Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Czy tylko ja na grupach końskich na FB widzę coraz więcej ogłoszeń w stylu
"Przyjmę sprzęt" ?
Quniarki znalazły łatwy sposób na darmowy sprzęt?  🤔wirek:
ja już nie widzę bo regularnie blokuję tych, którzy produkują spam (darmowe doładowania) i przyjmą sprzęt 😉
To plaga, przy której te egipskie to pryszcz!
Z ogłoszeń facebookowych - "czo ta szyja":

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 marca 2015 22:53
Ten fryz na zdjęciu wygląda paskudnie
Biczowa, co tam, ważne, że fryz. Ale z tym "moim" z posta powyżej to by się fajnie dobrali 😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 marca 2015 23:21
Idealna wyszła by z nich para 😁 tylko gniadoszowi ogon trzeba unieść 😉
Mnie tam bardziej to dziewczę przeraża  🤣
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
31 marca 2015 09:57
Mirinda94 mnie też  😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
31 marca 2015 11:17
A u mnie wygląd dziewczyny wywołuje wiele dobrych wspomnień, sama się tak w przedszkolu na bale przebierańców ubierałam 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 kwietnia 2015 14:51
hucuł skacze 1,50m ?
a myslisz ze dlaczego kosztuje 75 tyś  🙂
Jest tak olśniewająco piękny i chyba skacze te 150cm ale ze skarpy 😁
szacun 😀
Ah te Prima Aprilisowe sprzedaże! 😀
Taa wątpię, by ktoś zadzwonił, chyba, że na jaja
Ah te Prima Aprilisowe sprzedaże! 😀


Dokładnie  🤔
Drabcio gdzie taki brokacik dają?  😂
Tuch dziękuje za wyjaśnienie  :kwiatek:  znów jestemciut mądrzejsza  😉
http://www.twoja-kasztanka.eu/showDetails.php?id=4379
500zł! komu komu!?🙂 Jeśli tyle chcą za tego konia i nie piszą otwarcie o wadach to ja nawet nie chce dzwonic a tym bardziej od razu tam jechac🙂😉 btw- ładne zwierzę, a ogłoszenie widnieje też na allekonie
Drabcio gdzie taki brokacik dają?  😂

na razie widziałam tylko w google grafika, tak jak spray do malowania odmian na nogach konia  🤣
Jak dla mnie trochę nietypowa ale i zadziwiająca informacja.

Wstawiam, bo jestem ciekawa waszego zdania czy, cytując "(...)Dzieci często pytały i prosiły o możliwość przejażdżki i przebywania z koniem podobnym do modnych teraz koników z bajki „My little pony”. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Straż Miejska zakupiła konia łudząco podobnego do bohaterów właśnie tej kreskówki", to ambitny pomysł czy jednak prima aprilisowy żart ?  🙂


http://www.smwroclaw.pl/index.php/86-art-wyroznione/1065-bajkowy-nabytek-referatu-patroli-konnych
No nie wiem filmik podobno w wiadomosciach też był, a Blanka z zamiarem sprzedania nosiła się już dawno, w zasadzie myślałam że juz jest sprzedany
Comandore przecież jest napisane, że tylko do jazdy spacerowej. Pewnie po kontuzji jakiejś.
Śledzę Blankę od dawna, ale czy koń o takim stopniu wyszkolenia, który zapewne nie jest tani, powinien bawić dzieci na festynach straży miejskiej?

Możliwe, że częściowo opieram sie na tym pogrzebaniu talentu konia przez samo hasło straży miejskiej. Na zdjęciach koń nie wygląda na rozluźnionego, skorego do współpracy. Ale nie mam zdania o stopniu zaawansowania osób jeżdżących. Wątpię, żeby wykorzystywali potencjał konia w 100%.
To będzie żart. Nie stać straż miejska na takiego konia i dla dzieci na festyny? Serio?  🤔wirek:
Brałabym to za żart gdyby nie wstawili informacji na stronie 😀 a tak, niczego nie jestem pewna.
100% żart :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się