Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

pirat30, ja mam 6 % jeśli cię interesuje.
Dzisiaj wyczailam wyslodki pro linen ekspresowe (beet quick?) w sklepie stacjonarnym Profit w orzeszu za 55 zl. Za tyle to ja kupuje normalne 🙁 no ale nie bede tachala wyslodkow w pociagu 😀 (nie mowie ze nie przeszlo mi to przez mysl 😉)
Maja tez str internetowa I fanpage
Dramka- ja też po cichu na to liczę  😀


w czwartek wyjeżdżamy na zawody więc...
espana byłam w Koronie i niestety była to ostatnia para:/
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 lutego 2015 18:06
Czy ktoś mógłby mi w swoim Decathlonie na promocji wyczaić może czarny czaprak, model Riding?  :kwiatek:
W moim deca nie ma żadnych ochraniaczy, derek, kantarów, psikaczy... 😁 Jest kilka czapraków i podkładek, jakieś cukierki i lizawki, bryczesy itp. i tyle. 🤣 Bieda 😉 kocham stronę internetową i darmową wysyłkę 😀
Czy dysponuje ktoś może jakimś kodem zniżkowym do konika?  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
Dzisiaj przyjdzie mój kaptur z Deca  💃
kolebka a te ochraniacze kolorowe po ile?
kolebka zgiń, przepadnij! 😁

jak to dobrze, że tych czapraków nie ma w łódzkim deca...  👀 bo by mnie mąż z domu wyrzucił. 😁
Ochraniacze 59 i 69,99 😀
Kantary z uwiązami za 39,99 a czapraki za 49 i 59,99 🙂


a ja jak odbierałam to płaciłam za kantar 29 🤣 Dzięki wielkie jeszcze raz 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 lutego 2015 15:36
Dzisiaj przyjdzie mój kaptur z Deca  💃

mój już przyszedł!  💃 i jestem zachwycona jakością, natomiast ogólnie jestem zła bo derke zamawiałam dzień wcześniej niż kaptur a jeszcze jej nie ma 🙄
kolebka, widzę, że na stronie pojawiły się z powrotem derki antymuchowe 155 - ale tylko internetowo (no i cena normalna)... Nie wiesz, czy jest jakakolwiek szansa na wymianę rozmiaru, jeśli ze dwa tygodnie temu kupiłam 145 po promocyjnej cenie (czyli mam jeszcze czas na zwrot/wymianę), a wolałabym 155 (ale wtedy nie było)? Czy nidyrydy w ten sposób?
O, dobrze, że się pojawiły, wiecie może czy te 155 to taki standard czy mniejsze/ większe wypadają?
Czy ktoś kojarzy albo ma jakieś przecieki czy na walentynki bywają jakieś spore rabaty w dużych sklepach? Typu gnl, bergo, konik?  👀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 lutego 2015 16:39
bywaja, bywają, tak samo jak na dzień kobiet
Te derki antymuchowe które są na stronie, to nowa kolekcja.
Ty pewnie kupowałaś te z zeszłej, skoro cena promocyjna 😉
W zako są te derki zeszłoroczne (mają kaptur i pas na brzuch) ale brak rozmiaru 155. Cena 99,99 😉
Livia   ...z innego świata
03 lutego 2015 17:15
Uff, dobrze że te nowe antymuchowe się pojawiły, bałam się już że będę musiała innych szukac 🙂
kolebka,  a 145cm są?
ash   Sukces jest koloru blond....
03 lutego 2015 17:55
Podłączam sie do pytania bery. Wzięłabym 2 sztuki
A, nowa kolekcja... Na pierwszy rzut oka to one są dla mnie takie same. 😂
kolebka, a masz podgląd, czy się gdzieś może jednak jakimś cudem uchowała 155 ze starej? Nie wiem, może zwrócił ktoś? 😁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
03 lutego 2015 18:20
Kurcze, a liczyłam, że u Ciebie w Deca kolebka będą czarne czapraki z tym materiałem antypoślizgowym... Lipa  😕
Jakieś promocje na polarówki w jakimś www albo stacjonarnym?  🙄
Nie widział ktoś może popręgu z fartuchem w okazyjnej/promocyjnej cenie?  👀
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
03 lutego 2015 19:22
W Grene są jakieś 😉
Super cena, ale ja potrzebuję 110 🙁 A tam tylko 140cm, szkoda...
malinowaa są u nas te czapraki Riding, czarne - tylko że nie na promocji :P 109,99 chyba.

Derek antymuchowych w promocji rozm.145 już brak 🙂 ! zostały 115, 125 i 135.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się