: mam fantastycznego fotografa w postaci Agaty Chodorowskiej (ma fanpage na FB) i wpada do nas bardzo często 🙂 absolutnie pięknie prezentujecie się na zawodach, nie spamujesz! wrzucaj koniecznie więcej 🙂 Szary jest boski!
Libella dziękuję, bardzo nam miło
faith Dzidzio po częsci dzieli szafę z Pluszkiem, część rzeczy wybierałam pod Klaczynkę, więc nie jest mu aż tak dobrze  😁
sumire jeśli mieszkacie blisko to wpadajcie do nas w odwiedziny! Bo to tak dokładnie jest, to jest szalenie skomplikowana osobowość. Dzidzioosoba 100% a poniższa fota niech będzie dowodem:
Dzidziosoba we własnej postaci czyli Electro Black :


Precelek, no to czuję się zaproszona. Zwłaszcza, że to tylko 7 km. 😉 Mina dzidzia z pierwszego zdjęcia - mistrz! Normalnie muminek. 😂
Orzeszkowa, jaki ten koń jest GRANATOWY!!! :O wow!!

anai, cudnie wyglądacie 🙂
Precelek, chętnie, tylko fotografa na razie brak, a komórką się nie da - bo z całego konia tylko strzemiona widać 😁
Burza, no powiem Ci że masakra jest dopiero, jak ubierzesz czarny czaprak, który okazuję się mniej czarny od konia. Jak mawiają moje kursanty - jasnoczarny 😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
27 stycznia 2015 21:33
sumire, to jak będziesz się wybierać do Precelek to wproszę się również, bo Dzidziosława bardzo bym chciała poznać 🙂

A taki offtopic, jest ktoś z okolic Sandomierza? 🙂
Orzeszkowa, mega 😀
Precelek Naprawdę jest słodki. W tym zestawie wygląda jak mała miss, która jeszcze nie ogarnia swojej urody 😁
anai A szary taki opanowany zawsze był, a tu patrz jaki chętny. Dlatego muszę się zmusić do wyjazdów na zawody, ale dobrze mi za moją stodołą  😉

Atea chyba chce zasłużyć na komplecik bo naprawdę zaczynam ją ogarniać  😲 Na wiosnę jeszcze musimy się dużo i na spokojnie poterenić, i może coś z nas będzie. Zawsze ją lubiłam, nawet za ten jej charakterek, ale ostatnio tak mnie miło zaskakuje, że mi serce i nadzieje rosną  😍
Atea serioooo? Czyli jak przyjadę to będe mogła nakręcić lepszy filmik? If you know, what I mean  😎  😁

Precelek pięęęękna Dzidzia  😍

Anai wyrabia Ci się Szarak  😀 dobrze wygląda
Orzeszkowa, stałam się fanką! 😜 Maść faktycznie mistrzowska, tak jak pisze Burza!


A ja... jeździłam!!! Pierwszy raz od momentu, gdy ja się posypałam (a nie koń - wyjątkowo). Było trochę za szybko, ale BYŁO!
No, ale bez trenera będzie ciężko, jednak dochodze do wniosku, że te nasze konie są bardziej ekstremalne niż gory 😉 Serio
baffinka Jak przyjedziesz to Ci chętnie wcisnę moją kamerę. Bo zdjęcia to mi obiecujesz od dwóch lat, if you know what I mean  😁
sumire, Hermes Dzidzio na pewno doceni odwiedziny, on ludźmi poświęcającymi mu czas jest zachwycony, gorzej że potem prawie przemocą trzeba go upychać z powrotem do boksu  😁
Orzeszkowa koniecznie musisz jakiegoś fotografa namierzyć
Atea Dzidzia generalnie świata nie ogarnia, a co dopiero takich kwestii  😁 Jednak każde niecodziennie zjawisko budzi w nim nieustannie zachwyt. Mam go od końca sierpnia, nie widziałam go jeszcze z położonymi uszami  😁
baffinka dziękuję w imieniu Dzidzia  :kwiatek:
amnestria super!!! czyżby znaczyło to że szykuje się powrót do regularnego jeździectwa?  😅
amnestria, dzięki 🙂 Przekażę wszystkie zachwyty właścicielce 🙂

A taki offtopic, jest ktoś z okolic Sandomierza? 🙂


Też pytałam o to w innym wątku, ale póki co cisza 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 stycznia 2015 13:40
espana, a już myślałam, że kogoś odwiedzę jutro z aparatem tam 😁


ash   Sukces jest koloru blond....
28 stycznia 2015 13:54
amnestria, superancko! Widziałam na FB i bardzo sie cieszę!!!
Oby częściej!
espana, a już myślałam, że kogoś odwiedzę jutro z aparatem tam 😁





Może jak ktoś przeczyta, że z aparatem to się ujawni  🤣
quantanamera no w końcu! wpis na blogu, bo FB już dawno meldował, że chłopaki pojechały. Serdeczne gratulacje! 🙂
Dobrze kojarzę, że Skwarek szedł MP?

I drugie pytanie
Masz Karola i Suchego i Opfoka?
Epikea, pytanie co prawda nie do mnie, ale Karolek też został sprzedany, Quanta pisała o tym wpis na blogu 🙂
Precelek, no to Młody ma chyba mentalnego brata. 😂 Ze wszystkimi się przywita ("jem siano, o, ktoś przyszedł, czeeeść, to się poprzytulajmy"😉, wszystko trzeba obejrzeć z bliska, wszystko fajne... I też wiecznie uszy ciekawe, nawet jak się ostatnio zaczepiał przez barierki na padoku z drugim koniem (dużo starszym, który co prawda stoi w stajni obok, ale są kraty i się nie znają za dobrze), to ani razu na niego uszu nie położył, tylko cały czas się cieszył, że jest kogo pociągać za kantar (a nowy kolega wcale subtelny nie był...) i pokazać, kto jest szybszy. 😉
Choć w pracy jest z kolei bardzo dojrzały.
Precelek, Electro przecudny. I stylizacje pierwsza klasa!
Orzeszkowa, na to nie wpadłam, że może "nie pasować" do czerni czapraka, nieźle. Takie kare są rzadsze chyba niż kare w czerwieni?
baffinka, dzięki! A co u Ciebie?
Atea, na tym filmiku to on spokojny. Widziałaś ten drugi (w Młodych koniach)? On ma chyba trochę dość hali plus rośnie w siłę. Bo jedzeniem go jakoś specjalnie nie futruję.  I pewnie, że Atea zasługuje na szmatki, nie skąp dziewczynie🙂
amnestria, o, super!!!

Tu usiłuję szarego powstrzymać przed dzikim galopem:


W parkurze, L:


i L1:

Anai, ależ z Was sportowce! No, no pięknie! Co zdjęcia to z zawodow 🙂 Ile Szarak ma teraz lat? 6?


I dzięki wszystkim! Jestem podekscytowana na maxa 🙂 Oby nam się wreszcie zaczęło układać, bośmy siebie warci. Jak nie on... to ja 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 stycznia 2015 15:37
prawie przemocą upycham go do boksu---> bo on by chciał jeszcze żeby go drapać, niuniać albo całować 


Boże, jak ja zawsze chciałam takiego konia 😉 A wyszło jak to w życiu, ostatnio mąż wymyślił Teklanowi idealną ksywę - "Wścieklan". Ech, niektórym nie jest pisane.
Piękny ten Twój kary i widać, że masz ogromną frajdę z niego.
anai Tak, widziałam wszystkie filmy, więc trochę zamąciłam 🙂 Ale i tak spoko - widać, że się chłopak nakręcił, ale poradziłaś sobie i było to ogarnialne. Przynajmniej czasy dobre kręcicie  😁
amnestria Powodzenia 🙂
amnestria, w maju  skończy  5. A zdjęć  innych  po prostu  nie mam,  bo nie ma jak robić  w domu . A z zawodów  zawsze  udaje  mi się  sporo  zdobyć  😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 stycznia 2015 16:47
amnestria, a gdzie teraz stoicie? Bo Duszka nie ukrywam też chcę w końcu poznać i ZROBIĆ WAM ZDJĘCIA, BO ICH WIECZNIE NIE MASZ  🤬 :kwiatek:
A taki offtopic, jest ktoś z okolic Sandomierza? 🙂


120km to ciągle okolice? 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 stycznia 2015 17:51
Met, myślę że mój kochany men nie będzie chciał mnie wieźć 120 km do stajni 😁


Ogólnie najchętniej to bym wszystkich w okolicy poodwiedzała. 😜 tak mi zaczyna brakować towarzystwa koni, klepania tyłka w siodle, że szok. Dlatego nawet mam ochotę wszystkim zdjęcia robić, żeby chociaż pobyć przy koniu jakimś 😉
Uderzaj w takim razie - jak się będziesz nudzić - na Kraków 🙂
Koni w okolicy dostatek! A i forumowiczów nie brak :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się